Dzisiaj jest czw lip 18, 2019 1:24 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Witam drogie Panie. Pisze do Was by ostrzec Panie przed niektorymi lekarzami, a mam z wieloma doswiadczenia. Moja ciaze prowadzily dwie lekarki dr Raczkowiak - ODRADZAM JA!!!! traktuje pacjentki bardzo lekcewazaco pozatym wyslala mnie do domu z cisnieniem 160/100 zamiast kierowac odrazu na oddzial!!! druga moja lekarka byla dr Czeszejko-Sochacka, przyjmuje pacjentow maszynowo tak jak pisala wczesniej ktoras kobitka. Przybralam na wadze w czasie ciazy bardzo duzo,mialam straszne obrzeki i mimo to nie interesowala sie tym. Oczywiscie odbierala moj porod ktory bardzo zle wspominam. zostalam w nocy przyjeta na oddzial przez dr Paculta totalny idiota ze tak moge powieziec, odeszly mi wody a ten kladzie mnie na patologie i olewa totalnie, a ja bez z wod z leciutkimi skurczami leze i nie wiem co mam robic, polozna sobie spi!!! rano o 9 dopiero przyszla Czeszejko i zabrala mnie na porodowke, co z tego podala kroplowke na przyspieszenie skurczow i rozwarcia, ale nic z tego skurcze straszne krzyzowe a rozwarcie malutkie, meczyla mnie do 13 i nie zrobila cesarki z ledwoscia urodzilam nie mialam sil a mojego synusia wyciagala przez vacum ta ssaca pompe,nie miala juz wyjscia nie mogl wyjsc na swiat, cale szczescie ze maly jest zdrowy!!! takze odradzam lekazy : CZESZEJKO-SOCHACKA, RACZKOWIAK, PACULT!!!
Jesli chodzi o Rojka to bylam u niego tylko na usg tak sluzbowo mnie przyjal ale gdy lezalam w szpitalu byl calkiem mily, dba o pacjentki.a gdy zobaczyl moj porod zlapal sie za glowe i tylko powiedzial tutaj porod sie odbywa!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kiniulek
przykro mi ze taki porod mialas :? Wlasnie slyszalam ze Czeszejko to.......

Kobitki szukam dobrego endokrynologa ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Viola dr Jędrzejczyk -Musiak przyjmuje w szpitalu prywatnie i na kasę chorych ,jest ginekologiem-endokrynologiem . To jest dobra lekarka , osobiście do niej chodzę .

Obrazek

Aniołek (*)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam wszystkie!!! :)

Ja na początku ciąży byłam u Raczkowiak...była bardzo miła... wypisała mi kartę ciąży... zapisała kolejną wizytę... ogólnie super! Kolejna wizyta już nie była taka "miła i sympatyczna"... Na moje pytania-obawy odpowiadała z ironią, że to normalne w ciąży (a skąd ja mogę wiedzieć co jest normalne w ciąży skoro to moja pierwsz... heh....) Na kolejną wizytę już mnie nie wpisała tylko kazała zadzwonić po wynik badania, a jak zapytałam co z kolejną wizytą to powiedziała " jak pani sobie chce..." :evil: Teraz chodzę do Rojka i uważam, że to jest moja słuszna decyzja :D Robił mi USG, bardzo szczegółowo i dokładnie a przede wszystkim odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości bardzo cierpliwie i dokładnie :D Kolejny plus dla Niego to to, że pracuje w szpitalu :D

POZDRAWIAM!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiosenka dziekuje za odp :)

Ja z l-ca nikogo nie moglam ,,zbytnio,, zaufac ..Jade paraz pierwszy do Wrocka COFAMED do dr Zabielskiej.Dam znac.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Viola_B ja przez całą ciążę byłam prowadzona przez dr Zabielską i w przychodni CORFAMED. Podpisuje sie nogami rękami i całą sobą na TAK TAK TAK! kobieta jest wspaniała a opieka jaką roztaczają aż dziw bierze. Wiem że tam sie płaci za wszytsko ale opłaca sie bo nie raz dzięki nim moja ciąża z trudnej opresji została na prostą wyprowadzona! W razie jakiś pytań służę pomocą!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczyny nie wiem czy ta Jędrzejczak, jak pisze wiosenka, jest taka dobra. Na początku ciąży byłam u niej żeby stwierdziła moją ciążę, a ta po chamsku powiedziała, że nie ma miejsc, żebym sobie nie myślała, że lekarz może dzień i noc pracować, ale owszem prywatnie może mnie przyjąć, zrezygnowałam!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dorotka1981 :D :D bylam u dr Zabielskiej i zgadzam si e z Toba :lol: :lol: Kobitka suuuper !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdzie wiecej juznie pojde tylko Zabielska 8) na wszystkim sie zna :gz:

Dorotka, ja mam problem z PRL :cry: :cry: ale mam nadzieje ze za kilka misiecy bede miala taki piekny suwaczek jak ty :lol: ... Wiedze ze niedluuugo zostaniesz najszczesliwasza MAMUSIA :brv:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

NIE RADZE ISC DO CZESZEJKO - SOCHACKIEJ!!!!!!!!!!!!!!!

Wizyty są "maszynowe" : nastepny prosze, nastepny prosze.....
Ja do niej chodziłam z córką w ciązy. Cały czas zapewniałą ze jest wszystko super. Przy porodzie tez była bo akurat miała dyzur... nie moge zaprzeczyc- pomogła, przyspieszyła. Jak tylko Kalinka wyszła na swiat, odjęła jej 1 pkt za siną skure i tyle ją widziałam.......... Dzis nie mam córki, odeszła.. miałą cięzko chore serce. NIKT TEGO NIE ZAUWAZYŁ choc były objawy. Gdyby szanowna pani doktor lub jakikolwiek inny lekarz blizej dziecku się przyglądnął to moze szybsza byłaby reakcja i inny finał....

Obecnie chodzę do dr Cybulskiej POLECAM Anioł - kobieta!!!!!!!
A wizyta to prawie jak spotkanie z terapeutą. ROzmawia jak człowiek, pyta o WSZYSTKO (mimo ze ja sama czasem o czyms zapomne) i wychodzi sie od niej po ok. 20 minutach w pełni usatysfakcjonowanym... WIZYTA 70 zł,,, U Czeszejko juz 100

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziunka24 bardzo mi przykro

Duzo wlasnie ZLYCH opin o Czeszejkowej slyszlam...... DZIEWCZYNY NIE CHODZCIE DONIEJ

Ja chodze do Zabielskiej z Corfamed........Staram sie od stycznia z mezem.... :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Viola B głowa do góry! Napewno Wam się uda. Polecam spontaniczny wyjazd i relaks.... A seks "od tyłu" ... przerabiałam to wszystko... i to sprawdzone sposoby :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

:D, duzo osob mowi ze wlasnie od tylca :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
2 żółte kartki

A ja chodzę do dr Czeszejko-Sochacka i jestem bardzo zadowolona. Wizyta trwa tylke ile musi. Jak wszystko jest ok to po co siedzieć tam i pieprzyć trzy po trzy. a jak masz pytania to na wszystkie cierpliwie odpowie i nie wygoni za drzwi za 5 minut. Czasem lekarz nie ma wpływu na to co dzieje się ze zdrowiem matki lub dziecka, ale wszyscy winią lekarza. To nie są Cudotwórcy!!!
Ale jak znalazłam się w szpitalu w 9 tyg. i zadzwoniłam do dr Czeszeko, że mam skurcze i jedę do szpitala, to przed 7 rano, nim przyjęli mnie na oddział była przy mnie i dzięki temu traktowali mnie na ginekologii jak księżniczkę.
Myślę, że jest dobrym lekarzem i słyszałam o wielu dobrych opiniach na jej temat.
Każdy lekarz ma swoje porażki, takie życie. Czasem głową muru się nie przebije!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Odradzam dr Czeszejko-Sochacka. Tak jak pisaly inne dziewczyny wizyta "automatyczna" wchodzisz i za chwile wychodzisz. Nie podoba mi sie jej podejscie do pacjentki :evil: :twisted: Obecnie chodze do dr Wydry :) Przyjmuje w przychodni na Libana :) Świetny czlowiek i konkretny :) Bardzo wielu kobieta pomogl :)

Hanna ur. 14 lutego 2009 r.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A jak było u Was ze skierowaniami na badania przed ciążą i w trakcie? Lekarze bez problemu dają skierowania czy trzeba płacić za wszystkie badania?
Chodzę prywatnie do tego samego lekarza od kilku lat, nie chcę go zmieniać bo jestem zadowolona a poza tym pracuje w szpitalu. Zastanawiam sie tylko czy nie mieć też lekarza na NFZ tylko po to żeby mieć skierowania (w końcu składki płacę więc coś mi się należy).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja od lekarza dostawałam skierowania i nie płaciłam za badania (ale chodziłam na NFZ)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pączek81 jeśli chodzisz prywatnie do lekarza to wszystkie zlecane badania są odpłatne, jeśli będziesz chodziła na NFZ to badania są bezpłatne.
Zanim zaczęłam jeździc do Feminy :roll: to byłam kilka razy u pani Raczkowiak, ale żadnego skierowania nie dostałam. Kiedy poprosiłam o usg to dowiedziałam się, że NFZ przewiduje 3 usg w czasie trwania ciąży, a skierowanie na badania raz na dwa miesiące. Takie są standardy.
Badania wykonywałam co miesiąc na własny koszt.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: dobry ginekolog

witam znam naprawde dobrego i wibitnego ginekologa uwierzcie mi w legnicy zaden nam nieumiał pomuc wiec dowiedzielismy sie o ginekologu z Bielawy doktor KANU polecam go jak najbardziej co prawda jest to kawałek drogi bo 80km i rejestrowac czeba sie conajmiej tydzien wczesniej ale naprawde warto mam namiary na niego jak ktos by chciał

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam kobitkie 8)

Sa tu kobitki ktore sa w trakcie starn :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a ja odradzam dr.hercunia :evil:
byłam nowa w legnicy i końcówką mojej ciąży on się zajmował.
nie skierował mnie na CC pomimo tego iż dziecko było poprzecznie ułożone :evil: .
skutek był taki że do szpitala trafiłam z bólami-gotowa do porodu-który właściwie nie mógł się odbyć :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

za to szpital w legnicy jest najlepszym w jakim leżałam :D
fachowa opieka :wink:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]