Dzisiaj jest śr paź 16, 2019 1:34 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

docuhy, ale dlaczego uciekasz?
Ja też cel osiągnęłam wiele m-cy temu, ale miło tu popisać. :wink:

A rozgrzać się warto przed bieganiem.
Po też przydałoby się parę ćwiczonek, ale kto o tym pamięta???

Darowałam sobie dzisiejszy bieg.
Nie chciało mi się wstawać o 5:50. Stwierdziłam, że robię sobie dziś wolne! :P:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziewczyny, doradzcie mi jakie cwiczenia sa dobre na wewnętrzna stronę ud?
Robie przysiady ale czuje "wszystko u gory", a wewnętrznych za cholerę. Robie tez cos takiego jakby świeca tylko nogi na boki daje i zlaczam. Tez ich nie czuje.
Czy moze inne cwiczenia potrzebuje?!

.... jednak przy odrobinie wysiłku zdołam może kiedyś zrozumieć,
że ludzie zawsze przybywają punktualnie tam, gdzie są oczekiwani.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cześć kobietki :) już niedługo zawitam do was z powrotem :)

Gratuluję wszystkim każdego zgubionego kilograma- a szczególnie liderkom :mrgreen:
Stanowczo nie uciekajcie- potrzebujemy wsparcia i dowodów, ze można zgubić to i owo.
No i zostaje misja żeby utrzymać upragnioną wagę...

Jeśli chodzi o wewnętrzną stronę ud to na pewno jazda konna- odkrywa się nieznane mięśnie przywodziciele :lol: ale może w zamian taka ósemka czy jak to się nazywa -do ściskania między udami?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

docuhy pisze:
A trzeba się rozciągać przed bieganiem czy po?

Rozgrzewać trzeba się przed bieganiem a rozciągać po, rozgrzewka zapobiega kontuzji a rozciąganie przykurczom. Jak się nie będziesz rozciągać to możesz się nabawić wady postawy

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Łobuz uciekam bo czasu brak...
elf jazda konna to piękny sport, zawsze chciałam spróbowac, ale się bałam...
Cath a takie ćwiczenie próbowałaś - stanąć prosto, ręcę wzdłuż ciała, lewą wyprostowaną noge unieść przed siebie, palce skierować do ciała, skręcić stopę tak by jej wewnętrzna część była skierowana do góry a palce na zewnątrz, w takiej pozycji wykonywać krótkie podnoszenia nogi w kierunku do góry i lekko wprawo jak najdalej się da, tak jakbyś piłkę odbijała wewnetrzną częścią stopy.
Wykonać 25-30 powtórzeń na każdą stronę.
Dla bardziej zaawansowanych - to samo ćwiczenie z użyciem taśmy gumowej, jeszcze trudniej - taśma gumowa + stać na złożonej kilkukrotnie karimacie.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Schudłam kolejne 3 kg... :( Sama nie wiem - kiedy?..

Chyba ostatnimi czasy jem zbyt małe porcje. Dlatego od dziś zaczynam w siebie wciskać na siłę kaloryczne, tuczące jadło. Dużo tego nie zmieszczę, ale za to będę jadła to najbardziej tuczące. Właśnie zeżarłam 3 łyżeczki majonezu i... zemdliło mnie... :P:

Offline Wyświetl profil  

Łobuz nie denerwuj :!: :twisted: :P:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Agacior ja się sama żdżaźniłam, jak stanęłam na tę wagę...
Coś mi się tak wydawało, że portki na mnie zaczynają wisieć i to takie, które wcześniej były fajne obcisłe... Więc się zważyłam - i wylazło szydło z worka... A raczej szczudło z kapci... :evil:

Po dzisiejszym dniu zdecydowanie stwierdzam, że mój żołądek lepiej znosi proces skurczania, gdy chcę zmniejszać porcje, niż proces rozciągania - gdy muszę wsuwać więcej... Wciskam w siebie na siłę, nawet, gdy mi się wydaje, że już nie mogę i mi niedobrze. Ale nie chcę być aż taka chuda! :(

Jak któraś ma jakieś kg do oddania - przyjmuję!!!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Lobuz a moze Ty sobie tarczyce zbadaj.
No chyba ze faktycznie ostatnio jedzenie zaniedbalas

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Morning tarczycę badałam, wyniki zawsze były w normie.

Ja po prostu ostatnio jadłam mniejsze porcje. Pełnowartościowe: bo i produkty zbożowe, mięsa, sery, warzywa i owoce. Każdy posiłek urozmaicony. Ale malutki... No i tylko 3 dziennie.

Fakt, że ostatnimi czasy zamieniłam jedną z trzech kolacyjnych kanapeczek na owoce. Tak samo przy śniadaniu. Jadłam duże ilości owoców, trochę mniej rzeczy kalorycznych.

No i zaczęłam miesiąc temu biegać po kilkutygodniowej przerwie. Ale z biegania nie zrezygnuję. To moje hobby, moja odskocznia od codzienności, mój relaks i moja radość.

Myślę, że to wszystko razem miało wpływa na utratę wagi. Ale już wczoraj zaczęłam proces "rozciągania" żołądka. :mrgreen: I dzisja rano ważyłam 1 kg więcej!!! :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej!

Agacior Dzięki :)

Łobuz No, to ja Ci oddam trochę swoich kg, bo jeszcze trochę mam do zrzucenia :D

Póki co waga pokazuje : 67,2 kg, a więc już -12,2 kg :)

Nie mogę się przełamać i zacząć ćwiczyć, nigdy tego nie lubiłam, ale pewnie niebawem się
przełamię, bo ciało tego potrzebuje. Póki co, to tylko na rowerku stacjonarnym sobie śmigam,
nic poza tym ;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Anula jesteś kobieto wzorem! Gratuluję pięknych osiągnięć, aż się miło czyta! Rowerek świetna sprawa - jak widać na załączonym obrazku...

A ja jutro biegnę z innymi mieszczanami wokół naszego jeziora - w ramach corocznej imprezy z okazji święta miasta. :D Na samą myśl, że machnę sobie około 7 km, jest mi fajnie! :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kurka, żebym ja lubiła biegać, to w sumie .. fajnie by było :mrgreen: Jako nastolatka
lubiłam, brałam udział w zawodach u nas, biegi w szkole były, to w pierwszej 10 zawsze
byłam ;) Trzymam kciuki i powodzenia!!!.

A co do mnie, no to .. niestety, ale doprowadziłam się do takiego stanu, kiedy to .. nie mogłam
już na siebie patrzeć i musiałam coś w końcu ze sobą zrobić. Koleżanka jakiś czas już mówiła mi,
że na Dukanie jest, że ładnie schudła, że jeżeli robi to się z głową, to wszystko jest w porządku,
ale .. mi się nie chciało być na żadnej diecie, więc odwlekałam, odwlekałam .. Mówiłam, aaa .. jeszcze
trochę, jeszcze kilka dni sobie pojem chipsy, lody i inne takie tam pyszne rzeczy, a kg się zbierały.
Dałam się jednak przekonać. Przeczytałam książki, doszkoliłam się na necie, na forum i .. cieszę się,
że taką decyzję podjęłam i zdecydowałam się na tą dietę. Widzę naprawdę super efekty, nie dość,
że kg spadają, to cm również, a to też jest fajne, znów mam wcięcie w talii, znów się sobie podobam :mrgreen: :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Anula bo najważniejsze, aby czuć się sama ze sobą dobrze! :wink: :wink:
Dobrze, że podeszłaś do wszystkiego z głową, a nie ze słomianym zapałem, jak wiele dziewczyn. No i doczekałaś się wspaniałej nagrody - lepszej chyba nie chciałabyś, co?.. :wink:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Łobuz Oj tak, nagroda wspaniała ... Naprawdę warto było w końcu wziąć się za siebie i znaleźć
odpowiednią dietę, stosować się do niej i patrzeć jak kg spadają i cm również :D Wchodzę w swoje
ulubione jeansy, spodenki, w sukienki - naprawdę bardzo to motywuje do dalszego działania :mrgreen:
Nie ciągnie mnie do rzeczy zakazanych, a są osoby, które Dukając .. sięgają co rusz po zakazane i niestety później jest nie fajnie, bo waga wzrasta, bo są zastoje, ja nie grzeszę od początku diety, bardzo się cieszę, że daję radę :mrgreen: :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

Anula 99 gratuluję. efektów. A nie brakuje Ci owoców, zwłaszcza tych sezonowych?
Łobuz chętnie oddam i kilogramy i centymetry.
Staram się ćwiczyć 4 lub 5 razy w tygodniu, póki co - 2kg. Z dietą różnie bywa, bo niestety czasem włącza mi się opcja nocne jedzenie, ale i tak nie jest tak źle jak zimą.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Marzena Tobie również gratuluję -2kg.

Ja na razie mam przerwę.
Nie biegam, nie robię brzuszków, bo przez weekend się narobiłam, jak wariatka - i plecy zaczęły dokuczać...
Jestem na lekach i staram się oszczędzać. Przez jakiś czas. Bo już mi tęskno do moich biegów nad jeziorkiem...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cześć kobietki :) melduje się po przerwie ;) startuje prawie jak rok temu :lol: tylko wtedy było 78 a teraz 76.
W ciąży przytyłam z 70 do 83. Jak wyszłam ze szpitala to było 76 i tak jest nadal :roll: muszę przestać podjadać słodycze :roll: a tu sezon na lody i gości i ciągle jakieś dobroci pod ręką a że wielu innych ulubionych rzeczy nie mogę przy karmieniu to słodkim się pocieszam :oops:
Na szczęście zaczynam mieć ochotę na ruch :) wprawdzie niedospanie sprawia że na ochocie sie kończy ale mam nadzieję, że będzie lepiej :)

Trzymajcie kciuki i walcie mnie po łapach jak bede sięgać po puste kalorie ;)

Łobuz- wysłać ci parę kilo kurierem czy pocztą? ;)

gratuluję wszystkim efektów!!! patrzenie że dajecie radę jest motywujące :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

elfiku gratuluję kolejnej księżniczki!!!!

Spokojnie z tym ruchem, Twój organizm miał przez ostatnie miesiące dużo wysiłku, odpocznij sobie po porodzie. :wink:
Wcale nie masz dużo do zrzucenia, ja miałam więcej! :P:

A ja - jako że pogoda pozwala - spędzam ostatnio dużo czasu nad jeziorkiem i chyba załapałam bakcyla na pływanie...

Z bieganiem ostatnio gorzej, może jutro uda mi się ruszyć tyłek i wstać wcześnie, bo przy tych upałach nie dałoby rady inaczej... A teraz idę pomachać brzuszki. Każdy ruch dobrze mi robi, więc chociaż COŚ.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej :)

Co do owoców, to .. na początku brakowało mi .. truskawki .. ja kocham truskawki i jak sezon się zaczynał na truskawki, to jadłam, ze śmietaną, z cukrem, a teraz dieta, inni jedli, a ja nie. Szybko jednak mi to 'przeszło' i do owoców mnie nie ciągnie :) Jak mam dni warzywne, to wsuwam duuużo warzyw, ale to radość jest ;) Schudłam 18 kg - jeszcze 6 kg i będzie tak jak było 3 lata temu :)

Powodzenia Wam wszystkim życzę! :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]