Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 2:43 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość

ja uzywałam oliwki dla dzieci, ani jednego rozstepu, nakładałam dwa razy dziennie + masaz.

Offline Wyświetl profil  

Ja już używałam różnych drogich kremów z apteki i nic. ;(

Offline Wyświetl profil  

Ja kilka lat temu użwałam <reklama>, więc warto zajśc i zapytać pań famraceutek o niego albo poprosić o poradę :)

Offline Wyświetl profil  

Nie wydalabym ponad stowe za krem na rozstepy- po pierwsze nie masz pewnosci ze ci pomoze, po drugie, musisz go pewnie uzywac codziennie, wiec jest to dosc nieekonomiczne przy takiej cenie. Dziewczyny pisza ze sprawdza sie zwykla oliwka dla dzieci. Slyszalam tez, ze najwazniejsza jest regularnosc i masowanie skory dwa razy dziennie

Offline Wyświetl profil  

Właściwie żaden :/ można próbować to raczej nie zaszkodzi ale na moje rozstępy pomógł tylko zabieg laserowy w Esteticenter i co najważniejsze jeśli decydujecie się na taki zabieg, który nie jest bolesny to na co inne bądźcie wyczulone... sprawdźcie to miejsce. Ja widziałam od koleżanki że to jest jeden z lepszych w Polsce gabinetów gdzie często wykonuje się zabiegi laserowe.. więc bezpieczeństwo to podstawa :)

Offline Wyświetl profil  

Ja ostatnio zaczęłam używać skuteczne naturalne kremy przeciwzmarszczkowe i jak narazie dają radę , zobaczymy co z tego będzie , mam nadzieje że coś wyjdzie.

Offline Wyświetl profil  

leilana pisze:
Nie wydalabym ponad stowe za krem na rozstepy- po pierwsze nie masz pewnosci ze ci pomoze, po drugie, musisz go pewnie uzywac codziennie, wiec jest to dosc nieekonomiczne przy takiej cenie. Dziewczyny pisza ze sprawdza sie zwykla oliwka dla dzieci. Slyszalam tez, ze najwazniejsza jest regularnosc i masowanie skory dwa razy dziennie

Masz rację, że najważniejsza jest regularność i systematyczność. Na rynku dużo jest produktów na rozstępy, nawet nasi polscy producenci też mają takie w ofercie i wcale nie kosztują ponad stówę. Na pewno takie produkty ma Eris, Efektima i Bielenda. W drogeriach stacjonarnych widziałam tylko ofertę tej ostatniej firmy, ale jest w niej i preparat do biustu, na rozstępy, oliwka i chyba coś na cellulit.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A ja stosowałam zwykły diabetegen, to znaczy kupiłam go bardziej na bliznę, a potem okazało sie, ze fajnie się sprawdza na rozstępy. Mała tubka kosztuje coś koło 20 zł, wiec spokojnie można sobie kupić na próbę :)

Offline Wyświetl profil  

O nie znałam tego a na przebarwienia też się nadaje?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Saba pisze:

Saba jak najbardziej, i na przebarwienia i na blizny i na rany, ogólnie też poprawia koloryt skóry. Wspomaga regenerację i nie uczula :) spróbować na pewno nie zaszkodzi :)

Offline Wyświetl profil  

A ja od nie dawna stosuję Bio Oil, na razie efektów nie widać... Ale spróbuje jeszcze użyć oliwki dla dzieci...

Offline Wyświetl profil  

kaszamanna pisze:
Saba pisze:

Saba jak najbardziej, i na przebarwienia i na blizny i na rany, ogólnie też poprawia koloryt skóry. Wspomaga regenerację i nie uczula :) spróbować na pewno nie zaszkodzi :)

Dziękuję ci, na pewno sprawdzimy, już zamówiłam przez internet.

Offline Wyświetl profil  

Ja na rozstępy stosowałam różne kremy i nic to nie dało... A teraz niektóre są już białe. Da się coś z takimi jeszcze zrobić? :cry:

Offline Wyświetl profil  

Ja od jakiegoś czasu używam oliwki dla dzieci i na serio działa, widać efekty. Wiadomo , że rozstępów już się pozbędę ale da się je wygładzić. Z kremów to słyszałam że bio olic jest dobry, ale nie stosowałam. :)

Offline Wyświetl profil  

bielenda ma serie sexi mama i tam miedzy innymi jest kuracja przeciw rozstepom z tego co widziałam, sama kupiłam z tej serii kremu nawilzajacego do ciała, bo działa zdecydowanie lepeij niz wczesniejsze balsamy czy olejki jakie stosowałam

Offline Wyświetl profil  

na rozstępy w czasie ciąży najlepiej kupić coś w aptece, albo zapytać swojego ginekologa co poleca,bo środków na rozstępu jest całą masa, pytanie tylko które są najbardziej skuteczne

Offline Wyświetl profil  

Od dłuższego czasu używam Bio oil -dla mnie rewelacja, kupuje w gemini i nie jest to bardzo duży koszt.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Moja koleżanka przez całą ciążę smarowała się oliwką dla dzieci i nie miała później problemów z rozstępami.

Offline Wyświetl profil  

Zapobiegac można rzeczywiście nawilżając i natłuszczając skórę, ale jak juz sa to już sie nic na nie nie poradzi, niestety.

Offline Wyświetl profil  

Powiem Wam, że jestem tym wszytskim przerażonoa, jestem w bardzo wczesnym statdium i nie za bardzo się spdziewałam tej ciąży, i nie sądziłam, ze jest tyle rzeczy do ogarnięcia, specjalen kosmetyki, kremy na rozstępy, suplementy diety, ciągłe badania- dziewczyny skąd Wy bierzecie na to pieniądze? Czy uważacie, że pozyczka online to dobry pomysł, żeby sobie sprawić taka wyprawkę na całą ciążę a później powli ją spłacać?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]