Dzisiaj jest sob paź 19, 2019 8:56 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 226  Następna
Autor Wiadomość

Anula jest specjalny wątek dla dukających - tam na Ciebie " nie najadą" :lol:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Agacior Rozumiem, tu pisać mi NIE WOLNO :lol: :lol: :lol: 8)

Tytuł wątku to "Dziś zaczynam walkę z kilogramami" - więc, że tak napiszę .. ŁAPIĘ SIĘ POD TEN WĄTEK, ale ok. Bawcie się dobrze :mrgreen: :papa:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

docuhy pisze:
Enja może organizm się do ćwiczeń przyzwyczaił już i trzeba dłużej na efekty czekać. Czasem pomaga zmiana programu ćwiczeń.

Nie sadze, program TurboFire trwa 20 tygodni, rozpiska co i jak jest na kazdy dzien. Nie cwiczy sie tego samego codziennie. Jest urozmaicenie wiec efekty powinny byc. Ech no moze akurat ja musze na nie dluzej poczekac :? :roll:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Enja zaintrygowałaś mnie tym turboFire, poczytałam, pooglądałam i chyba sobie spróbuje :) Rzeczywiście wygląda ciekawie i bez monotonii. Czy można się obejść bez ekspandera? Nie chcę już sprzętu więcej kupować, a matę i taśmę już mam...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Nie obejdzie sie niestety.
Ja mam juz troche sprzetu....rower, gravity strider, skakanke, twister, agrafke, steper, platforme wibracyjna, no i teraz te gumy do TF.....tosobny pokoj do tego by sie przydal to bym juz silownie wlasna miala :lol:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Widzę, że dzielnie się staracie. Trzymam za Was kciuki!

Enja czasem tak się dzieje, że my szalejemy, a kg ani ciut-ciut polecieć nie chcą!
Pamiętasz początek moich starań o zrzucanie zbędnej wagi po ciąży? Pamiętasz, jak się skarżyłam i wiecznie jęczałam, że nic się nie dzieje, a ja haruję, jak wół? Trwało to 3 miesiące! Już popadałam w dołki! Ale w końcu ruszyło. Zwiększyłam tylko liczbę treningów z 2 do 3 tygodniowo. Tobie na pewno też się uda, bo Twojej wytrwałości można naprawdę pozazdrościć! Każdy wytrwały doczeka się swojej nagrody. :wink:

A tak swoją drogą - gdzie Ty to wszystko trzymasz w domu?????????? :wo:

Anula no weź babo się tylko nie obrażaj! :P:
A Ty już się z nami nie chcesz więcej dobrze bawić??? :wink:
Taka rola moderatorów, aby czasem zwrócić komuś uwagę, wszystko się odbywa grzecznie i kulturalnie, więc się nie fukaj i wracaj.

Co do Dukana, niestety wiele razy zostało potwierdzone w praktyce, że co szybko spadło, równie szybko wróciło. Ale tak, jak pisałaś, każdy podejmuje własne decyzje i robi, co uważa za słuszne. Ja np. uważam, że wszelkie diety, na których człowiek chodzi głodny, są bez sensu i wolę się zajechać ćwiczeniami. Ale to nie oznacza, że mam z tego powodu krytykować osoby, które diety stosują.

Dlatego dajmy sopbie spokój ze sprzeczkami. :wink:
Wiadomo, po co tu jesteśmy - aby się wspierać, aby tym samym było nam łatwiej osiągać nasze cele.
Dukaj, jeśli chcesz, jeśli masz do tego cierpliwość i wytrwałość i9 z całych sił życzę pięknych efektów! A potem - ich utrzymania na stałe!

docuhy ten pomysł ze spacerkami szybkim tempem 3xw tygodniu jest naprawdę super. Stosujesz ten sposób?

emi oj, skąd Ty masz czas na te szaleństwa??? :wo:
A tak w ogóle to jak z Twoją wagą? Z tego, co pamiętam, osiągnęłaś już fajną wagę, ale czy chcesz dalej zrzucać? Z drugiej strony nie dziwię Ci się, że tanic w grupie tak Cię pochłonął...

Ja wciąż mam przerwę od ćwiczeń. Chyba już z miesiąc trwa.
Z obawą zerkam w lusterko na uda, czy cellulit nie zaczął wracać, ale chyba jeszcze nie.
W połowie maja mam tomograf pleców.
Wkrótce kupuję buciory do biegania i za jakiś miesiąc chcę już zacząć sobie spokojne brykanie.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Lobuz heheh platforma wibracyjna i rower stoja w salonie, na szczescie mam spory wiec mi nie zagracaja przestrzeni, gravity strider nieuzywany w szafie w sypialni, twister i steper pod lozkiem w sypialni, aa mam jeszcze hupa hop z wypustkami w graciarni :lol:

Co do tych efektow to oby sie cos szybciej ruszylo bo ja daje czadu codziennie....tzn prawie bo 6 dni w tyg.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Enja niezłą masz kolekcję, domowa siłownia :shock: :lol:
Moja nie jest aż tak imponująca, ale i tak używam tylko eliptera, reszta stoi i miejsce zajmuje. Więc sama sobie dałam bana na zakup nowych sprzętów :-)

Łobuz spacery to dobry sposób na zrobienie tego minium ruchu potrzebnego dla zdrowia dla osób które nie lubią lub nie mogą uprawiać innych sportów. Chodziłam i chodzę, teraz dzieci biorą rowerki biegowe a ja za nimi piechotą, ale to już jest marszobieg :D
No właśnie a co z plecami, lepiej coś?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

wow, ale tu sie zrobilo sportowo!

wlasnie ostatnio ludzie zaczeli sie orientowac, ze trace kilogramki, ale satysfakcja! jeszcze pol kilo zostalo do zrzucenia i moze nadchodzic lato!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

docuhy z plecami lepiej, już nie bolą, bo ostatnie leki pomogły bardzo. Miałam jakiś upierdliwy stan zapalny przy dolnych partiach kręgosłupa.
Widzę że maluchy masz wyszkolone, że tak razem z Tobą sobie jeżdżą. :wink:

Enja prawdziwa domowa siłownia. :lol: My mieliśmy tylko ławeczkę skośną do brzuszków, ale i tak się zepsuła. Obecnie wisi w naszym garażu tylko worek bokserski, ale to już konik męża. No i ostatnio synka... :wo:

anouq gratki, taka utrata wagi bardzo musi Cię cieszyć!

Offline Wyświetl profil  

Udało mi się dziś z godzinkę poćwiczyć 9 w tym dwa programy płaski brzuch). Jutro basen :D

Offline Wyświetl profil  

Zarażacie pozytywną energią dziewczyny! Chyba też się za siebie wezmę. Czas na stabilizację po diecie :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zagląda tu któraś?

.... jednak przy odrobinie wysiłku zdołam może kiedyś zrozumieć,
że ludzie zawsze przybywają punktualnie tam, gdzie są oczekiwani.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cath ja juz nie dietuje. Po kazdej jestem jeszcze grubsza :evil:
A do uprawiania sportow jestem za leniwa :oops:

A tam, trzeba miec jakis zapasik tluszczyku na wypadek choroby, czy innego dziadostwa :P:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej, hej, no ja ciągle zaczynam tą walkę :lol:
Biegam na orbitreku co drugi dzień i czasem jakieś ćwiczenia na brzuch zapodam. Jak na razie schudłam 1 kg, mało, ale przynajmniej wizualnie sylwetka się poprawia, no i niezłą mam kondychę. Poszłam w górki, wejście, które normalnie w 3 godz robiłam, przeszłam w nieco ponad 2 godz bez zaziejki :D Molestuje małża żeby mi to turbofire skombinował, ale coś mu nie idzie.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Morning nawet nic nie mów. Ja ostatnio do odchudzania nie mam okazji. Wszystko, co straciłam to mi wróciło a nawet wiecej.... Zle sie strasznie z tym czuje, bo poszło w brzuch, cycki i bo gorsze uda. Nie wiem, co mam robic, bo jeść staram sie jak najmniej, ale dowalam wieczorem, ale jak odmówić, gdy pyszne kolacje z winkiem i deserami na mnie czekają?! Od 2 tyg ćwicze ale efektów nie widzę najmniejszych....

.... jednak przy odrobinie wysiłku zdołam może kiedyś zrozumieć,
że ludzie zawsze przybywają punktualnie tam, gdzie są oczekiwani.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cath wieczorne dokładanie zabije efekty każdej diety, niestety... A takich kolacyjek też nie potrafię sobie odmówić. Dlatego składam pokłon do nieba, że mam jeszcze na tyle dobrą przemianę materii... :oops:

docuhy powolny spadek wagi jest najlepszy! Zdrowy. Trzymam kciuki za wytrwałość!

Ja zakupiłam już bociory adidasa do biegania i kolagen na kolana. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zgadnijcie, co planuję rozpocząć w najbliższym czasie?.. :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Łobuz Co planujesz rozpocząć w najbliższym czasie? :)

Ja schudłam póki co 6,7 kg :) Oczywiście w obwodach cm też lecą, co mnie bardzo cieszy :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cath e no, to byłby grzech takich luksusów odmówić, korzystaj póki są ;) Tylko po kolacji więcej ruchu, "ruchu" znaczy się :D

Łobuz wracasz do biegania, hurrra! Znaczy się już sprawy kręgosłupowe w normie? Super!

Anula99 :shock: niezłe tempo, w miesiąc straciłaś aż 7 kg? To ile jeszcze do celu?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

docuhy Do wagi, którą chcę osiągnąć, brakuje jeszcze 18 kg - więc sporo. Generalnie będzie ok nawet jak zrzucę 10, ale zamierzam zrzucić te 18 kg i wrócić do wagi, z którą czułam się idealnie :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 226  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]