Dzisiaj jest ndz lip 21, 2019 10:05 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkie kobietki z Łodzi. Czy wiecie coś na temat nowej kliniki na Teofilowie? Próbowałam szukac w necie ale mało wiadomosci,czy została juz otwarta i gdzie dokładnie sie mieści? My z mężem bedziemy sie starac o dzidzie od paźdz. Chciałabym zobaczyc tę klinike , bo moze zdecydowałabym się na poród w niej.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Olcia
A co to ma być za klinika - prywatna położnicza????
Jak się czegoś dowiesz daj znać koniecznie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tak, to ma byc prywatna klinika położnicza, podobno gdzioes na Teofilowie, ale jak widac na forum nikt nic nie wie. Bardzo jestem ciekawa jak kształtują sie ceny w takiej klinice?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja słyszałam o prywatnej klinice,ale na Zielonej. Ale w którym dokładnie miejscu i czy juz jest to nie wiem. Nie interesowałam się tym....Może chodzi nam o tą sama klinikę,ale jesteśmy tak samo doinformowane? :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Z tego co wiem to na Teofilowie ma się mieścić klinika Salve. Tzn. teraz jako przychodnia i częściowo klinika mieści się na ul.Struga 3, ale w przyszłości, najprawdopodobniej na początku przyszłego roku ma być otwarta nowa siedziba gdzieś właśnie na Teofilowie. Oficjalnych info jeszcze nie ma.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

empi54 na Zielonej jest centrum połoznictwa i ginekologii, chodze tam do pani doktor, ale tam sa tyko gabinety lekarskie, a mnie interesuje porodówka :wink:

Chyba musze zadzwonic do Salve i dowiedziec się więcej. Jak będe coś wiedziec napisze ale dopiero po 20, bo jutro na urlop.....

Pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Klinika powstaje vis a vis Carrefoura na Szparagowej ... tez jestem ciekawa jak tam bedzie ... buziaki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja sie lecze w Łodzi w gamecie

[

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

OlciaJ na Teofilowie powstaje klinika Salve. Maja ja otworzyc na wiosne wiec jak zaczniesz sie starac w pazdzierniku to na pewno juz sie zalapiesz:) No chyba ze budowa sie przedluzy:)) Ja teraz chodze na Struga i jestem bardzo zadowolona. :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ale chyba prywatnej "porodówki" tam nie będzie???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

A czy w Łodzi istnieje w ogole prywatny szpital polozniczyw ktorym mozna po ludzku urodzic-z dobra opieka, wyposazeniem i najwazniejsze-ze znieczuleniem????Czy sa same panstwowe, gdzie znieczulenie trzeba kombinowac??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam,
Obserwuje to forum od czasu do czasu, ale jestem tu nowa.
Jestem w ...chyba 14 tygodniu ciąży i mieszkam w Łodzi, gdzie oczywiscie nie ma prywatnej porodówki.
Rodzic musze chyba w Madurowiczu, bo mieszkam pare kroków od szpitala, ale przeraza mnie ta perspektywa...
Dotąd chodziłam powiedzmy pół-prywatnie do lekarza-tj. do NZOZu-gdzie ja prawie nic nie płace , za to jest tam ładnie, czysto i jak jestes umówiona na 16.30 to wchodzisz o 16.30, a nie czekasz w jakieś idiotycznej kolejce.
Ale zeby "oswoic się " z Madurowiczem wybralam sie tam do "państwowego "lekarza w przychodni przyszpitalnej.Kto tam chodzi -wie o czym mówię-ja takiego sprzetu jaki tam jest i takich warunków nie widziałam od jakiś przynajmniej 5 lat ( od tylu chodze do mojego NZOZU).
Takich rzeczy nawet nie widziałam u państwowego weterynarza, więc jak stamtad wóciłam, to ryczałam pól dnia i wertowałam internet na temat prywatnej porodowki.
Na ale niestety-na temat Salve to jedyna wieść:
http://www.electus.pl/market_news/show/121

Byłam w Salve i zapytałam przy okazji-owszem buduje i moze zbuduja na wiosne-ale jeszcze kwestia kontraktów z NFZem itd, czyli podejrzewam , ze nic z tego nie bedzie przynajmniej dla mnie....Bo ja rodze jakos w połowie marca.

I szlag mnie trafia, bo jak donosza w poprzednim numerze M jak Mama , mozna urodzic prywatnie i pomijając chore ceny warszawskiego Centrum Damiana, to nie sa tak wysokie koszta. Gdzies w necie było o jakims prywatnym szpitalu i CC kosztowało 3500 a poród naturalny 2500.
Zwazywszy, ze jesli wybralabym sie np. do pana prdynatora tylko w ostatnim trymestrze-oceniam to na 10 wizyt po ok 200 zł=2000 + zeby pan ordynator ułatwił np. CC i nie rzucil nas na totalna pastwe losu-pewnie 2 tyle trzeba mu dac pod stołem-do podzialu z polozna i anastezjologiem....To daje 4000 bez rachunku, czyli drozej jak oficjalnie w w/w szpitalu-chyba chodziło o ta porodówke z Katowic.

Ja jestem załamana. Znam co prawda sliczna klinike w Łodzi, nowiusieńką, całodobową , z dobrym nowym sprzętem i dobrymi oddanymi lekarzami, ale to jest gabinet mojego weterynarza...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Joa pisze:
Zwazywszy, ze jesli wybralabym sie np. do pana prdynatora tylko w ostatnim trymestrze-oceniam to na 10 wizyt po ok 200 zł=2000

a po co przez 3 miesiace chcesz az 10 razy chodzic do lekarza?
nie zakładaj od razu ze cos bedzie nie tak, ciaza zagrozona itp
mysle ze troche niepotrzebnie sie nakrecasz

ja jestem tuz przed porodem, jestem przerazona nie porodem ale perspektywa bycia w szpitalu, no ale coz - licze ze szybko zleci i zaraz bede w domku. staram sie niepotrzebnie nie nakrecac
btw - chodze prywatnie do ordynatora. jestem w 9 miesiacu, dotad byłam ok 8 razy x 130 za wizyte (to mi daje ok 1000 zł za całą ciąże- no jeszcze raz napewno pojde bo zaraz mam wizyte)
do tego dochodzi usg, badania krwii itp, ale jak nie chcesz tego robic panstwowo to juz liczysz sie z tym ile to kosztuje.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A ja jestem 5 tyg po porodzie w Madurowiczu właśnie. Byłam bardzo zadowolona, może warunki faktycznie nie są takie, do jakich przyzwyczaiły nas zachodnie filmy czy seriale, ale to, co najistotniejsze - personel bardzo ok. Co prawda szpital jest bardzo przepełniony, ale wszystkie kobitki są w tej samej sytuacji i atmosfera na oddziałach jest fajna (chociaż wiem dobrze, że to zależy od ludzi na jakich się trafia).

Do ginki chodziłam prywatnie. Nie częściej niż trzeba, niczego "pod stołem" nie dawałam, a opiekę tak w ciąży, jak i w samym już szpitalu oceniam naprawdę wysoko.
Także postaraj się zacząć myśleć pozytywnie i znaleźć sensownego lekarza, który i w tej kwestii Cię do porodu przygotuje. Powodzenia!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No jakaś cisza z tą porodowką w Łodzi... :shock: . Niby na wiosnę...a tu nic... Postępy budowlane widac. Zaczęliśmy sie z M. starac o dzidzię więc może ja sie załapię na tę klinikę... :) .
Jestem przerażona juz samą myslą o szpitalu, nie znoszę nawet wizyt w szpitalu , bo robi mi sie słabo, a pobyt to juz szok :shock: .

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: porodówka

Moje koleżanki polecały Szp. Kopernika, może nie jest pięknie wyremontowany ale na pewno unikniesz tabunów studentów, profesorów, docentów itd. Jest cicho i spokojnie. W Madurowiczu porodówka jest po remoncie. Zapytaj, może pozwolą obejrzeć. Ja mieszkam trochę w Łodzi i trochę w Wawie, będę jednak starała się rodzić w Wawie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jest fasolka :D , 5 tydzień...
Jutro wizyta u gina, trochę się boję czy oby wszystko ok.

Natalia też słyszałam że Kopernik ma bardzo spokojna porodówkę, najważniejsza jest dobra opieka. Szpital nie musi byc luksusowy, ale ważne by matka i dziecko mogli godnie spędzic kilka dni w szpitalu. Panicznie się boje szpitali i nie wiem jak to przetrwam :shock:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam jestem pierwszy raz na forum mam juz prawie 4 letnią córeczkę i spodziewam się drugiego dzidziusia myślę że wybiorę szpital rydygiera bo córcię rodziłam w ICZMP i jestem całkowicie niezadowolona opieka była okropna a w koperniku leży dużo kobitek na jednej sali(koleżanka rodziła) madurowicz dla mnie nie istnieje jakoś nie jestem do tego szpitala przekonana.Szkoda tylko że zamknęli porodówkę na przyrodniczej bo to był chyba najlepszy oddział położniczy w Łodzi :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Olcia
Moja koleżanka rodziła w Koperniku i zapłaciła jakiejś położnej za opiekę podczas porodu i twierdzi, że to super rozwiązanie było. Rodziła z mężem, mieli własna salkę do rodzenia. Bardzo polecała generalnie. Ja będę rodzić w ICZMP bo stamtąd mam lekarza, do którego prywatnie.
Pozostałe moje koleżanki rodziły w Madurowiczu i na kolejny poród również tam się wybierają.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

oo szpitalach ile glow tyle opini wiec... moja kolezanka narzekala na ICZMP ale druga byla zachwycona mimo ze nie bylo jej lekarza prowadzacego, nie miala poloznej oplaconej a zajeli sie nia wzorowo a ze cos bylo nie tak to cesarke zrobili i nie marudzili. jakby mogli to na glowie by kolo niej skakali. wiec nie ma co sie zalamywac i wybierac na czuja. a moze sie poszczesci... oby.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]