Dzisiaj jest pn lip 16, 2018 10:46 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
1 żółta kartka

Nie wiem jak ratować moje wlosy, najchętniej ścięłabym na łyso... :roll: :roll: :roll: Mam lupież, wlosy musze myc codziennie, bo sie robi smalec, ale za to na calej dlugosci sa suche jak siano, okropne w dotyku jak papier ścierny(ścienny???)Jak im moge pomoc???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja tez myje kudly codziennie... hmm co prwada nie mam lupierzu ale znam swietny szampon zapobiagajacy wypadaniu wlosow. radical sie nazywa... ze skrzypu polnego i wlosy sa po nim takie normalne i nie wygladaja jak zyłki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej
a czy jestes w ciazy? bo jesli tak to wydaje mi sie ze to wspanialy moment na zadbanie o siebie i swoje wloski. mialam podobny problem. tzn przed ciaza uzywalam ciągle prostownicy. Wlosy wiec byly suche na koncach a przetluszczaly sie u nasady. Gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciąży scielam wlosy. Nie nie spoko nie na calkiem krótko ale jakies 10 cm. Do tego kupilam w aptece odzywke a wlasciwie maske regenol do tego dobry szampon i odzywke z vichy i JEDWAB DO WLOSÓW. I pomoglo. Teraz jestem w 9 miesiacu i powiem ci ze poprawa jest duza. Oczywiscie przez cala ciaze staralam sie nie prostowac wlosów.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Jagodziano-moje suwaczki swiadcza o moim stanie...
Prostownicy nigdy nie uzywalam, a jedwab to dla mnie kupa-chyba ze trafilam na zla firme :? Koncowki podcinalam ostatnio, szamponu uzywam avonu zwiekszajacego objetosc...Jedyny plus to taki, ze mi przestaly wypadac, ale ich kondycja jest w oplakanym stanie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja też polecam Radical lub Head&Shoulders. Też mam problem z przetłuszczającymi się włosami i łupiezem zawsze kiedy stosuje lakier do włosów. Jestem zadowolona z efektu szczególnie po Head&Shoulders. Dodatkowo stosuję maski i ampułki do farbowanych włosów 2 razy w tygodniu na zmianę Witamino Color lub Absoult Repair z L'oreal i efekty są super. Niestety i tak włosy muszę myc co drugi dzień :wink: ale wygloadają bardzo zdrowo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Head&Shoulders u mnie odpada-dziwnie reaguja moje wlosy, zaraz po myciu i wysuszeniu wygladaja jakbym je posmarowala olejem :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Maminka to jest jeszcze specjalny szampon do takich włosków z serii profesjonalnej SP Welli...jesli dobrze pamiętam 1.3...jest naprawde świetny z glinką, która absorbuje nadmiar sebum, świetnie oczyszcza włosy, jednak jego cena jest dość wysoka w granicach 45zł za małą pojemność, a w wersjji profesjonalnej 1 litrowej nie występuje, ale wart jest swojej ceny.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nizoral tez przynosi dobre efekty...mycie nim 2 razy w tyg powoduje ze wlosy sie nie przetluszczaja a i lupiez znika definitywnie...dostepny w aptece...w saszetkach i w butelce 250 ml....sprobuj saszetke...moze akurat ci posluzy...jezeli tak to kupisz sobie buteleczke...musisz troszeczke poeksperymentowac zanim dobierzesz cos dla siebie :wink:

poza tym maminka..jestes w ciazy a ciaza sprzyja takim problemom..zarowno z wlosami jak i z cera..nagle z suchej moze stac sie tlusta i odwrotnie .. :wink:

Ostatnio zmieniony pn sie 20, 2007 9:48 pm przez _Lilith_, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Dziękuję Ci za radę :)
Najlepsze by bylo cos co wysusza na gorze, u nasady, a nawilza na calej dlugosci...Echhh, chyba je po prostu obetnę :? :? :? Dobrze ze chociaz odkad jestem w ciazy nie wypadają, bo dopiero bym wygladala :? I tak mam wszystkiego 3 wlosy na krzyz :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a jedwab tez jest niezly...ale daje sie doslownie kropelke i wciera we wlosy...moze nizoral i potem jedwab? nizoral usunie lupiez i oczysci skore glowy.. a jedwab nawilzy wlosy.... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maminko a może za dużo nakładasz tej odżywki i nakładasz po całych włosach włącznie od nasady?

Ja tak zrobiłam raz to włosy tego samego dnia wieczorem wyglądały jak smalec..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: odżywka WAX

polecam odżywkę wax(tak to sie chyba pisze) mozna ja kupic tylko aptece .
Na ulotce pisze ,ze jest to odzywka dla osób po chemioterapi wiec naprawde skuteczna.
śmierdzi okropnie ale jest naprawde skuteczna wiem ,ze jest do włosów ciemnych i jasnych ,wiem że dużo kobiet stosuje ja po ciązy ale czy w czasie można trzeba sprawdzić .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

maminko nie przejmuj się- po ciąży i tak Ci zaczną wypadać włosy. :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

maadzia pisze:
maminko nie przejmuj się- po ciąży i tak Ci zaczną wypadać włosy. :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No taaa, co bede bulic za zgolenie u fryzjera :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

Temat stary... ale odświeżam, bo liczę na jakieś porady.
Mam ohydne włosy... po umyciu są okropnie suche, a po kilku godzinach już tłuste... do tego wypadają garściami...
Próbowałam już różnych szamponów i odżywek ale nic mi to nie dało. Ścinanie też nie pomaga...
Nie używam prostownicy, nie suszę ich suszarką...
Może macie jakieś sprawdzone kosmetyki do pielęgnacji takich włosów??

[*] [*] [*] [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Szczerze mówiąc to ja mam problem z przetłuszczającymi się i oklapniętymi włosami, poza tym rozdwajające się końcowki :roll:
Ostatnio sporo podcinałam włosy i fryzjerka powiedziała mi, że może szampony których używam są zbyt ciężkie dla moich włosów i dlatego szybko robią się tluste, więc wyruszyłam na poszukiwania nieco lżejszych kosmetyków do pielęgnowania włosów i powiem wiem, że od jakiegoś czasu używam dwóch na zmiane, może cudów nie ma, ale widzę jakąś tam poprawę - włosy nie przetłuszczają się już tak bardzo jak wcześniej, ale głowę i tak niestety muszę myć codziennie. Mam nadzieję, że niedługo ktoś wynajdzie szampon i odżywkę cud, bo ja już patrzeć na te moje kłaki nie mogę.
Poniżej wklejam zdjęcia kosmetyków, których obecnie używam do pielęgnacji włosów, wcześniej używałam garniera pomarańczowego i też w sumie miał lekką dosyć konsystencję.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ACC wycztalam ze uzywasz Avonu to zmien szampon na przeciwlupiezowy tez z serii AT lub uzywaj dodatkowo albo odzywki do suchych wlosow abo balsam do prostowania wlosow wlasy sa wtedy fajne i mieciutkie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

U mnie jak powraca problem łupieżu to sięgam po H&S miętowy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

eh ja tez mam problem z włosami- strasznie mi sie przedłuszczaja a na koncówkach susza :(

kupiłam ożywkę Syoss-a czy może któraś uzywała?

Jedwabiu tez używam- ale dosłownie kapkę, jak dam za dużo to po paru godzinach mam tłuste jak nie wiem co ;/

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mam ten sam problem, co i Wy :roll:
Z tym, że ja dość często prostuję i to mi wysusza włosy pomimo profesjonalnych kosmetyków :roll: A dodatkowo, ostatnio chciałam włosy zregenerować (nie prostować), no i żeby podreślić loczki nakładałam na włosy gumę do włosów i tym samym dopiero teraz dowaliłam. Przy głowie tłuszcz, a na końcach sianoooooo :?
TRAGEDIA!

.... jednak przy odrobinie wysiłku zdołam może kiedyś zrozumieć,
że ludzie zawsze przybywają punktualnie tam, gdzie są oczekiwani.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]