Dzisiaj jest ndz lip 21, 2019 9:59 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Witam:)
Podbijam temat, mam wskazania do CC, też wybieram Kamińskiego, dziś dzwoniłam do szpitala i podobno w 38 tygodniu jedzie się na Oddział Patologii Ciąży (I piętro) i wtedy wyznaczają ci termin CC, to kiedy zależy od lekarza, który cię tam wtedy przyjmie. I teraz ważne pytanie do was: czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć kiedy mniej więcej wyznaczają termin przed 40 tygodniem czy później...? pytam bo mi koniecznie zależy, aby mieć termin po 17.03. żeby się załapać na roczny macierzyński, termin normalnie mam na 19.03 (wtedy mija mi 40 tydzień). A może mi ktoś podpowie jak mogłabym załatwić termin po 17.03.? Czy do jakiegoś konkretnie lekarza się udać i z nim pogadać, czy tam jest może normalnie praktykowane, że dziecko ma być jak najdłużej w łonie matki...? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

planowe cc wykonują zazwyczaj w 39tygodniu ciąży . Ja też będe mieć cc na kamińskiego i jadę się umówić teraz w 33tc. W poniedziałek będe rozmawiać z lekarzem to Ci napiszę w którym tygodniu zazwyczaj praktykują -ale myślę ,że jak nie zaczniesz rodzić do 17.03 to spokojnie możesz umówić się na 18.03:)

Offline Wyświetl profil  

chciałam podzielić się z Wami swoimi wrażeniami, ponieważ często padają tu pytania o położne z Kamieńskiego chciałabym dorzucić swoje trzy grosze. Trzy miesiące temu urodziłam córcię,dwa miesiące przed porodem umówiliśmy się z położną (miała być tylko do naszej dyspozycji) wszystko wyglądało super,ja się bardzo cieszyłam,ze będę miała takie wsparcie podczas porodu....wszystko zaczęło się u mnie nagłym odejściem wód,przyjęli mnie na oddział,zadzwoniłam do mojej położnej poinformowałam ją o tym,cała akcja trwała 13 godzin,leżałam sama na sali zdana tylko na siebie,mojej położnej nie było,męża przepędzili,nie pozwolono mi chodzić i poruszać się (bo pobudzę inne pacjentki....)więc leżałam plackiem. Rano wysłali mnie na porodówkę i moja położna przyjechała równo z mężem-praktycznie ledwo zdążyła na poród :evil: sam poród trwał 55 minut,bardziej niż moja położna pomagała mi studentka położnictwa, ponieważ położna siedziała w pomieszczeniu obok i cały czas rozmawiała przez telefon i zajęta była czymś innym....generalnie poród odebrany był od niechcenia i na prędce, przez co niestety wyniknęło wiele błędów m.in. pozostawiono mi resztki łożyska i błon płodowych przez co po dwóch tygodniach wróciłam z krwotokiem i gorączką do szpitala,moje dziecko z kolei wylądowało na miesiąc w szpitalu pediatrycznym z zakażeniami, które wyniosło podczas pobytu na kamieńskiego. Mimo,że sam poród przebiegł szybko i sprawnie ja jestem bardzo rozczarowana podejściem personelu do rodzącej.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]