Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 1:19 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Cześć dziewczyny rzadko pisze ale same wiecie jak jest z czasem. Mała ma na imie Justynka a nie natalka tata się uparł i co było robić. Juz sie zaklimatyzowałysmy w domu. ja też doszłam do siebie.Karmie mała piersią , to niezłae uwiąznie na okrągło. Przyzwycziłam sie tez do braku snu. A co u was? mam pytanko: jak u was z antykoncepcją po połogu i w czasie karmienia? mnie lekarz polecał zastrzyk co wy o tym myślicie? Pozdrawiam

Znowu zapomniałam jak sie zmienia suwaczek???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

misia ja tam antykoncepcja sie nie interesuje poki co, jak sie nie ma faceta to sie nie ma z kim bzykac :)
ja juz tez wpadlam w nowy klimat domowy, i ogolnie jest dobrze moja Asia jest nawet w miare spokojna, nie ma kolek itp, ale to moze z tego wzgledu ze nie karmie cycem,
dobrze ze jest fajna pogoda , bo na spacer sie mozna wybrac
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie młode mamusie:)
Moje bobo też jest super grzeczne aż w szoku jestem:)
Co do antykoncepcji to też mi to spędza sen z powiek...karmię małego cycem więc podobno narazie to jakies wyjście ale oczywiście różnie być może - nie mam pojęcia jaką metodę wybrać zastanawiałam się nad wkładką mirena ale jest kosmicznie droga ok 1000 zł , co do zastrzyka, czy pigułek jestem sceptycznie nastawiona, gdyż wcześniej stosowałam i źle się czułam, a nie wiem jakby to było gdybym chciała kiedys drugą dzidzię (choć teraz oczywiście nie dopuszczam myśli o drugim bobo). Ale póki co nasza metodą anty jest sotosunek przerywany który sprawdzał się przez kilka lat..Kubuś był planowanym dzidziusiem (zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu starań, ależ to była radocha hehe).
Tak sobie myśle czy może zorganizowałybyśmy jakieś spotkanko na mieście póki ciepło w miarę jest:)) przemyslcie i dajcie znać czekam na propozycje co gdzie kiedy i jak hehe
Buziaki[/b]

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Aha Justynka to cudowne imię tych Natalek tyle teraz jest :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja jestem za spotkaniem, pasuje mi kazdy dzien, no i racja trzeba korzystac z ladnej pogody poki jest

ps. moze w ta sobote, albo w piatek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć dziewuszki!
Jeszcze raz gratulacje radosnym mamom!
U mnie niestety są problemy z karmieniem cycem... :roll: mam mleczko ale Tymuś nie chce jeść :? Nie wiem, może go źle przystawiam...tylko ze on wcześniej ślicznie jadł a teraz...Dzisiaj idę z nim na ważenie, zobaczymy...
misia byłaś u Melona???? On mi powiedział,że przy karmieniu piersią to najlepiej prezerwatywy. Niby cerazette są dopuszczalne, ale on powiedział, że ma złą opinie o nich, bo nieraz kobietom robiły się torbiele... Ale dzisiaj pogoda jak pod psem... Chyba mam chandrę...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no pogoda do dooopyyy.
jonka ja tez mam problemy z cycami, bardzo chcialam karmic mala, ale ona zostala nauczona smoka , bo pozno pokarm dostalam , uczylysmy sie ,ale nic z tego nie wyszlo, odciagalam i jej dawalam, a teraz to juz na Bebilonie jestesmy

to jak dziewczyny z tym spotkaniem, ja chetna dalej jestem, tylko cos pogoda nawala :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej, pogoda zrobila sie okropna, ja tez jestem za spotkaniem, ale na razie nie mam samochodu zeby dojechac do sieradz i musiałabym cos pokombinowac. Karmienie piersią to straszne uwiązanie i sama nie wiem, dla dziecka to super dobre dla mamy mniej.
Moja mala lubi sie najesc i potem wymiotowac nie wiem moze za szybko mi mleko leci i łyka powietrze?albo za duzo zjada?
nie wiem co z ta antykoncepcją????????? w internecie depoprovera ma straszną opinię, myslałam ze cerazete by byly dobre, bo prezerwatywa mi sie nie usmiecha. :lol:
Nie bylam jescze u dr M. byłam u tego dr. ktory byl przy porodzie bo bardzo mi sie spodobał dr S. On polecal deporpovere.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

misia jeśli Twoja dzidzia po jedzonku troche uleje pokarmu to jest to normalne , ale jeśli za każdym razem jest to większa ilość(w sensie wymioty- takie chluśniecie sorki nie wiem jak to opisac) to powinnaś zgłosić sie do lekarza. Myślę że to zwykłe ulewanie jednak:) aha za każdym razem powinno się jej odbić po jedzonku wtedy powietrze którego się nałyka "wyjdzie".
Co do spotkanka to raczej się nie uda ze względu na paskudną pogodę...:(
A ja od jutra do czwartku sama z Kubulkiem bo mąż wyjeżdza w delegacje, a w październiku aż 3 tygodnie sami nie wiem jak to przeżyjemy :P
Dziewczyny pilnujcie poziomu bilirubiny we krwi dzieci w zduni nie robili więc lepiej zrobić na własną rękę i sprawdzić bo u nas było z tym niewesoło...
Pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

u mnie na szczescie z ta bilirubina jest ok, co jak co ,ale w Matce Polce przebadali moja core wzdluz i wszerz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej hej....jaka cisza a do tego pogoda do dooopppyyyyyyyy .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czesc dziewuszki. pisze jedna reka bo druga trzymam na kolanach tymcia...ostatnio daje mi sie we znaki, jest koszmarnie marudny. jak zasypia to tylko na niecała godzine...chyba ze mam go przy sobie to śpi nawet 3 godziny...no ale ja mamtez inne rzeczy do zrobienia! :roll: na szczescie w nocy jest aniołkiem choć budzi sie co 2 godziny... chyba przechodzi jakis skok rozwojowy bo jeszcze niedawno zachwycalam sie jakie to ja mam spokojne i pogodne dziecko!!!! no i mamy cały czas problem z karmieniem...ech...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jonka z tego co sie dowiedzialam na forum to dzieci maja takie skoki , najpierw 3-5 tydzien zycia i potem 7-9 , chodzi o rozwoj i moga byc w tym czasie bardzo niespokojne, wiec mysle ze nie ma co sie stresowac, moja tez teraz to przechodzi, choc widze ze juz jest spokojniejsza, mamy tyloko problem z nockami, bo budzi sie w srodku nocy wyspana, staram sie zeby w ciagu dnia nie spala non stop , a i tak robie duzo zamieszania w nocy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

cos mi sie wydaje ze pogoda sie poprawia i moze uda nam sie spotkac :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

agniesia nie wiem jak u ciebie ale nad moim domkiem wisiały dzisiaj chmury i ziąb. kurcze gdzie ta złota polska jesień!dobrze ze m am ciepły śpiworek do wozia to i tak tymka pakuje i jade :lol:
mojej sąsiadce 2-miesięczna córcia dostała zapalenia płuc i trafiła do szpitala :roll: trzeba uwazac na te nasze brzdące...
chyba doszłam do tego dlaczego tymek tak krótko ssie...po prostu skróciły mu się odstępy między karmieniami. dzisiaj wdrożyłam plan 3-godzinny i tymcio zaczął dłużej ssać :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

to dobrze ze sie sprawa rozwiazala,
powiem ci ze ja tez ciekam z mala po dworze, rzeczywiscie dzis po poludniu pogoda sie spaprala, ale mysle ze jeszcze przyjda w miare ladne i cieple dni[/i]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej! dzisiaj na lipcówkach wyczytałam że pogoda ma się poprawić pod koniec przyszłego tygodnia. oby!!!
A tymciowi wyszły pleśniawki :roll: to chyba dlatego był ten problem z karmieniem. smarujemy mu buźkę nystatyną (płacz tymcia okropny ale co zribić) i już mu trochę zeszło... wczoraj z tego płaczu spał od 20 do 4!!!!jego rekord1

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jonka dla mojego Kubusia takie godziny snu to juz norma..spi od 20 lub 21 do 4 czasem 5...i potem budzi sie o 7 az jestem w szoku ze tyle spi, moze poprostu spich jest. Co do pogody mam nadzieje ze sie polepszy:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc dziewczyny taka pogoda ze lepiej niemówic nie wiem czy z małą wychodzić na dwór. Mały robaczek nie chce wcale innego mleka tylko mojego cycka. Dawałam jej nan i enfamil i niczego nie chce pluje i krzywi się. To kłopot bo jestem strasznie uwiązana i musze szybko wracac do domu albo sciagać mleko. Wasze dzieciaczki jedzą mieszanki? Pozdrtawiam mamuśki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No tak tyle godzin kiedy ja sie wyśpie??????????????raz mi tylko spała w nocy 7h i az sie bałam ze cos jej sie stało bo to do niej nie podobne.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]