Dzisiaj jest pt gru 06, 2019 2:49 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2759 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mania płatne

Offline Wyświetl profil  

Dziękuję serdecznie za odpowiedź :). Mam jeszcze jedno pytanie, czy któraś byłaby tak miła i wytłumaczyła mi gdzie robią ktg w przychodni przyszpitalnej? Które to piętro i czy sala jest jakoś oznakowana? Pięknie dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za te lekko idiotyczne pytania ale w tej ciąży to momentami czuję się jak dziecko we mgle i wszystko mi trzeba tłumaczyć jak krowie na granicy ;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Mania nie pamiętam numeru pokoju, ale jak wchodzisz do szpitala tym bocznym wejściem to skręcasz w prawo i wchodzisz schodami na pierwsze piętro. Jak już tam będziesz to skręcasz w prawo i idziesz do końca. Po środku są miejsca siedzące, a gabinet ginekologiczny i pielęgniarek będziesz miała po swojej lewej stronie. Ciężko to wytłumaczyć :P: ewentualnie zapytaj może na dole w rejestracji o numer pokoju :)

A gdzie reszta dziewczyn? Kaludiaw Ulaula????

Przy okazji życzę wszystkim czytającym Spokojnych i zdrowych Świąt :cmo:

Offline Wyświetl profil  

Mania , Linka Ci bardzo dobrze wytlumaczyla. Pokoj ginekologiczny to p. 1029, następny to KTG
linka88, wszystkiego się dowiedziałam w dzień pisania postu :D ale dziękuję za odpisanie ;)

Offline Wyświetl profil  

Dziewczyny czy wiecie gdzie w bełchatowie przyjmuje dobry niedrogi stomatolog? Chodzi o kontrole w czasie ciazy, wpis do karty ciązy.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Martusia nie miałam żadnego wpisu do karty ciąży od dentysty więc nie pomogę. W ciąży chodziłam na sprawdzenie do mega medu bo tam jestem zadeklarowana. Niestety czas oczekiwania do dobrego stomatologa jest długi.

Offline Wyświetl profil  

Dziewczyny gdzie kupowałyscie jakies ciuszki ciązowe w Bełchatowie? Brak garderoby juz, trzeba w czyms chodzic.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Martusia szczerze mówiąc to ciężko coś dostać. Nie wiem czy w Bełchatowie jest jakiś sklep z odzieżą dla kobiet w ciąży. Wczoraj byłam na rynku i jak przechodziłam to widziałam w którymś miejscu dżinsy, na pewno są też takie ubrania w H&M, ale ceny bardzoo wysokie. Poza tym kiedyś kupiłam sobie spodnie dresowe w Biedronce. Szczerze mówiąc świetne :) no i pod koniec ciąży chodziłam najczęściej w leginsach. One nie uciskały :)
Jak się czujesz? Ile Ci jeszcze zostało? :)
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Własnie minał 20 tydzien no i własnie spodnie wszystkie za ciasne tylko dresy zostały.. teraz jeszcze na komunie i wesele sie szykujemy i sukienke trzeba jakas kupis luźna.. własnie moze polece na rynek w którys dzien..samopoczucie hmmm zmeczenie i sennosc przyszła...a jak u Was drogie mamy?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Martusia mi jest przykro bo dziewczyny przestały się tutaj odzywać :(
Poza tym u nas w porządku. Co prawda wychodzimy z choroby, ale już spacerujemy i korzystamy ze słońca :)
Połowa już za Tobą to zobaczysz jak szybko czas Ci zleci. Niedługo będziesz przytulała swojego maluszka. Właśnie !!! Chwaliłaś się czy znasz płeć? Bo nie pamiętam. Imię wybrane? :)
Udanych zakupów Ci życzę. Pamiętam, że w ciąży niestety kupowanie ubrań nie należało do przyjemności. Teraz nie mogę patrzeć na tuniki, które przed ciążą uwielbiałam. Pod koniec ciąży nosiłam kilka non stop na zmianę więc się przejadły :P: :) za to dzisiaj kupiłam sobie krótkie spodenki i czekam na upały :)
Pozdrawiam :cmo:

Offline Wyświetl profil  

W poniedziałek jedziemy poznamy moze płec.. Imiona wybrane mąż dla chlopca wybrał juz dawno ale dla dziewczynki juz tez jest imię. Narazie jest sennosc i zmeczenie juz chyba czekam konca. Pogoda jakby była ładniejsza to spacerki super sprawa z małym szkrabkiem. A narazie pogody rózne to i choroby sie trzymały. Życze zdrówka i udanego weekendu majowego.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Martusia koniecznie pochwal się imieniem jak już będziecie wiedzieli :)
Nie chcę Cię dołować, ale zmęczenie to będzie dopiero pod koniec ciąży :P: wtedy to dopiero nie będziesz się mogła doczekać, ale na pewno dasz radę :) ciesz się ciszą i tym, że możesz wypoczywać, czytać, oglądać filmy i wychodzić z domu kiedy i gdzie chcesz :) później będzie z tym trochę gorzej.
Ja w sobotę mam panieński bardzo dobrej koleżanki i będę może tam 2h bo moja Hania nie zaśnie przy nikim innym. Wyszedł jej jeden ząbek i chyba wychodzi następny bo strasznie marudzi.

Offline Wyświetl profil  

Wyszło na moje mamy dziewczynke - Julie. Teraz kompletowanie rzeczy bedzie sie działo. Ale ten weekend nalezy do mamy garderobe trzeba troche uzupelnic. Pozdrowienia.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

GRATULUJE :) Dziewczyny są fajne :) życzę Ci udanych zakupów, a później samych przyjemności przy kompletowaniu wyprawki dla Julci :)

Offline Wyświetl profil  

hej, ale mnie tu dawno nie bylo:) ale teraz tak szybko mi leci czas, ze zanim sie obejrze to juz wieczor...i spac:) u nas po staremu, dzieciaki troszke chorowaly, dalej maja kaszle i katary, ale chyba taki okres te pogody tez niczego nie polepszaja :wo: hanka rosnie, madruje sie, nie ma juz 3 zebow(jednemu wypadaja, drugiemu rosna i tak w kolko :P: ) dostalismy odroczenie wiec jeszcze pocieszy sie dziecinstwem moje dziecko i zostanie w zerowce, ale miasto nie jest dla nas przyjazne bo wszystkie zerowki w szkolach od 12-17 :shock: jedynie chyba na binkowie, ale to nie nasz rejon...adas za 8 dni skonczy rok :D i dalej nie jest ochrzczony... :wo: od miesiaca chodzi sam mial juz jkakies podrygi w 10 miesiacu, ale upadl i sie bal pozniej. skonczyl 11 miesiac i sobie poszedl trudno mi go dogonic czasem:P

Martusia24 witam ,gratuluje :D

linka88 co ta u was, jak mala?
a co u reszty dziewczyn?

Obrazek

Obrazek

http://robiebolubie.blogspot.com/

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam dziewczyny :)

Pewnie z niektórymi i może i osobiście się znam lub z widzenia :)
Pozdrawiam :)

22,2tc-480g
26,2-833g
29,2-1295g
30,2-1600g
33,1-2345g
35,1-2550g
36,0-2830g
37,2 - 2900g

Offline Wyświetl profil  

Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie :)
Chciałabym na sam początek zadać wam pytanie dotyczące lekarza ginekologa z Bełchatowa, jakiego polecacie? Prowadził mnie lekarz z Łodzi, ale z racji tego, że źle wykonuje mi badania i zaniedbuje mój stan chciałabym wrócić do prowadzenia ciąży w Bełchatowie. Niestety nie mam pojęcia którego lekarza wybrać. Bardzo proszę was o pomoc! I z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :))

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ola witaj :) Może napisz coś więcej :)

Mamagraplera
witaj :) ja chodziłam do dr Horoszczaka i jestem zadowolona. Wszystko tłumaczył, a jeśli coś go niepokoiło zlecał kolejne badania. Można też spokojnie dzwonić do niego i o wszystko pytać :) z tego co słyszałam to dr Szumigaj i Kraupe są równie kompetentni :) jak leżałam w szpitalu to ta trójka wydawała się najbardziej przyjazna pacjentkom :) Powodzenia :)

Klaudia teraz wyjeżdżam na trochę do swojej babci. Jak wrócę i się ogarnę to się odezwę :)

Offline Wyświetl profil  

witam nowe przyszle mamy:)

Mamagraplera ja chodzilam do nowocienia tragedii nie bylo, ale raczej patrzy tylko na kase.

linka88 to odezwij sie:) bylam juz pare razy tam kolo ciebie na tym placu myslalam, ze moze ciebie gdzies tam zobacze, bo skasowala mi sie lista polaczen i nie mam twojego nr,a glupia nie zapisalam od razu :wo: ja tez jade chyba od 1 lipca na tydzien.

Obrazek

Obrazek

http://robiebolubie.blogspot.com/

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

linka88 pisze:
Ola witaj :) Może napisz coś więcej :)
[b]

Mamy roczną córeczkę :) chodziłam do szkół w Bełchatowie, więc pewnie coś niecoś kojarzę :) aktualnie mieszkam w Łodzi, ale dość często przyjeżdżamy do rodziców :)

22,2tc-480g
26,2-833g
29,2-1295g
30,2-1600g
33,1-2345g
35,1-2550g
36,0-2830g
37,2 - 2900g

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2759 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]