Dzisiaj jest śr cze 19, 2019 12:15 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość

Hej!

Chyba udało mi się zajść w ciążę. Szukam dobrego gina, tzn. dokładnego, dmuchającego na zimne, mądrego i takiego który pracuje w szpitalu (na wypadek gdyby coś się działo, byłby obok). Czy możecie mi kogoś polecić? Na razie chodziłam do Wasilewskiego, ale martwi mnie że on nie przcuje w szpitalu i nie jest pod dostępny pod komórką.
Proszę, poradźcie dziewczyny :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej Asiu!!!

Hmm dobry ginekolog pracujący w szpitalu... wiesz co jak leżałam na patologii w 2 to prywatne pacjentki bardzo chwaliły sobie Lisiaka ( przyjmuje on w fordonie osiedle nad wisłą), jest on zast. ord. w 2, do każdej prywatnej pacjentki podchodził zupełnie inaczej niż na NFZ, pielęgniarki też latały koło tych Pań, ja osobiście nie chodzę do niego wybrałam innego i żałuję :( mój lekarz niestety nie pracuje w szpitalu..
no ale może na forum trafi się ktoś kto do niego chodzi.. a z jakiej dzielnicy jesteś??

Pozdrawiam[/b]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześc Agnieszko!

Dzięki za odpowiedź. Mieszkam na Wyżynach.
Myślałam o tym żeby uderzyć do Lisiaka, bo czytałam gdzieś pochlebne opinie na jego temat. Nie znam jednak osobiście żadnej dziewczyny która by do niego choodziła.
Nie świadczy to dobrze o nim jako o człowieku że do prywatnej pacjentki podchodzi inaczej niż do zwykłej, ale cóż, taki jest świat, a ja w rzie czego chciałabym mieć dobrą i fachową opiekę.
A Ty jak większość bydgoszczanek na tym forum pewnie zamieszkujesz w Fordonie?
Na kiedy masz termin porodu?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no niestety światem rządzi pieniądz nic na to nie poradzimy!!
tak mieszkam w fordonie hehe jak większość z dziewczyn co do terminu to według Om mam na 18.11 a według Usg 04.11, no ale ze względu na problemy w czasie ciąży i założony szew mam byc gotowa na 22.10 :) więc sama nie wiem który termin mam wziąć pod uwagę :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No to już niedługo Twój dzidziuś będzie na świecie! Chyba chłopiec, Olivier, zgadza się? Ja na razie o problomy w ciąży nie chcę pytać, bo nie chcę się stersować. A gdzie rodzisz? I kto Cię prowadził?
Przepraszam że zadaję tyle pytań, ale muszę zrobić tzw. rekonesans.
U mnie pierwszy szok już minął związany z wiadomością ze się udało i już bardzo się cieszę! Panicznie boję się tylko tego że poronię, tymbardziej że u mnie w rodzzinie takie przypadki się zdarzały, a ja nie należę do tzw. silnych bab.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Asiu głowa do góry grunt to pozytywne nastawienie i niestety wybranie dobrego lekarza a będzie dobrze!!! ja chodzę prywatnie do dziedzica niestety nie polecam go, on nie pracuje w szpitalu, ma prywatna praktykę, wybrałam go bo moje znajome go zachwalały no i mam tzn żabi skok do niego bo początku ciąży niestety nie mogłam chodzić, ale w moim przypadku niestety się nie sprawdził, pocieszam się,że jeszcze troszkę, próbowałam zmienić lekarza ale niestety nie wyszło :( wiesz jak to jest nikt nie chce brać odpowiedzialności za czyjeś niedopatrzenie....
co do do płci to zgadza się, będzie chłopak Olivier - mojemu B. bardzo sie to imię podoba no zostało heheh
Wierzę,że u Ciebie będzie wszystko dobrze!! Nie zamartwiaj się!!
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki Agnieszka za słowa otuchy!
Mnie pobolewał dziś dość mocno brzych. Miałam takie uczucie rozpierania, kłucia, skręcania. Przestraszyłam się i poszłam do lekarza. Do Lisiaka nie mogłam się dodzwonić więc pojechałam do Wasilewskigo. Powiedział, że takie bóle są normalne i mam brać luteinę. Nie zrobił mi usg bo jeszcze jest za wcześnie, bo to chyba drugi tydzień.
I kazał przyjść dopiero pod koniec października. To chyba trochę długo, ale się nie znam...Jak myślisz?
Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Asiu spokojnie objawy które opisujesz są normalne ja też tak miałam!! mogą wystąpić nawet delikatne plamienia! hmm myślę,że lekarz wie co robi!! na usg serduszko widać dopiero w 7tc a z tego co obliczyłam będziesz wtedy w 9tc! hmm a luteine używasz "dowcipną" czy doustna?? bo jak byś chciała ja mam prawie całe opakowanie "dowcipnej" (zużyłam 4tabletki) Asiu głowa do góry jest i będzie dobrze!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dla pocieszenia napiszę Ci jeszcze,że ja pierwszy raz byłam u lekarza w 3tc w przychodni Medic, niestety lekarz powiedział mi,że jasnowidzem nie jest bo to za prędko i również badania mi nie zrobił... więc w 5tc poszłam do przychodni Elmed tym razem pani doktor wystawiła mi tylko zaświadczenie,że jestem w ciąży nie robiąc żadnych badań, zapytałam się jej na jakiej podstawie wystawia mi zaświadczenie do pracy jak nie przeprowadziła badania- w odpowiedzi usłyszałam, bo jest Pani w ciąży... no i w 7tc poszłam już prywatnie, też mnie ostrzegał,że może nie być widać jeszcze serduszka i tak dalej ale serduszko było i biło :D więc naprawdę uważam,że wasilewski wie co robi, w końcu jest jednym z lepszych lekarzy w bydgoszczy w tym fachu :) ale rozumiem,że chciałabyś iść prędzej też przez to przechodziłam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki Agnieszko za słowa pocieszenia. Dziś jestem już spokojniejsza i baaardzo senna.
W jaim szpitalu zdecydowałaś się rodzić? Wynajęłaś może położną?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej Asiu
ja Ci polecam bardzo dr Jacek Skorczewski przyjmuje prywatnie i takze w szpitalu jest codziennie lezalam na patologi i duzo z nim rozmawialam goraco polecam
Trzymaj sie buzka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki Asiu!

Na razie umówiłam się do Lisiaka. Zobaczymy czy mi podpasuje.
Trzymam kciuki za Twój wielki dzień za 30 dni. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja polecam z czystym sumieniem Skórczewskiego pracuje w 2 prowadzi mi 2 ciąże prowadzi ciąze znajomym wszyscy zadowoleni, bardzo delikatny i kompetentny :!: :!: :!:

kod zniżkowy na torebkę 73e30c02

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jak mi Lisiak nie podejdzie to podrepcę do Skórczewskiego. Dzięki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: dobry lekarz
Awatar użytkownika

cześć.Dopiero was znalazłam więc sobie podczytałam.Lisiak przyjmuje też w Solcu prywatnie,z tego co słyszałam od koleżanek to są zadowolone.Ja osobiście chodzę już długo do Wasilewskiego i jestem b.zadowolona.Leczyłam się u niego z powodu bezpłodności :cry: ale udało się.Jestem w 30tyg. :D :DTak więc skoro udało mu się pomóc mi to już zostałam u niego.Mam takie pytanko przy okazji-gdzie zamierzacie rodzić?i czy macie jakieś opinie na temat biziela?bo ja chyba tam będę rodziła.Mam terin na 16grudnia a według usg.na 08.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

G!

Ja też leczyłam się z powodu bezpłodności u Wasilewskiego. I też się udało. Najchętniej chodziłabym do niego dalej. Martwi mnie jednak fakt że nie pracuje w szpitalu i gdyby odpukać coś się niedobrego działo, nie będzie w stanie mi pomóc na miejscu. A wiadomo podejście do pacjentek prywatnych jest inne niż do przypadkowych....
G, a Ty masz bezproblemową ciążę? Czy wiesz może jak Wasilewski reaguje jak pojawiają sie problemy?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ogólnie to dość długo do niego chodzę i odbieram go jako dobrego lekarza i ciepłego człowieka.Nigdy nie natrafiłam na jego zły humor,jak pracował jeszcze w szpitalu i dzwoniłam na komórkę czy mogę przyjechać bez rejestracji bo żle się czuję np.po zabiegu który mi robił to nigdy mnie nie zbył tylko kazał do siebie na oddział natychmiast przyjechać.Pierwszą ciążę w czasie leczenia poroniłam,akurat miał urlop jak byłam w szpitalu ale myślę że by zajrzał do mnie na oddział.Wydaje mi się że ma indywidualne podejście do każdej pacjentki.Obecna ciąża jest pod specjalnym nadzorem(że się tak wyrażę)ze względu na wcześniejsze problemy,muszę brać leki,ale wszystko jest ok.mam w brzuchu b.żywotnego chłopca :D Jak się coś dzieje co mnie niepokoi to wiem że mogę jechać do niego w każdej chwili.Nie umywa rąk w razie komplikacji.Ja osobiście nie mam zarzutów do niego.Sądzę że jest godny polecenia.No....jest drogi,ja nie jestem majętna,ale mimo to wiem przynajmniej że dobrze się mną zajmie.Szkoda tylko że już nie pracuje w szpitalu.Też bym się pewniej czuła jak trafię tam na porodówkę,ale trudno :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mam nową wiaomość na temat dr,Wasilewskiego-nie pracuje już w szpitalu,ale nadal raz w tygodniu jeżdzi na konsultacje.Dobre i to

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki G!

Nie wiem kiedy on to robi, bo codziennie do nocy przyjmuje prywatnie od godz.10....hmmm

Na razie pójdę kolejny raz do Lisiaka. Ma dobrą opinię, więc może i ja się przekonam.

Buźka!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja go też podziwiam,przecież on też pewnie by nie raz chciał odpocząć.Ja o Lisiaku też słyszałam dobre opinie,chociaż mnie kiedyś zdenerwował jak poszłam do niego a on jak zobaczył moje papiery to mnie spławił zwyczajnie.Powiedział żebym lepiej poszła do swojego lekarza,a akurat nie mogłam jechać do Wasilewskiego-nie pamiętam już dlaczego,żle się wtedy czułam po punkcji którą mi zrobił Wasilewski.Wkońcu i tak nie miałam wyjścia i dzwoniłam do Wasilewskiego co robić no i był jak zwykle miły i nie zostawił mnie na pastwę losu :) Mimo to nie zraziłam się do Lisiaka bo nic złego mi nie zrobił,bo nawet mnie nie obejrzał.jak bym musiała kiedyś iść do kogoś innego niż mój lekarz to pewnie bym jeszcze raz spróbowała do Lisiaka

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]