Dzisiaj jest sob gru 07, 2019 9:46 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2759 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Wszystkiego dobrego w nowym roku !!! :)

Ulaula
witaj po tak długiej przerwie! Chyba z rok Cię nie było. U nas też szybko leci czas. Nawet nie wiem kiedy Hanka tak urosła. Teraz idą nam kły więc jest bardziej marudna, ale ogólnie nie mogę narzekać :)
Pisz co u Was !!! Co to za alergie Was męczą?

Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Witam serdecznie wszystkie dziewczyny, jestem w 12 tygodniu ciąży i właśnie się zorientowałam że istnieje takie forum na terenie naszego miasta. Mam pytanie czy któraś z was chodziła na nfz do dr. Grzegorzewskiego ?

Offline Wyświetl profil  

Hej.
Ja według usg jestem w 11 t c

Chodzę prywatnie do dr horoszczaka. W pierwszej ciąży chodziłam do dr stępień . Tez tu wtedy zagladalam troche. Rodzilam w kwietniu 2014.

będę tu zaglądać.

Dobranoc

Offline Wyświetl profil  

Hej dziewczyny co u Was? U nas to by dużo opowiadać ale tak w skrócie mały ma Atopówkę i niestety walczymy z nią każdego dnia. Mi się udało schudnąć i czuje się świetnie poza jedną drobną rzeczą a mianowicie..

Mam pytanie odnośnie NADŻERKI może któraś usuwała w B-towie? Ja myślałam o Horoszczaku ale nawet nie wiem czy on wgl usuwa. Wiem, że Nowocien wypala laserowo, ale trochę się boje iść do niego, bo jest "szybki" i boje się, że nie zrobi tego jak należy. Myślałam też o Szumigaju ale też nie wiem czy zajmuje sie on usuwaniem nadżerki.
Pozdrawiam Mamusie i Przyszłe Mamusie :papa:

Offline Wyświetl profil  

Linka U nas to by dużo opowiadać ale tak w skrócie mały ma Atopówkę i niestety walczymy z nią każdego dnia. Dostaje leki na stale i smarujemy caly czas buźkę. Najgorsze to że nie moze ani nabialu ani cytrusow czekolady czy orzechów ;[. Ponad dwa miech temu zaczął mi chorować to dopiero teraz troche zdrowszy ale dalej pokasluje. Przez te dwa miesiace chyba z 5 razy u lekarza bylismy dwa razy na pogotowiu i nawet na zakaznym leżeliśmy pare dni.Co chwila inna choroba. Wydaje mi sie ze oslabiony organizm przez te atopowe i dlatego tak sie dzieje. U nas też właśnie trójki bd szły masakra tak się ślini że nie wyrabiam i oczy mu ropieja tesciowa mnie uprzedzala, ze trojki to zeby oczne i moze tak byc ale wydaje mi sie, ze lepiej te zeby przechodzi jak czworki to byla masakra.

Offline Wyświetl profil  

Kinia ja polecam iść do szpitala na nfz mozesz sie zapisac na wizyty do moim zdaniem najlepszych lekarzy w Bełchatowie (Szumigaj, Horoszczak, Nowocień) najlepiej zapisywać się z ''partyzanta'' bo na wizyte czeka sie ok 1miesiac do Nowocienia 2miesiace do Horoszczaka i do Szumigaja chyba duzo nie czekałam(to z moich obserwacji jak chodziłam ponad rok temu w ciazy tak sie mniej wiecej czekało na wizyte) Ja chodziłam na USG prywatnie do Nowocienia co później okazało się totalna głupotą, bo w szpitalu na USG jak lezalam przed porodem na OCPie(które robili mi Horoszczak i Gruszka) wyszło, ze mam wielowodzie i dziecko bd mniej ważyc i oczywiscie dziecko urodziło się takie jak je ocenili na OCPie. No a na wizyty głownie chodziłam do Nowocienia ale wydaje mi się, że najlepsze info i pomoc uzyskałam od Szumigaja, widziałam jak dba o swoje pacjentki i zalowalam na koniec ze wlasnie do niego nie chodziłam. Ale to tylko moje odczucia ;)
Pozdrawiam

ps. wkurza mnie ze nie moge edytowac postow i wszystko zamiescilam osobno grr :evil:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kinia nie znam tego lekarza, nie pomogę..

Muusia witamy i zapraszamy :) też chodziłam do Horoszczaka w ciąży :) jak się czujesz?

Ulaula super, że udało Ci się schudnąć :) mi się udało i po odstawieniu piersi znowu przybrałam :( od nowego roku walczę.
Co do nadżerki to po porodzie miałam robioną u dr Horoszczaka.
Przykro mi, że Alanek taki chorowitek. Byle do wiosny, może wtedy będzie lepiej :) coż się działo, że aż na zakaźnym musieliście leżeć? U nas właśnie kolejna 4-ka się wybiła. Trochę lepsze dni nastały :)

Offline Wyświetl profil  

Uda Ci się mogę Ci podpowiedzieć, na youtube wpisz Tomasz Choiński są dwa zestawy po 45 min extra nawet dla początkujących bo z Ewką to ja rady nie dawałam. A Horoszczak jaką metodą usuwa?? Jak oceniasz? Czy bolało? Masakra te zęby :(. A ogólnie lekarz myślał że to rotawirusy a Alan mi ciągle wymiotował, bo kaszlał i wyszło, że od alergii dopiero jak nas polozyli na zakazny miał 40gorączki i mi sie normalnie przelewał przez palce wymiotował i biegunka okropność a to po pomidorze i po mandarynce wszytko ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ulaula ja zaczęłam ćwiczyć z Natalią Gacką :) też fajne ćwiczenia, zaczyna się delikatnie, a później coraz intensywniej :) ma fajną książkę.
Okropne przeboje miałaś z Alanem. Współczuję !!
Co do nadżerki napiszę Ci informacje na priv. Nie będę tu opisywała szczegółów :)

Offline Wyświetl profil  

Witam

kinia1987020 ja chodzę do dr Grzegorzewskiego do BCM.

To moja druga ciąża wcześniej chodziłam do dr Grubby i wydaje mi się, żę dr Grzegorzewskiego o wszystko trzeba się pytać sam od siebie udziela bardzo mało informacji. Chodzę do niego bo już nie chciałam zmieniać lekarza w trakcie ciąży ale jestem średnio z niego zadowolona na szczęście z małym wszystko wporządku i z ciążą się nic nie dzieje.

Drogie mamusie przy okazji mam pytanie czy któraś z Was miała problem z blizna po cc. Chodzi o to,że kolo 22 tygdnia byłam u Nowocienia na 3D i przy okazi stwierdził, że nie podoba mu się moja blizna i zrobił usg dopochwowe z którego wynikało, że na krótkim odcinku blizna ma szerokośc 2,5 mm. I w trakcie ciąży może się rozejść jeszcze bardziej, czy któraś z Was miała może podobną sytuację i jak to się zakończyło. Obecnie jestem w 32 tygodniu i ta blizna jakoś bardzo mi nie dokucza.

Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Offline Wyświetl profil  

Hej dziewczyny. Jestem w ciąży i myślę o wybraniu dr Rafała Szumigaja na lekarza prowadzącego ciążę. W internecie ma dobre opinie, ale chciałam jeszcze zasięgnąć waszych opinii :) Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym doktorem? Jaki jest, czy interesuje się pacjentkami i może ktoś wie jaki jest koszt wizyty prywatnej? Z góry dzięki za odp :)

Offline Wyświetl profil  

Witam. Mam pytanie do mam, które niedawno rodziły w Bełchatowie, jak to teraz wygląda? wiem, że remontowany był oddział ginekologiczno położniczy. Gdy rodziłam 5 lat temu po remoncie była tylko porodówka :) i nie było znieczulenia, coś się zmieniło w tym temacie? Jaka opieka okołoporodowa? i Po porodzie? Wiem, ze w niektórych szpitalach pieluch swoich mieć nie trzeba. Za miesiąc czeka mnie powtórka z rozrywki. Ciążę prowadzi dr. Szumigaj, czasem trafiam na dr. Sakturę- Filipek, zadowolona bardzo jestem, liczę że na któreś z nich trafię przy porodzie właśnie ;)

Offline Wyświetl profil  

ruzia pisze:
Hej dziewczyny. Jestem w ciąży i myślę o wybraniu dr Rafała Szumigaja na lekarza prowadzącego ciążę. W internecie ma dobre opinie, ale chciałam jeszcze zasięgnąć waszych opinii :) Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym doktorem? Jaki jest, czy interesuje się pacjentkami i może ktoś wie jaki jest koszt wizyty prywatnej? Z góry dzięki za odp :)

Dobrze myślisz, bardzo dobry lekarz, prowadzi moją ciążę. Chodziłam na fundusz do niego, raz poszłam prywatnie i przekonałam się, że tak samo mily i zainteresowany jest w prywatnym gabinecie jak i w przychodni przyszpitalnej. Wszystko tłumaczy, badania wszystkie w terminie, nawet sam o badaniu biustu pamiętał, co rzadko się zdarza. Prywatna wizyta z usg 100 zł kosztuje.

Offline Wyświetl profil  

kinia1987020 pisze:
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny, jestem w 12 tygodniu ciąży i właśnie się zorientowałam że istnieje takie forum na terenie naszego miasta. Mam pytanie czy któraś z was chodziła na nfz do dr. Grzegorzewskiego ?

Grzegorzewskiego nie polecam, kiedyś może i był dobry w tym co robił, teraz już mu się nie chce. Jak nie spytasz nic Ci nie powie, badania tylko niezbędne minimum, przez całą poprzednią ciążę na fotelu była tylko TRZY razy! Bo po co badać skoro nic się nie dzieje. Nie wspominając o tym, że od iks czasu doktor sobie popija, dzwonisz do niego bo coś się dzieje, a ten nawalony. Kilka razy w gabinecie widać było ze wczorajszy, wode z gwinta ciągnął, wyperfumowany. Drugiej ciąży mu nie powierzyłam. Polecam Szumigaja, ciężko się dostać ale wiesz, że w dobrych rękach Ty i dziecko jesteście.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ruzia ja z dr Szumigajem miałam do czynienia w szpitalu gdy leżałam miesiąc przed porodem i mam pozytywne odczucia co do jego osoby. Porozmawiał, wypytał, powiedział co i jak :)

Aabm ja rodziłam półtora roku temu i znieczulenia nadal nie było. Tylko wanna, gaz i piłka :) Opieka po porodzie była dla mnie porażką. Nie miłe pielęgniarki, pretensje.. Nie wiele z tych kobiet okazało się pomocnych. Gorzej wspominam leżenie w szpitalu niż sam poród :P: myślę, że przy drugim dziecku byłoby mi łatwiej :) pewnie bym już jednej czy drugiej pani powiedziała co myślę :) Poza tym już mniej więcej wie się jak podejść do dziecka :)

Offline Wyświetl profil  

Hej.dawno nie zaglądałam.
Czy sa jakies ciezarna które chodzą do dr Horoszczaka? Lub chodzily? Ja chodzę od poczatku ciazy i martwi mnie to ze nie bada mnie na fotelu tylko zrobi krótkie usg , wypisze co trzeba i kasuje!

Moim zdaniem za każdym razem powinien robic badanie na fotelu i sprawdzać szyjke:-/
A tak zbadal mnie może dwa razy tylko

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Muusia ja chodziłam do dr Horoszczaka i byłam zadowolona z opieki. Faktycznie nie badał na fotelu za każdym razem. Myślę, że skoro usg i badania są ok to nie ma co się martwić. Może takie badanie nie jest wskazane na każdej wizycie? Szczerze mówić nie zastanawiałam się nad tym. Może zapytaj go o to?

Offline Wyświetl profil  

Hej dziewczyny, niedawno znalazłam to forum i postanowiłam napisać. Nie wiem czy to dobry wątek, ale chętnie poznam mamy z Bełchatowa, które tak samo jak ja są już znudzone samotnym spacerami i chciałyby się spotkać,pogadać o swoich pociechach. Będzie mi miło jak ktoś odpisze. Pozdrawiam mamuśki :D

Offline Wyświetl profil  

Witam przyszłe mamy :-) mam nadzieję ze ktoś tu jeszcze zagląda :-)mam pytanie za 8 tygodni mam termin i chciałabym się dowiedzieć co spakować waszym zdaniem do torby porodowej? Co zapewnia szpital w Bełchatowie ? Czego nie? Pozdrawiam mamuśki

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2759 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]