Dzisiaj jest czw lis 15, 2018 6:32 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Bazarek

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

Aśka1980 a ja uważam że warto zgłaszać. Ja odzyskałam część pieniędzy.

trututu zaraz podpytam dziewczyn co mają z nią kontakt o co chodzi.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Fifolek13 odezwała się dziś - dziękuję za chęć pomocy. Wycofuje moje niezadowolenie bo obiecała zwrócić kasę - a spodenki zaginęły :) A szkoda bo fajne były ...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Niestety do dziś nie otrzymałam pieniędzy od pragnącej szczęścia. Czekałam długo ... już mi się nie chce. Odwołuje moje odwołanie że jestem niezadowolona. Jestem nadal!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

trututu pisze:
Niestety do dziś nie otrzymałam pieniędzy od pragnącej szczęścia. Czekałam długo ... już mi się nie chce. Odwołuje moje odwołanie że jestem niezadowolona. Jestem nadal!!

wiecie co,mnie kiedyś coś takiego spotkało na all... człowiek wykręcał się,że żone miał chorą itd.no ale ktoś inny otrzymał paczkę a ja nie.Byłam wtedy na policji,powiedział mi że jeśli ktoś towaru nie otrzymał to jest to sprawa karna a jeśli otrzymał niezgodny to już ich to nie dotyczy,ale powiedział że nawet jak ktoś zgłosi takie coś to przyjąć to muszą i muszą to sprawdzić,więc czy to sprawa karna czy cywilna zgłaszajcie to i tak mają obowiązek się tym zająć :D rozmawiałam wtedy z śledczym jakimś który takimi sprawami się zajmował
A i takie wezwanie z policji czy wizyta ich u takiej osoby jest dla tej osoby przestrogą przed kolejnym takim ewentualnym numerem :wink:
Moja strata była wtedy tylko 22 zł już z wysyłką ale to zawsze coś

trututu skontaktuj się jeszcze raz podając dane do przelewu i gdy nie otrzymasz pieniędzy zgłoś to,a dowód nadania powinna też mieć :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

klejnocik teoretycznie powinni się zająć ale praktycznie tego nie robią. Pracuję na stacji benzynowej. Nie raz mieliśmy ucieczki i nawet za kwotę 250zł nic praktycznie nie zrobili bo do 300zł to niska szkoda materialna. Spisali protokół owszem, wzięli nagrania z kamer. Podpięli wszystko pod jedną teczkę i bach w kąt. Tak więc teoria bardzo odbiega od praktyki.
A już gdy w grę wchodzi 30 czy 40zł to na pewno nie odwiedzają takiej osoby w domu :lol: Do takich rzeczy to już trzeba mieć kolegów którzy mówią spasiba :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

orbitka pisze:
klejnocik teoretycznie powinni się zająć ale praktycznie tego nie robią. Pracuję na stacji benzynowej. Nie raz mieliśmy ucieczki i nawet za kwotę 250zł nic praktycznie nie zrobili bo do 300zł to niska szkoda materialna. Spisali protokół owszem, wzięli nagrania z kamer. Podpięli wszystko pod jedną teczkę i bach w kąt. Tak więc teoria bardzo odbiega od praktyki.
A już gdy w grę wchodzi 30 czy 40zł to na pewno nie odwiedzają takiej osoby w domu :lol: Do takich rzeczy to już trzeba mieć kolegów którzy mówią spasiba :wink:

przecież dowód mieli (nagranie)
ta osoba któa mnie oszukała otrzymała wezwanie na komisariat,po kilku dniach miałam kase na koncie :wink:
Powinien też powstać temat "sprzedawca godny polecenia" :wink: ale to tylko takie moje myśli

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

oooo klejnocik tu masz rację powinien taki temat powstać :) No u nas to policja raczej robi zlewkę na takie rzeczy :) Jak sami nie złapiemy złodzieja to oni tego nie zrobią. Złapaliśmy dziewczynę która zatankowała dosłownie za 40zł ale okazało się że nie ma portfela ani nic w zastaw żeby dać więc spisaliśmy tylko nr rejestracyjny imię i nazwisko. Oczywiście sama już nie przyjechała. Imię i nazwisko fałszywe ale szefa brat- wtyki ma tu i ówdzie po nr rejestracyjnym znalazł ją łącznie z adresem. Policja na to: Jak macie jej adres to jedźcie po te 40zł.......

Co do tematu to tak myślę że mógł by być jeszcze jeden punkt regulaminu. Wysyłka za pobraniem. Zapłaci to paczkę dostanie, nie zapłaci to paczka wraca do adresata. Wilk syty i owca cała.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Orbitka tylko kto zapałci wysyłającemu za wysyłkę i zwrot?
biorąc pod uwagę, że zazwyczaj ciuszki są za niewielkie kwoty to taka wysyłka ze zwrotem przekroczy wartość paczki :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

pasia cennik poczty polskiej jest dostępny w necie :) Zazwyczaj te małe gabaryty jak kolczyki i takie które zaliczają się do listowych to priorytet polecony 5,70. Te większe jak np mata edukacyjna 14,50 chyba jakoś tak jest. Można paczkę zważyć na zwykłej wadze łazienkowej lub kuchennej w zależności od gabarytów i spojrzeć w cennik. Ogólnie dla chcącego nic trudnego. Ja nie rozumiem tych co oszukują, przecież oni sami się poniżają. Ale ogólnie temat powinien powstać typu np. komentarz o sprzedawcy i kupującym. Wtedy po każdej transakcji wpisywało by się że np. kupujący ''jakiś tam'' wywiązał się lub nie wywiązał się..... :) :D nioooo bo na prawdę jak czasem czytam tutaj te wypowiedzi to O ZGROZO!!! Jak ludzie potrafią w butelkę nabić.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Regulamin nie rozstrzyga, jak rozliczają się zainteresowani. To są sprawy między sprzedającym a kupującym.

Godni polecenia są sprzedawcy, na których nie ma skarg w tym temacie. Trudno byłoby ustalić kryterium, według którego sprzedawca miałby być polecony jako godny zaufania. Kupujący mógłby poczuć potrzebę wpisać sprzedawcę, z którym miał do czynienia raz, ale za to kontakt był super miły, natomiast nie jest to w żaden sposób wymierne.
Dlatego łatwiej jest przyjąć, że skoro ktoś nie znalazł się w tym temacie, to znaczy, że transakcje z tym kimś są bezproblemowe, a co za tym idzie, jest godny polecenia.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Orbitka wysyłając za pobraniem płacisz raz np. 5,70 zł. ale jak adresat nie odbierze przesyłki to za zwrot zapłacisz drugie 5,70 zł...

czyli para kolczyków, która chciałaś sprzedać za 10 zł ciebie kosztuje ponad 11 zł... to ja już chyba wole stracić te kolczyki :lol:

Handluję z osobami, które są na forum od dłuższego czasu i widzę tę ich obecność :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

raz na all była osoba,na innym forum to kiedyś czytałam,piękne komentarze,ponad 1000 pozytywów i nagle zaczęły sypać się negatywy,chyba nazbierało się ponad 50 :lol:
Tak czy siak albo będziemy oszukani albo nie :wink: i policja powinna się tym zajmować,wszystko zależy od postawy policjanta,jak mu się nie chce nic robić to wiadomo co się dzieje z aktami :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja to bym zrobiła podobny watek do tego tylko po każdej transakcji kupujący i sprzedający napisalby 1-2zdania jak komentarz na all. I tyle każdy mógłby zajrzeć i popatrzeć jak przebiegały poprzednie transakcje z ta osoba :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam dodałam dzis pare ogłoszen ale wszystkie znikneły czy wiecie gdzie one sa do jednego dostalam odpowiedz ale nie mohe wejsc przez meila bo pisze ze moga tylko mediatorzy????? nic nie rozmumiem prosze o pomoc ??????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pkt.1 regulaminu Bazarku - zbyt niska aktywność.

Na przyszłość proszę zadawać pytania w odpowiednim dziale, czyli tutaj:

:arrow: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... 57#5653157

:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

E-misia pisze:
Ja to bym zrobiła podobny watek do tego tylko po każdej transakcji kupujący i sprzedający napisalby 1-2zdania jak komentarz na all. I tyle każdy mógłby zajrzeć i popatrzeć jak przebiegały poprzednie transakcje z ta osoba :)

Nie sądzę, żeby ktoś miał na tyle wolnego czasu by kopać później powiedzmy 300 stron, aby zobaczyć czy osoba, od której ma zamiar coś kupić jest wiarygodna i jak bardzo ...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

przecież taki system już jest - kupujesz u kogoś, a potem w wątku piszesz czy doszło i czy wszystko ok :)
wystarczy zatem sprawdzić aktywnośc bazarkową i opinie forumowiczek :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No to nie mam pomysłu...

Pasia tak ale nie zawsze, czasem wątek jest zamoknięty zanim ja dostanę przesyłkę ;) albo pozostawiony bez odp. a potem sprzedająca zamyka w ogłoszeniach nieaktualnych, albo 3 sytuacja w ogóle wątek pozostaje otwarty aż zamkną z przeterminowania :)

To może jakieś punkty za pozytywne sprzedaże? albo tytuły?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

E-misia masz rację. Niefajnie, jeśli sprzedający wrzuca temat do zamknięcia, nim transakcja będzie zupełnie zakończona, ale też nie wszyscy kupujący w ogóle informują, że doszło i czy mają jakieś uwagi.
W każdym razie zawsze można poprosić moda o otwarcie takiego tematu, żeby można było wyrazić swoją opinię.

W kwestii zaś punktów czy tytułów... Nie jest to zły pomysł, tylko obawiam się, że karkołomny w wykonaniu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Xez podejrzewam...więc pozostaje kwestia zaufania :)
Nom miałam taką kupującą co do tej pory nie potwierdziła chyba już z pół roku minęło, ani pw ani w ogłoszeniu, a dopytywałam chyba 3 razy i w końcu zamknęłam...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Bazarek

Strefa czasowa UTC [letni]