Dzisiaj jest śr paź 16, 2019 1:20 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Anula99 no to jeszcze 2 miechy w tym samym tempie i już ;-)
Ja mam "tylko" 6 kg. do zrzucenia, ale z pół roku mi zejdzie w tym tempie :lol: Chciałabym chudnąć 2 kg. na miesiąc, więc chyba muszę "dietę" wprowadzić, od dzisiaj przestaję słodzić kawę i zamieniam śniadania na słodko na śniadania wytrawne :-)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Anula :shock: prawie 7 kg! WOW! Super efekty!
Oby tak dalej, bo pięknie Ci idzie!

docuhy 6 kg dygniesz raz-dwa - jak Anula! :wink: Trzymam kciuki!

A ja jakoś nie mogę znaleźć czasu na bieganie... :?
Postaram się jakoś konkretniej rozplanować następny tydzień.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hej dziewczyny, wpadłam powiedzieć że wasz wątek dobrze na mnie zadziałał. w lutym ruszylam z dietka planowana na -3 kg, teraz jestem na -4. Co wsparcie to wsparcie. Powodzenia wszystkim!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

anouq noooooooooo, elegancko! Gratki!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

dzięki! :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

docuhy pisze:
Anula99 no to jeszcze 2 miechy w tym samym tempie i już ;-)
Ja mam "tylko" 6 kg. do zrzucenia, ale z pół roku mi zejdzie w tym tempie :lol: Chciałabym chudnąć 2 kg. na miesiąc, więc chyba muszę "dietę" wprowadzić, od dzisiaj przestaję słodzić kawę i zamieniam śniadania na słodko na śniadania wytrawne :-)

Dasz radę, trzymam kciuki! :)

Łobuz I najlepsze jest to, że jem tyle pysznych rzeczy ;) Piekę super Dukanowskie ciacha, ciasteczka :) Głodna nie chodzę, a często wręcz przejedzona :D

Kupiłam sobie rowerek stacjonarny i co drugi dzień śmigam sobie na nim. Dodatkowo kupiłam i czekam na paczkę - hantle, bo 'flaczki' na rękach mnie dobijają. Przed przytyciem ręce miałam super, a teraz .. szkoda gadać :) Aaa, no i na brzuch chcę hula hop sobie sprawić :) Kto by pomyślał, że takie sprzęty będę kupowała .. jakby ktoś mi powiedział, że tak będzie, to bym Go wyśmiała :P

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Anula99 a dam radę albo i nie, szczerze mówiąc te (już teraz) 5kg może se być, jak zniknie to dobrze, a jak nie to też dobrze. Najważniejsze, że się rozruszałam trochę, kondycję wyrobiłam jak za starych dobrych czasów :-)

Anula99 pisze:
Kupiłam sobie rowerek stacjonarny i co drugi dzień śmigam sobie na nim. Dodatkowo kupiłam i czekam na paczkę - hantle, bo 'flaczki' na rękach mnie dobijają. Przed przytyciem ręce miałam super, a teraz .. szkoda gadać :) Aaa, no i na brzuch chcę hula hop sobie sprawić :) Kto by pomyślał, że takie sprzęty będę kupowała .. jakby ktoś mi powiedział, że tak będzie, to bym Go wyśmiała :P

A podobno antysportowa byłaś? :-)
No z utratą wagi niestety przychodzą też niechciane efekty, jak np. rozciągnięta skóra, oklapły biust itp, im szybciej leci waga tym większe ryzyko takich efektów ubocznych :(
Z czasem skóra się obkurczy.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

No właśnie!. O to chodzi, że anty sportowa byłam - jak najbardziej anty :D A teraz proszę .. tak mnie wzięło - co mnie oczywiście bardzo cieszy, bo takie śmiganie na stacjonarnym rowerku co drugi dzień, sprawia mi radość i o to chodzi :) Ja generalnie brzuchol jeszcze mam, nie wiem czy uda mi się zrobić tak by był taki jak w czasie kiedy ważyłam te 51-55 kg .. może hula hop pomoże, zobaczymy :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ale się nastroje sportowe zrobiły!
Aż i mnie wzięło - dziś rozpoczęłam nowy sezon biegowy! :D :D :D

Od razu czuję się lepiej, humor lepszy, ciało rozruszane - w ogóle bosko!! :mrgreen:

Co do skóry - jeśli jest jej zbyt dużo, to nie da się z tym zbyt wiele zrobić, ale jeśli tylko trochę, to uprawianie sportu rzeczywiście sprawi, że skóra stanie się bardziej jędrna.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Łobuz bieganie jest dobre na wszystko :-) Nie ma to jak dawka endomorfin. Mojemu M lekarz nawet na bezrobocie polecił sport uprawiać :lol:
Ja przebimbałam poprzedni tydzień, za to w weekend poszlismy z dziećmi na "leciutką" wycieczkę. Taki szlak w górkach koło wodospadzików, 3km. w jedną stronę i 250 m. przewyższonka. Dzieciaki dzielnie pokonały drogę w dół, a pod górkę odmówiły wspólpracy. Wiec musieliśmy ich wnieść na plecach :?
Ale spoko, dałam radę te 18 kg żywej, wiercącej się wagi wtaszczyć :mrgreen: 8) Znaczy się na wakacje z plecakiem jestem prawie gotowa :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej, jak tam bieganie, ćwiczenia? :)

Ja śmigam na rowerku stacjonarnym 'tylko' ;) Dodatkowo zakupiłam sobie hantle na te moje 'flaki' na rękach, w planach mam jeszcze kupno hula hop - zastanawiam się tylko czy ogarnę te hula hop, bo są dziewczyny, które kupiły, no i .. ciężko Im te kręcenie idzie, w dzieciństwie hula hop, to było to, ale po takiej przerwie, to niektórym ciężko ten temat ogarnąć 8)

Muszę jednak spróbować, bo brzuch o to 'woła' :mrgreen:

Na wadze -8 kg :) 15 czerwca będą 2 miesiące jak jestem na diecie. Czuję się idealnie. Wróciła wena na WSZYSTKO!. Mam więcej energii, więcej ochoty na wyjścia z domu - rowerek stacjonarny, to dla mnie przyjemność. Jestem spokojniejsza, radośniejsza :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Anula99 dobrze ci idzie ! :-)

Hula hop mam i nie ćwiczę, od razu sobie kupiłam takie 2 kilogramowe z guzami masującymi i to był błąd... Po pierwsze umiem kręcić tylko w jedną stronę, a po drugie te guzy mi siniaki nabijają i potem to boli :roll: W sumie sporo wydałam kasy, a leży nieużywane. Jak nie jesteś pewna czy to dla Ciebie, to lepiej zacznij od jakiejś zwykłej taniochy z zabawkowego.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kopnijcie mnie.
Nie mogę się zabrać do ćwiczenia brzucha...
Ciągle wymawiam się brakiem czasu (co prawda mam go b.mało, ale w mojej głowie to tylko wymówki)

Za to biegam regularnie 2x w tygodniu. :mrgreen:
Fakt, że po takim biegu humorek o niebo lepszy!

Anula kobito, idziesz, jak burza!!! :wo: Świetne efekty! :okk: :okk: :okk: :okk:

docuhy no właśnie gdzieś słyszałam, że hula hop z wypustkami nie jest za dobre i na pewno nie polecają tego instruktorzy... Zamiast masować, robi szkody na ciele.

Offline Wyświetl profil  

Tutaj więcej o kole tortury 8)

:arrow: viewtopic.php?f=35&t=43605

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej ;)

Zanotowałam kolejny spadek, mam już zrzucone 10,2 kg :) Pewnie zaraz jakiś zastój będzie, ale spoko, waga nie musi mi tak szybko lecieć, stopniowo, ale do przodu jednak :)
Co do hula hop, to właśnie czytałam trochę o nim na forum Dukana, no i są dziewczyny, które kręcą
hula hop i z efektów są bardzo zadowolone, że na brzuch, to naprawdę bardzo pomaga. Trzeba jednak
to robić systematycznie, a nie raz na jakiś czas. Jedne zachwalają te hula hop z wypustkami, a drugie
jednak odradzają. I faktycznie piszą, że siniaków, to można się nabawić, ale jednak pomaga i one później znikają. Tak czy siak - doszłam do wniosku, że jeszcze nie jestem 'gotowa' na kręcenie hula hop ;) Póki co, to mam rowerek stacjonarny, z którego systematycznie korzystam, oraz hantle, na moje flaki, które powstały w wyniku mega przytycia ;) Póki co, to myślę, że to wystarczy. Później będziemy myśleć co dalej i może kręciła hula hop będę, zobaczymy.

Łobuz Ja tu chyba Twoje zdjęcie gdzieś widziałam, figurę masz idealną, świetną!. Super, że biegasz :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Anula dzięki.
I znów gratuluję utraconych kg! WOW, to już ponad 10! Niezły wynik!

Agacior co u Ciebie? Co i jak teraz trenujesz?

A ja już sobie obiecałam - w wakację zaczynam bezwzględnie robić brzuch!
Na razie to mi nie wyjdzie - mam za dużo obowiązków w pracy, do tego dzidzia też chce spędzić trochę czasu aktywnie z mamą... Nawet, gdyby mi się czasem udało machnąć jakiś trening brzucha na szybko - to byłoby to nieregularne i bardziej mnie frustrowało, niż pomagało.

Chciałabym jeszcze trochę go wzmocnić przed kolejną ciążą, którą planuję. 8)
Jutro pobudka samego rana i naprzód marsz! A raczej bieg! :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

mamcia21 pisze:
Co do Dukana - wiele ludzi się nim zachwyciło, w tym moja najbliższa przyjaciółka, która szybko po nim zrzuciła. Ale potem wyszło, że równie spektakularny jest po tej diecie efekt jojo, niestety...

Wiesz, o efekcie jojo decydujesz sama - to, że kończysz jakąś kuracje nie oznacza, że nagle możesz jeść co chcesz w nielimitowanych ilościach. <reklama/Agacior>

Poza tym, taka kuracja jak Dukan to tylko czasowy zabieg, którego celem jest zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Oczywiście jedzenie takie jak w diecie dukana przez dłuższy czas zrobi nam więcej krzywdy, dlatego stosuje się go rzadko i raczej w większej nadwadze. Czasem zamiast poszukwiać diety cud wystarczy zachować zasadę MŻ.

Offline Wyświetl profil  

Łobuz dzięki, że pytasz 8) Ostatnio mało ćwiczę - mam dużo pracy w firmie i zaczęliśmy budowę domu :wink: Udaje mi się dotrzeć 2 razy w tygodniu na pilates - rewelacja :!: Siłownia - jak znajdę czas :wink: Cały czas mam +5, ale jakoś mi to snu z powiek nie spędza :wink: Mięśnie się uwidoczniają, lepiej się czuję :) Dzięki pilatesowi wreszcie porządnie się rozciągam :!: Przyznaję się bez bicia, że najczęściej olewałam rozciąganie po treningu :fkf: Chyba dorobiłam się lekkich przykurczów - zwłaszcza na udach :fkf: Człowiek uczy się błędach :lol:

Anula widzę, że ostra z Ciebie zawodniczka 8) Gratuluję :!: :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Agacior chyba każdy olewa rozciąganie po treningach... :oops:
A ja przed ostatnim biegiem tak się rozciągałam, że aż jakiś mięsień z tyłu uda sobie naciągnęłam. :?

A więc budujecie domek? Gratuluję przedsięwzięcia, ale nie zazdraszczam roboty, która przed Wami, coś o tym wiem. :P:

Jutro rano przede mną kolejny trening w terenie.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

A trzeba się rozciągać przed bieganiem czy po?

Ja tu już mówię papa, lato przyszło, tłuszcz się chyba wysmażył, noszę 38 czyli cel osiągnięty :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]