Dzisiaj jest ndz paź 21, 2018 11:12 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Cześć,

ostatnio bardzo mi wlosy wypadają, zawsze wypadaly ale nie az tyle co teraz...macie jakis sposob jak temu zapobiec?

nie wiem czy to moze spowodowane byc jakimis zaburzeniami hormonalnymi, choc nic mi sie nie dzieje, czy moze brakiem jakiejs witaminy...???

kupilam sobie skrzyp i magnez i mam zamiar go brac.
jaki sprawdzony sposób macie na nadmierne wypadanie włosów??

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Przyczyny mogą być różne.powinnaś brać jakieś witaminy,skrzyp...Nie zaszkodzą,a pomóc mogą :)

Jest jakiś preparat,chyba Vichy.Niestety nie pamiętam nazwy,ale podobno bardzo skuteczny ...

Myślę,że rozsądnym wyjściem będzie też wizyta u dermatologa,który dobierze odpowiednie leki.

Wiem,że niewiele pomogłam,ale zawsze to coś :wink:
Trzymaj się!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziękuję... :)

Wlasnie skrzyp i witaminki oraz magnez zaczelam juz łykać...mam nadzieję ze na razie to cos pomoże :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Miejmy nadzieję,że pomoże :wink:
Powodzenia życzę :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Milkaj ja miałam podobny problem jak Ty i wiesz co pomogło? Wizyta u fryzera podczas której pani podecięła mi włosy i wypadanie się skończyło :) Spróbuj, nie zaszkodzi, a nóż pomoże! Skrzyp też oczywiście łykaj.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Podcięcie na niewiele się zda na wypadanie, ale zawsze poprawi kondycję ogolną fryzury.

Jeśli nie masz łupiezu, to wypadanie na pewno jest spowodowane jakims przesileniem, możliwe że hormonalnym. W takim wypadku, nim zaczną działas witaminy, to wypadanie ustanie, a trwa to jakies 2 miesiace, witaminy dadzą pierwszy efekt po 3 :) Ale nie szkodza, warto brac, szczególnie ze z grupy B.

.. jeszcze się nie na temat podpytam..;) jak testowanko? może to 'ta' przyczyna? :D

Mateuszek 10.04.2008 cc 8:45 51cm 2600g
--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam!
ja mam rowniez taki sam problem czyli wypadanie włosów :? .
Blankaaa pisała a preparacie z fimy Vichy dokładnie jest taki szampon dostepny tylko w aptece butelka bodajze 250 ml kosztuje ok 35 zl sama go uzywalam ale po nim dostalam strasznego łupiezu :!: z ktorym walcze do dzis bo mam az rany w glowie :? takze osobiscie tego preparatu nie polecam.
Natomiast slyszalam ze tabletki Capivit włosy sa na wypadanie wlosów.Kupiłam juz sobie i od jutra mam zamiar to stosowac moze chociaz to pomoze :? .

A moze ktos cos slyszał wlasnie o tych tabletkach :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ponoć to jest bardzo dobry szampon. Ja osobiście nie stosowałam, ale wiele dziewczyn z mojego wątku bardzo go chwali: http://www.doz.pl/sklep/p1170-Dr.Hoting ... dla_kobiet

Tusiaczek jeszcze nie testowałam. Czekam na okolice @ Bardzo bym chciała, aby TO było przyczyną wypadania moich włosów :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

milkaj mnie strasznie wypadaly wlosy . kupilam w aptece vichy dercos w ampulkach i pomoglo. wlosy przestaly wypadac, dla mnie to jedyny jak do tej poery skuteczny srodek na wypadanie. dodatkowo lykalam witaminki i uzywalam kosmetykow loreal proffesional absolut repair sa super. polecam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mnie wypadają teraz bardzo mocno włosy po poronieniu. dosłownie garściami :(

moze spróbuje tego dercosu.

--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mysle ze napewno zobaczysz roznice.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

Z tego co widze to jestes w ciazy, nie wiem jak to sie ma co do ciazy ale jak karmilam to lekarz zabronil brac mi skrzypu, sprawdz to koniecznie!! Moze to anemia?Moja kolezanka tak wlasnie miala, ale jak jestes w ciazy to na pewno ci to w badanich wyjdzie ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mnie, w czasie karmienia i po, włosy wychodziły garściami. Stosowałam odżywkę wax do włosów wypadających i po krótkim czasie dała bardzo duże efekty. Przy regularnym stosowaniu moje włosy uzyskały lepszą kondycję niż przed ciążą :) Polecam więc :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mi wlosy zaczely wypadac, a wlasciwie wychodzic garsiami po porodzie.
biore capivit piekne wlosy (efekty widoczne po okolo3 miesiacach) tak jest napisane na ulotce, ostatnio tez kupilam sobie szampon head & shoulders przeciw wypadaniu wlosow, zobaczymy czy cos pomoze, mam nadzieje

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

u mnie problem z wypadaniem włosów pojawił się po zaprzestaniu karmienia to był istny horror :!: przy czesaniu jedna garść to było minimum,po myciu dochodziło i do 4 :roll: było tak źle że wyłysiałam przy skroniach...pomogły witaminy,
teraz też mi wypadają jak mam za długie włosy bo cebulka po prostu nie wytrzymuje ciężaru i włos wypada ale wystarczy podciąć i jest ok.Dodatkowo stosuje maski wzmacniające ale nie te błyskawiczne tylko normalne i nawet po prostowaniu włosy zostają na głowie :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Asiur pisze:
Mnie, w czasie karmienia i po, włosy wychodziły garściami. Stosowałam odżywkę wax do włosów wypadających i po krótkim czasie dała bardzo duże efekty. Przy regularnym stosowaniu moje włosy uzyskały lepszą kondycję niż przed ciążą :) Polecam więc :)

Jestem fryzjerką i wielu moim klientkom poleciłam właśnie WAXX 90% jest zachwycona. Polecam z czystym sumieniem :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Bardzo dobry jest szampon Pharmaceris ;) Kosztuje ok 20 zl,
ale jest rewelacyjny. I kupic go mozna tylko w aptece.

Strasznie mi wypadaly wlosy i zadne tabletki nie pomagaly,
az w koncu trafilam na ten szampon. Po niecalym miesiacu
przy myciu wypadly mi 4-5 wlosow ;)

Polecam naprawde.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A mnie nadal wypadają, co prawda nie tak mocno jak do niedawna, ale jednak za bardzo.

Kupiłam sobie belissę i wykosztowałam na szampon i odżywkę podobno z linii profesjonalnej Syoss czy jakos tak się nazywają. Do tej pory używałam gliss kuru. Moze potrzebują odmiany. Jak nadal będa leciec, to zainwestuję w ampułki.

Poza tym uzbrajam się w cierpliwośc i czekam na efekty po belissie. Do tej pory brałam zwykły kompleks witamin, moze zadziała ten cały skrzyp.

--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mritula pisze:
Asiur pisze:

Jestem fryzjerką i wielu moim klientkom poleciłam właśnie WAXX 90% jest zachwycona. Polecam z czystym sumieniem :wink:

zgadzam się używam jej od kilku dni + tabletki skrzyp polny i rezultat rewelacyjny

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

po ciąży i podczas karmienia to standard. wiele tak ma. to brak witamin, organizm przecież wiele przeszedł. a ja jeszcze słyszałam o takich urządzeniach jak prysznice które przypina się do swojego prywatnego i ma to za zadanie pomagać w pielęgnacjji włosów i skóry ogólnie. podobno rewelacja.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]