Dzisiaj jest wt gru 18, 2018 8:51 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

WITAM WSZYSTKICH

POSZUKUJE DOBRA DR GINEKOLOG Z LEGNICY.

DUZO OSOB CHWALI CZESZEJKOWA, (ALE SA PEWNE MIN I PLUSY )

MOZECIE KOGOS MI WSKAZAC

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jedrzejczak co o niej myslicie?

Z tego co czytalam na forum to nie ma w L-ca konkretnej Gin.

A wy dziewczyny gdzie chodzicie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czeszejko to stuknięte babsko które tylko się wydziera jak się o coś chce zapytać :shock: :!: :!: Ja chodze do dr.Nowackiego przyjmuje on w Feminie w lubinie. A po skierowania i takie tam chodze do państwowego dr.Hercuń -straszny z niego olewator ale i tak slucham tylko zaleceń Nowackiego :D tak więc polecam FEMINE :!:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Super ginekolog to dr Rojek odbierał moj porod naprawde wiele mi pomógł pozdrawiam cały personel legnickiej porodówki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Odradzam Czeszejko-Sochacką - przereklamowana, chodziłam do niej, dziwnie przyjmuje pacjentki, maszynowo - szybko, szybko. Jak ciąża przebiega bez komplikacji to szybko o niej zapomnisz, a jak już jakieś komplikacje to dr robi wielkie oczy i rozkłada ręce.

Rewelka dr. Rojek- ma łeb jak sklep i bardzo delikatny, przynajmniej dla mnie taki był.

No ja o Feminie jeszcze nie słyszałam żadnego dobrego słowa, także DzielneZuchy jesteś naprawdę dzielna :D[/b]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Kobiektki a moze
macie jakas dr ginekolog (kobiete)

A Rojek to gdzie przyjmuje (prywatnie)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aara pisze:
Odradzam Czeszejko-Sochacką - przereklamowana, chodziłam do niej, dziwnie przyjmuje pacjentki, maszynowo - szybko, szybko. Jak ciąża przebiega bez komplikacji to szybko o niej zapomnisz, a jak już jakieś komplikacje to dr robi wielkie oczy i rozkłada ręce.

Rewelka dr. Rojek- ma łeb jak sklep i bardzo delikatny, przynajmniej dla mnie taki był.

No ja o Feminie jeszcze nie słyszałam żadnego dobrego słowa, także DzielneZuchy jesteś naprawdę dzielna :D[/b]

to dziwne bo ja słysze same pozytywne opinie :!: wszystkie moje kolezanki tam chodziły i rodziły i na nic sie jeszcze nikt nie skarżył :!: A tymbardziej że sama doświadczyłam "uprzejmości " legnickich lekarzy i wybrałam Feminę z własnej nie przymusznej woli. wydaje mi się że nigdy nie byłaś w feminie i dlatedo tak piszesz :!:

pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

DzielneZuchy tylko nie wiem po co te nerwy, ja też mam koleżanki, które w godzinie "W" kiedy trzeba było wykonać cięcie cesarskie były wysyłane do Legnicy, ale nie znam przyczyny.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Powiem jedno ze rodzic w feminie to zwykle kretynstwo wszystko jest ok jesli nic zlego nie dzieje sie z dzidzia a jesli tak to femina wysyla twoje dziecko do legnicy bo tylko legnica ma tak dobry sprzet jesli chodzi o noworodka a wtedy licza sie sekundy mysle ze porod w feminie to nie potrzebne i mozna krzywdzic swoje dziecko bo w trakcie porodu wszystko sie wyjasnia DZIEWCZYNY JESZCZE RAZ MOWIE ZE POROD W LEGNICY JEST OK NO CHYBA ZE KTOS MYSLI ZE POROD TO BOLE MIESIACZKOWE HEEE CZY W FEMINIE CZY W LEGNICY RODZIC TRZEBA SAMEMU I NIKT TEGO NIE ZROZUMIE JAK SAM SIE NIE PRZEKONA BOLE SA STRASZNE NIE ZNAM GORSZEGO BOLU ALE JAK SIE CZLOWIEK POSTARA SKUPIC TO DA SIE WYTRZYMAC :) JESZCZE RAZ POZDRAWIAM SERDECZNIE CALY PERSONEL LEGNICKIEJ PORODOWKI

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: lekarz
Awatar użytkownika

a co slyszałyscie o dr kowaliku? Wybieram sie do lekarza i nie mam pojecia do kogo isc..prosze doradzcie..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

WITAJCIE JA POLECAM DR. SKARBIŃSKIEGO,

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja polecam dr Kowalika , naprawde konkretny i szczegółowy lekarz nadodatek ordynator ginekologi i położnictwa w Legnicy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mamunia oliwki pisze:
Super ginekolog to dr Rojek odbierał moj porod naprawde wiele mi pomógł pozdrawiam cały personel legnickiej porodówki

A czy przez cała ciaze tez chodziłas do niego?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o Feminę - z opowieści koleżanki słyszałam same superlatywy dot. troskliwej opieki.

Z Legnicy Czeszejko i Jedrzejczak - szczerze NIE POLECAM, na podstawie kilku bardzo przykrych incydentów znajomych.

dr Rojek - słyszałam więcej dobrego niż złego. Same dobre rzeczy od pacjentek którym prowadził całą ciążę, kilka złych opinii od pacjentek szpitala, którym nie prowadził ciąży.

dr Kowalik - może i dobry jeżeli prowadzi całą ciążę, ale ja u niego byłam tylko na USG (bo mój lekarz nie miał) i był bardzo oschły i zrobił "po łebkach" i wynocha.

Polecam dr Malkiewicza (ul.Chojnowska) oraz dr Prawdę (ul.Piekarska)

Pozdrawiam serdecznie!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hejka dziewczynki

Postanowilam ze bede chodzic do Raczkowiak :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mając do wyboru Lubin i Legnice zdecydowałam się na porodówkę w Legnicy i jej ordynatora dr. Kowalika. Moja ciąża przebiega prawidłowo ale ja jako ciężarna jestem problematyczną paciatką ze względu na niewydolnośc żylną. Moja poprzednia lekarka - obecnie pracująca w Lubinie, odmówiła mi prowadzenia drugiej ciązy.... :roll:
Córeczkę rodziłam 4 lata temu w Legnicy i spotkałam się z życzliwością i kompetencją personelu. Teraz też byłam kilka razy na patologii i uważam że obsługa jest fachowa i życzliwa :)
Jeśli chodzi o Femine to coraz mniej lubinianek decyduje się na poród u nich. Pokoiki dwuosobowe z łazienką, ładnie wymalowane i przyjazna atmosfera przed porodem kuszą, ale wszystko kosztuje i to nie mało. Femina to porodówka na standardowe - książkowe porody i cesarskie cięcia. Jeśli coś się dzieje niepokojącego, odsyłają pacjętki do szpitala. Ponadto jeśli rodząca przychodzi do nich na sam poród i nie ma u nich leakrza prowadzącego, jest traktowana jak pacjent drugiej kategorii :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A czy któraś słyszała o dr Lewandowskim ?? on przyjmuje prywatnie na Łukasińskiego .Byłam u niego na zwykłej wizycie rok temu .Przyjął mnie bardzo sympatycznie , wiele rzeczy wytłumaczył ,czego nie zrobił na pierwszej mojej wizycie dr Hercuń ;] ogólnie mam pozytywne odczucie co do doktora Lewandowskiego (on nie ma w swoim gabinecie usg więc i tak musiałabym oddzielnie za to płacić) , zastanawiam sie nad dr Kowalikiem .bo do Czeszejko-Sochackiej na 100 % nie pójdę przez to co się tutaj naczytałam ;)

Obrazek

Aniołek (*)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lewandowski kilkanaście lat temu uratował miżycie polecam gorąco jest naprawde sympatyczny i wszystko bardzo dokładnie tłumaczy nawet jak trzeba bierze lusterko ipokazuje co i jak ..............nie miałm pijęcia że jest w Legnicy i przyjmuje :) POLECAM POLECAM POLECAM
ZA TO PANI DR RACZKOWIAK MIMO TEGO ŻE MA SPECJALIZACJE NIE POLECAM NIE ZAUWAŻYŁA GUZA WIELKOŚĆI 6 MIESIĘCZNEJ CIĄŻY

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Monia78 przyjmuje na Łukasińskiego w poniedziałki i czwartki ;) właśnie tak się zastanawiam ... do tego moja mama go trochę zna , bo przychodzi do niej do pracy.Same plusy ;)

Obrazek

Aniołek (*)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

O tak, wybór lekarza jest istotny... Raz żeby dobrze poprowadził ciążę a dwa żeby poród przebyegł bez komplikacji i stresu dla nas. Ja wybrałam lekarza pracującego w szpitalu i jestem z tego bardzo zadowolona. Nawet podejście położnych w czasie porodu jest inne jak lekarz pracuje w szpitalu. :lol:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]