Dzisiaj jest czw paź 18, 2018 10:28 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
.
Awatar użytkownika

Dziewczyny co o tym sądzicie ?? spanie w staniku może jakoś zaszkodzić piersiom czy raczej nie ?? chodzi mi o to żeby nie była aż taka grawitacja :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jak dla mnie, spanie w staniku to bezsens :wink:
Cialo tez musi odpoczac, po to zakladamy luzniejsze ciuchy do spania.

W staniku spalam moze tydzien - po porodzie, bo mleko mi ciekło. Spalam w nim z koniecznosci, a nie dla grawitacji :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

A przez spanie na brzuchu i bez stanika piersi nie obwisną jeszcze bardziej ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lola21 pisze:
A przez spanie na brzuchu i bez stanika piersi nie obwisną jeszcze bardziej ??

przepraszam, ale :heh: rozsmieszylas mnie.
moge wiedziec ile masz lat?

ja od niepamietnych czasow spie na brzuchu (oprocz 9 mies. ciazy) i jakos nie zauwazylam zeby cycki mi obwisly przez to, a mam 27 lat.

ja rozumiem, gdybys chodzila caly czas bez stanika - tak jak to robia w niektorych afrykanskich wioskach - ale pewnie w dzien nosisz stanik.
wiec nie masz co sie martwic :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

Minia na nie jednym forum czytałam że spanie na brzuchu powoduje spłaszczenie piersi, mniejszą jędrność i w ogóle.. więc głównie o to mi chodzi.. a rozmiar mam E więc nie małe, dlatego zależy mi na tym żeby jakoś wyglądały

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja spie bez i zawsze spałam bez............jest duzo wygodniej...mecze sie w staniku w dzien po co jeszcze w nocy!!a poza tym piersi musza odpoczac.......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lola21 pisze:
Minia na nie jednym forum czytałam że spanie na brzuchu powoduje spłaszczenie piersi, mniejszą jędrność i w ogóle.. więc głównie o to mi chodzi.. a rozmiar mam E więc nie małe, dlatego zależy mi na tym żeby jakoś wyglądały

ja mam rozmiar 70F, i to nie sa wcale duze piersi.
Jak chcesz miec ladnie wygladajacy biust, to proponuje udac sie do sklepu gdzie dobiora ci stanik i twoj biust bedzie o niebo lepiej wygladal, a w nocy bedzie mogl odpoczac bez stanika.

proponuje poczytac Lobby Biusciastych lub Małobiuściastych, albo udac sie do jednego ze sklepów stacjonarnych (np. Intimo4 You), lub pojscie do Kawiarni Babie Lato, gdzie sa spotkania fachowców i tam panie, zmierza cie i dobiara ci ładny stanik.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Szczerze mówiąc, zwyczajnie nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Nie wiem, czy spanie w staniku szkodzi, czy szkodzi spanie na brzuchu....
Myślę sobie, że bardziej możesz zaszkodzić persiom śpiąc w staniku, bo skoro źle dobrany, uciskający może im zaszkodzić, to przesuwaniu i uciskaniu stanika na piersi w nocy nie unikniesz.
Ale mniejsza z tym.
Człowiek przesypia 1/3 swojego życia i wskazane jest, żeby spał we w miarę komfortowych warunkach. Nie wyobrażam sobie katować się stanikiem jeszcze w nocy, kiedy chcę odpocząć cała, nie tylko powyżej i poniżej biustu. Czasem mi się zdarza zasnąć w staniku, jak padam. Po parunastu minutach budzę się z takiej superdrzemki obgnieciona tym stanikiem. Nie, dziękuję :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

Mam dobrany dobry stanik :D Tylko zastanawiałam się ostatnio czy ogólnie spanie na brzuchu czy w ogóle bez stanika może zaszkodzic czy nie, nic więcej :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Moim zdaniem przy naprawdę dużym biuście warto spać w staniku. Fakt, nie jest to może jakoś specjalnie wygodne...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja spałam w staniku przez pare pierwszych miesięcy jak karmiłam.. biust miałam dość duży.. noi ciagle mi z niego kapało.. :roll: NIe było to zbyt komfortowe..
Teraz śpię obowiązkowo BEZ..
Tak jak Xezebeth.. nawet jak zasną padnięta w ciuchach to po paru chwilach się budzę,żeby się wyrozbierać.. :lol:

Śpię na brzuszku niemal cały czas.. wykarmiłam dwójkę dzieci moim JUŻ kroskopijnym biustem.. i nie mam obwisłych piersi <może dlateog bo ich nie mam :?: :lol: >

Myśle,że obwisły biust..to sprawa idywidualna..jaką mamy skóre itp.. tak jak z rostępami.. niektóre mają "skłonności" do takich rzeczy inne nie..

No ale nie da się ukryć że kobiety z biustem gigantem..sa bardziej narażone na "obwisanie.."

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Spanie bez stanika na pewno nie zaszkodzi Tobie. Ja tak sypiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Kobiety zawsze chyba spały bez staników :)
A spanie bez majtek szkodzi czy nie?
Żeby pośladki nie obwisły ;)

Utrata jędrności to nie brak podtrzymywania (które na leżąco nie jest potrzebne), tylko starzenie się skóry :D
Nigdy bym się nie zastanawiała nad taką alternatywą. Bardzo sobie cenię komfort w czasie spania, chyba bardziej niż wygląd piersi :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Eh ja po cišży bym najchętniej spała z nienawidze swoich piersi sš obwisłe a mam dopiero 22 denerwuje mnie to gdy nie mam stanika hehe :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczyny, sa kremy na ujedrnienie. dodatkowo trzeba cwiczyc miesnie klatki piersiowej. troche pomaga.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czasem warto pochodzić bez stanika, a juz napewno spac bez. chodzi o to ze piersi sa podtrzymywame przez mięśnie, które też trzeba ćwiczyć, bo inaczej wiotczeją... więc chodząc cały czas w staniku robimy sobie krzywdę, w sensie ze jak mięśnie osłabną to biust zwiotczeje :)

A tu cos na ładny biust, mam nadzieje że nie jest to link zakazany:
http://wdziek.info/cwiczenia_na_ladny_biust.html

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pasia251 pisze:
Czasem warto pochodzić bez stanika, a juz napewno spac bez. chodzi o to ze piersi sa podtrzymywame przez mięśnie, które też trzeba ćwiczyć, bo inaczej wiotczeją... więc chodząc cały czas w staniku robimy sobie krzywdę, w sensie ze jak mięśnie osłabną to biust zwiotczejel

zgadzam sie w 100% :)
Ja czasem po domu zdejmuje stanik bo mine drazni i niech sobie cycuchy odpoczywaja :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

anu pisze:
Eh ja po cišży bym najchętniej spała z nienawidze swoich piersi sš obwisłe a mam dopiero 22 denerwuje mnie to gdy nie mam stanika hehe :wink:

U mnie to samo!tylko ze ja mam 23 lata.Nie nawidze moich zwisow.A kiedys byly takie piekne :roll: Nie moglabym patrzac na siebie bez stanika.Od razu humor do bani :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja spie be zstanika i czasem bez gatków.......tak jak Emila napisała.... :wink:

a po domu chciała chodzic bez stanika w ciagu dnia ale gdy chodze bez to one mnie poprostu bola..... :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wygoda przede wszystkim a spanie w staniku nie wydaje mi sie wygodą ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]