Dzisiaj jest pn sty 18, 2021 12:08 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Witajcie dziewczyny,

szukałam podobnego tematu na forum, ale nie znalazłam, więc postanowiłam założyć nowy. Jeżeli powieliłam wątem - przepraszam.

Mój problem, a w zasadzie problem mojego Męża polega na tym, że pod oczami ma okropne worki pod oczami i nie jest ważne to, czy śpi dużo, czy mało - one poprostu są i gdzieś około południa blakną, ale nie znikają całkowicie. Moje pytanie w tym momencie dotyczy sposobów radzenia sobie z takową "dolegliwością", czy macie jakieś sprawdzone sposoby, niekoniecznie muszą być one domowe, mogą również być u kosmetyczki swego rodzaju specjalostyczne zabiegi o kórych ja nie mam pojęcia, czy chociażby kremy...
.... dlatego Was pytam, bo może któraś z Was borykała się bądź boryka z takim problemem i wie jak sobie radzić.

Bardzo proszę o radę :)

.... i z góry dziękuję.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

Ja używam kremu z ziaji na cienie i worki pod oczami, nie jest drogi a chyba skuteczny no i na dzien seria nivea beauty czy cos takiego i tam jest krem pod oczy rozświetlający z drobinkami no ale to juz nie dla mężczyzny :P ogólnie w aptece zapytaj, jest też żel ze świetlika floslek czyba firma i tez nie drogi i dawał efekty do puki go stosowałam..możecie najpierw tego spróbowac a jak nie bedzie efektów to moze jakiś zabieg czy coś, albo geny niestety..moja chrzestna odkąd pamietam ma ciemnobrazowe wory i cienie pod oczami :shock: :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mój A.też ma cienie pod oczami... Taka Jego uroda ;)
Może zamiast kosmetyków warto zrobić ogólne badania krwi. Anemia objawia się właśnie podkrążonymi oczami i cieniami ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja mam takie cienie pod oczami, że kiedyś jak jeszcze byłam młodsza nauczyciele robili ze mnie w szkole ćpunkę....wygląda jak ćpunka to na pewno ćpa...eh....taka moja uroda niestety, czasem wygląda to lepiej, ale częściej gorzej i nic nie pomaga

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to samo mam... :roll: ale czytałam ostatnio o takich specjalistycznych zabiegach zmniejszających obrzęki wokół oczu bo podobno poprawia to krwioobieg więc może i na te problemy coś uda się zaradzić. Sama w planach mam tygodniowy bądź weekendowy pobyt w spa więc pewnie skorzystam z niego to napiszę co i jak

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
2 żółte kartki
Awatar użytkownika

Ja też mam taką urodę, ze mam cienie pod oczami :( jak widzę się bez makijażu to normalnie jak panda wyglądam przez te cienie :lol:
Używam kremu Royal Velvet z Oriflame, ale ostatnio nieregularnie, więc nie wiem czy są efekty :( jak stosowałam regularnie to rzeczywiście były mniej widoczne.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Moja znajoma ma cienie pod oczami odkąd pamiętam. Używała już tyle kremów i podkładów i nie było i nie ma żadnych efektów;/ Ktoś jej kiedyś powiedział, że po prostu taka już jej uroda. Pogodziła się z tym i przyzwyczaiła się do nich.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Przede wszystkim trzeba się dobrze wysypiać :-)

Offline Wyświetl profil  

zimne okłady, ogórki, słyszłama też o oleju kokosowym. A po tym oczywiście dobry krem ;)

Offline Wyświetl profil  

skwalan, witamina b3, witamina c, olejek z ogórka, kofeina, zielona herbata.. wszystko to najlepiej szukać w kosmetykach :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gdzie można znaleźć takie składniki? Chodzi mi o to, ze w sumie by wszystko było razem, a nie że będzie to jakoś to wyglądało tak, że będą jedynie 2 składniki w całym kremie... Ktoś? Coś?

Offline Wyświetl profil  

Często mam ten problem, ponieważ gram w gry. Zimno jest naturalnym sposobem na zmniejszenie obrzęku. W ciągu dnia można umyć twarz wodą z lodem, ale jeśli nie jest to możliwe, należy użyć kostek lodu. Można je zamrozić w wywarze z mięty lub rumianku. Rośliny te mają szybkie działanie przeciwko obrzękom. Kostki lodu zawinąć w cienką szmatkę i umieścić je na oczach przez jedną do dwóch minut.

Offline Wyświetl profil  

Ja nie wiem jak sobie poradzić z cieniami wokół oczu. Wypróbowałam już sporo różnych kremów, które miały pomóc, ale się nie udało. :( Czy możecie mi polecić jakiś skuteczny? ;) Czy pozostają mi juz tylko zabiegi? ;) :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]