Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 9:17 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

misia i jak Twoje bobo po szczepionce już lepiej?
agniesia ja też miałam obawy no ale cóż trzeba przeżyć, a to całkiem normalne jak dzidzia się trochę źle czuje....mojej myszce na szczęście przeszła biegunka po 2 dniach :)
Ale żeście weekendowały heheh taka cisza tutaj:P
Pozdrówki

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no wlasnie cisza przez weekend,
u nas ok, dzien szepienia zbliza sie coraz bardziej :) ja sie boje tego ze jak pigula bedzie ja kluc i Asia bedzie plakac, to i pewnie ja sie porycze
co tam dziewczyny slychac u was, jak sie miewaja wasze dzieciaczki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej u nas dzisiaj od rana leje. Koniec wekendu był super - mała w niedziele wieczorem objadła się, odbiło jej się a potem tak rzygła że aż miło, aż chlustało. Teraz jak zje to długo ją trzymam po jedzeniu na rekach, super sprawa zwłaszcza w nocy.Czy ona ma jakiś refluks czy co?
Pozdrawiam mamuśki. A i jeszce zrobiła mnie w trabę, do tej pory poiła butelką a od soboty jakby piorun strzelił. Nie chce nic a nic , juz nigdzie nie rusze sie z domu!!!!!!!!!!!!!!! Tylko cycek, masakra.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czesc dziewczyny!My cały czas walczymy z pleśniawkami. bylismy we wtorek u lekarki i okazało się że jest ich jeszcze więcej :shock: na szczęście tymuś pogodny... dostaliśmy nowy syropik działający ogólnoustrojowo, mam nadzieję że pomoże :roll:
misia mój też czasem ulewa bardzo dużo... czasem nawet zastanawiam się czy nie wyleciało z niego wszystko co zdążył zjeść i chyba trochę tak jest bo potem jest znowu głodny...tylko u mnie wtedy już mleczka mało... Kupilyśmy wg wskazań lekarki mleko Enfamil 0-lac (kurcze cieszę się że karmię piersią- jedna puszka kosztuje 28zł) i Tymuś pluje tym mlekiem. Spróbowałam i wiem już dlaczego - ono nie jest słodkie... więc jak już muszę mu dać to mieszam ze swoim :D
A mój P pojechał rano na grzybki... szkoda ze nie będę mogła ich zjeść...
minęły 3 miesiące a ja dalej boję się wprowadzać nowych rzeczy... wczoraj Tymusia po parówce musiałam nosić pół godziny i masować mu brzuszek... :roll: Swoją drogą chyba wykupiliśmy w aptekach cały zapas infacolu, bo wczoraj mąś nie mógł go nigdzie dostać :lol:
Przepraszam za to gadulstwo,ale tak rzadko tu bywam ze musze sie wypisać :lol:
Tymuś wczoraj pierwszy raz zasnął mi na spacerze!Opuściłam mu budkę, pogapił się na drzewka, pouśmiechał się do mnie i padł :lol: wcześniej jak go tylko włożyłam do wózka nieśpiącego to był ryk :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hello, ja jem parówki od kiedy wyszłam ze szpitala i jest ok. Też boje sie jesc różne rzeczy tym bardziej że nie moge nic mlecznego. Mnie tez lekarka poleciła enfamil (moze ta sama lekarka) ale Justysia pluje i nie wypije, teraz to wcale butelki nie chce nawet z moim mlekiem i nie wiem jak ją nauczyć.Mordujemy sie juz pare dni czasem pociągnie ale rzadko.Smoka tez nie chce.
Byłam na przegladzie u gin i polecał mi wkładke mimo ze chce jeszcze miec dzieci. Mowił ze hormonów nie poleca, a wkładke zawsze mozna wyjać. Zastanawiam sie nad tym...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hm... to jednak nie po parówkach bo dzisiaj mały też popłakiwał :? czy chodzisz do dr sz....?
mi melon tez proponował wkładkę ale jestem przeciwna bo to metoda wczesnoporonna (uniemożliwia zagnieżdżenie się zapłodnionej już komórce jajowej, a dla mnie to już dzidziuś)...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej tak chodzę tez do dr Sz. :D
Tez sie jeszce zastanawiam nad tą wkładką.
Uczę małą pić z butelki co za mordęga.
Robiłyście chrzciny w domu czy w lokalu?Jestem na etapie planowania chrztu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

my planujemy skromnie 10 osob w domku w Boże Narodzenie:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czesc, no ja mam w planach chrzciny przed swietami, ale w lokalu bo wychodzi mi min.20 osob, wiec w domu bym nie pomiescila,
jak tam zyjecie,

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

HEJ, ja też planuję w lokalu i tak ok na 20 osób.
Moja mała tak ładnie przybierała na wadze, a teraz w ciągu 2 tyg bardzo mało tylko 300g . Nie wiem dlaczego :?:
Pogoda sie robi nieciekawa, wieje i popaduje :cry: .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ehhh misia , daj spokoj z pogoda, ale co sie dziwic, idzie ZIMA brrrrrrrr
trzeba sie przestwaic z cieplego na zimme,
szkoda ze u nas nie ma nigdzie takiej duzej galeri lub czegos w tym stylu , gdzie sa rozne kawiarenki i moglybysmy sie wtedy spotkac, a tak dooopaa blada

Jonka
sliczny twoj synus

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

halo halo :D
ale tu ciszaaaaaaaaaaa
zyjecie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

wszystkiego naj naj dla Tymka z okazji czwartej miesiecznicy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

również systkiego Naj dla Tymusia:)
Kobity co tu tak smutno i cicho..
Moje maleństwo od kilku dni jest nie do poznania budzi się z płaczem w ciągu dnia też jest niespokojny, więc albo ząbki sie pojawią albo skok kolejny przed nami...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny! Dzięki za pamięć!!!!
Przepraszam ale jak mam czas to zaglądam częściej na lipcóweczki, bo tam dzieciaczki w wieku mojego i zawsze można czegoś ciekawego się dowiedzieć!!!
Mój maluszek ma się dobrze, coraz lepiej się rozumiemy i w ogóle jest fajnie. :wink: Tylko pogoda mogłaby być lepsza.... no ale cóż zaraz listopad... kończy mi się macierzyńskie i chyba idę na bezpłatny wychowawczy, nie chcę zostawiać Tymcia jeszcze, tym bardziej, że chcę karmić piersią przynajmniej do 6miesiąca... mam nadzieję, ze jakoś wyżyjemy z jednej pensji, może uda mi się jakoś gdzieś dorabiać popołudniami :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie, nie było mnie długo bo byłam z małą 8 dni w szpitalu. Infekcja dróg moczowych, a ze szpitala przywlokłam jakieś przeziebienie. Wiec mała znowu chora, ma katarek i kaszle :( . W szpitalu było pełno dzieci z zapaleniem płuc, mam nadzieje ze nie złapała. Pobyt z takim maluszkiem to masakra i mordęga jak nie wiem. Antybiotyk przez wenflon.Ledwo dostałam łóżko za które musiałam sobie zapłacic.
Mala wcale nie przybiera na wadze , ostatnio nie chce jesc, :cry: .
Chrzciny odłożone na wiosne. Mam nadzieje ze jakos wyjdzie z tych chorób i bedzie lepiej. A co u was ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

cicho tu,
Misia wspolczuje szpitala, ale mam nadzieje ze juz wszystko ok?
a tak poza tym co slychac u Was dziewczynki
moje mlode jest grzeczne, w miare, nie choruje-odpukac, heh wazy juz 6200 i ma 60 cm, rosnie kobita, a teraz w ta sobote may chrzciny, troche smutno, bo pewnie nie bedzie ojca Asi, olal nas calkowicie, ale co tam, kij mu w oko :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie!
Coś to forum bardzo wolno posuwa się do przodu :D widać że jesteśmy bardzo zapracowanymi mamusiami :lala:
misia współczuję....Dużo zdrówka dla córci
:bal: mój ma od dwóch dni tylko katarek a też tak mi go szkoda i mam nadzieję że nie przejdzie mu niżej...
My już jedliśmy jabłuszko i marcheweczkę :llu: .Merchewkę tylko odstawiłam bo tymek znowu zaczął mieć bóle brzuszka.
Jak wam przesypiają noce dzieciaczki?bo mój cały czas budzi się co 3h na cyca...bu... :(

Jesteśmy już przy końcu remontowania mieszkanka i nie długo się przeprowadzimy :brv: całe szczęście bo teściowa mi chyba dziecko utuczy, jak tylko tymek zacznie inne rzeczy podjadać... niedawno chciałamu dać czekoladę :aa: :g^^:
agniesia szkoda że ojciec asi ma takie podejście... nie wyobrażam sobie jak można nie chcieć tulić w ramionach własnego szkraba i nim nie interesować...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witajcie oj zapracowana jestem odkad do pracy wrocilam , nie moge sie odnalezc i ogarnac wszystkiego...ech moj szkrab ma kaszel i katarek od dzis masakra tydzien temu wazyl 8580 niezly klocus hehehmy juz jemy kaszki, marchewki, jablka, i soczki roznego rodzju. Co do nocy to zasypia sam o 20 i budzi sie o 7 rano dziecko aniol tylko teraz jak chory moze pogrymasic ale co tam wolno mu:) POzdrawiam Was serdecznie

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja tu juz malo co zagladam, jakos tak wyszlo i pewnie to sie nie zmieni, trzymajcie sie cieplo dziewczyny,

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]