Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 6:08 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Bazarek

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość

W tym temacie wpisujemy co nas zaniepokoiło w trakcie przeprowadzania transakcji, ostrzegamy przed osobami, które się nie wywiązały z umowy (np. nie wysłały towaru/pieniędzy) itd.

Proszę, aby przed wpisaniem się tutaj, sprawdzić dokładnie skąd wzięły sie problemy i czy aby na pewno dana osoba nas oszukała, a nie np. nie mogła zrobić przelewu z powodu chwilowego braku internetu.

Ostatnio zmieniony ndz sie 23, 2009 8:59 pm przez Zza, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam

no to nieststy :? kurna feleczek będe pierwsza i mam nadzieje ostatnia

kupiłam płyty z bajkami http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=37903
wysłałam kaskę
towar miał przyjść priorytetem - do dziś go nie ma ( a już niemal miesiąc minął )
formułowiczka kaneboo - nie odpowiada - a wiem od modów że logowała sie na forum

:?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20
Awatar użytkownika

*TYGRYSEK* pisze:
Obrazek

TAK WYGLĄDA BLUZKA W IDEALNYM STANIE

z tego tematu:

:arrow: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=40001

trzeba kilka razy kliknąć na fotkę tą u góry wtedy zdjęcie powiększa się i widać jak wygląda bluzka.
AjLof próbowałam sprać te plamy ale niestety nie jest to możliwe. Nie mam też czasu i kasy by bawić się w odsyłanie bluzki.
Po prostu to przykre. Ktoś pisze STAN IDEALNY myślę idealny czysty nie sprany ! zdjęcie było teraz nie ma...no cóż. Mam nauczkę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

:lol: Jak tam wolisz... Prosiłam o odesłanie rzeczy skoro Ty widzisz rzeczy których ja nie widziałam.. :roll:
Pieniądze byłyby zwrócone i po kłopocie..
Nie wiem pod jakie światło bym miała na nią ptrzeć by to zauważyć.. :roll:
Swoją drogą kurtkę którą od Ciebie kupiłam tez mogłabym zaskarżyć..ale nie bawię się w takie głupoty.. :roll:

Tak jaj pisałam Ci na meila - odeślij rzeczy.. kasę zwrócę i już.. a nie że od razu nieuczciwy sprzedający :? Bo na ugodę chcę iść..a nie wypinam się na Ciebie jak jesteś niezadowolona :roll: :?

P.S - jakie zdjęcia nie ma? :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20
Awatar użytkownika

AjLof pisze:
:lol: Jak tam wolisz... Prosiłam o odesłanie rzeczy skoro Ty widzisz rzeczy których ja nie widziałam.. :roll:
Pieniądze byłyby zwrócone i po kłopocie..
Nie wiem pod jakie światło bym miała na nią ptrzeć by to zauważyć.. :roll:
Swoją drogą kurtkę którą od Ciebie kupiłam tez mogłabym zaskarżyć..ale nie bawię się w takie głupoty.. :roll:

Tak jaj pisałam Ci na meila - odeślij rzeczy.. kasę zwrócę i już.. a nie że od razu nieuczciwy sprzedający :? Bo na ugodę chcę iść..a nie wypinam się na Ciebie jak jesteś niezadowolona :roll: :?

P.S - jakie zdjęcia nie ma? :?

Spójrz na zdjęcie bluzki którą dostałam do Ciebie, nie trzeba patrzeć pod światło :D plamek jest mnóstwo.
A jakiego zdjęcia nie widać wejdź na link z Twoją ofertą nie ma zdjęcia z bluzeczką.
Wstawiłam tylko fotkę jaką rzecz dostałam i nie rozumiem dlaczego napisałaś STAN IDEALNY.

Napisałabyś, że stan db - i ok ... tak jak ze swetrem. Nie było by gadki. Ale stan idealny to ciuch prawie jak nowy nie sprany i nie z plamami.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nie wiem.. robiłam zdjęcie.. mierzyłam tę bluzkę.. pakowałam ją.. i kurdę nie zauważyłam żadnych plamek..
Przecie gdybym widziała że ma plamki to bym nie pisała że jest w stanie idelanym.. :roll:
Nie wiem czemu robisz ze mnie kogos kto na siłę wciska komuś zniszczone ubrania przy tym kłamiąc.. :roll:
Głupio trochę bo nie zauważyłam by było z nią coś nie tak.. :roll:

I torchę nie fajnie..bo mogłyśmy się dogadać poza forum że coś nie tak.. np. oddać częśc kwoty.. albo właśnie wzrot... a nie pakować od razu na listę osób które oszukują.. :?

Zdjęcie nie wiem czemu nie wyskakuje ..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam drogie panie uważajcie na koleżankę calineczke gościa na innym forum na którym długi czas się udzielam prosząc o pomoc , dziewczyny dokopały się do jeszcze innych jej postów z innych for...

oto link do dyskusji o pani Calineczce :

<dziewczyny, rozumiem, że to "link dowodowy", ale proszę pamiętać również o regulaminie tego forum :wink: /Zza>

z linkami do wątków z prośba o pomoc .
Ja mam wrażenie ze potem to sprzedaje bo buta i bezczelność z jaka odniosła sie do dziewczyn z malucha była porażająca kiedy odmówiły wsparcia bo nie znają jej.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

esselte pisze:
Witam drogie panie uważajcie na koleżankę calineczke gościa na innym forum na którym długi czas się udzielam prosząc o pomoc , dziewczyny dokopały się do jeszcze innych jej postów z innych for...

oto link do dyskusji o pani Calineczce :

<dziewczyny, rozumiem, że to "link dowodowy", ale proszę pamiętać również o regulaminie tego forum :wink: /Zza>

z linkami do wątków z prośba o pomoc .
Ja mam wrażenie ze potem to sprzedaje bo buta i bezczelność z jaka odniosła sie do dziewczyn z malucha była porażająca kiedy odmówiły wsparcia bo nie znają jej.....

TERAZ JUŻ WYMYŚLASZ JAK BAJKI

"calineczko pogrywasz bo jak 2 godziny temu tu zagladalam to byly tu twoje oferty sprzedarzy ktore cudem zniknely jak dalam tutaj wpis!!!!!
dobra moja rola sie konczy przyszlam powiedzilam co wiem i tyle, a topolino bez wiekszego wysilku mozna kupic w polsce , chocby w kazdym lumpie - a moja corcia ma bardzo duzo ciuszkow i z topolino i z nexta ktorych w polsce nie ma a nikt mi paczek nie przysyla z zagranicy , takze to nie argumenty...."

zapytaj osobę która jako pierwsza odpisała na ofertę i zapytaj co było w temacie a potem gadaj BZDURY,dziwne że po moich wypowiedziach EDYTOWAŁAŚ swoją i zmieniałaś treść,PO CO :?:

no tak chamska sie zrobiłam bo mi napisali,że nie pomogą a nie że JESTEM OSZUSTEM I TO W PIERWSZYM POŚCIE W MOIM TEMACIE

CZYTAJ OD POCZATKU DO KOŃCA A NIE OSTATNIE WYPOWIEDZI!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

calineczko edytowałam literówki :D z kolerzanki na koleżankę porawialam .
wiesz co szkoda mojego czasu widzę bo ja bym sie tak nie oburzyła nie maja nic na sumieniu .
Poza tym zobacz ile razy na maluchach dziewczyny początkujące prosiły o pomoc i nikt nie mówił ze sa oszustkami bo one nie sprzedawały nigdzie ciuszków.
A co do edytowania postów to czemu wszystkie posty na maluchach edytowałaś ? zmieniając ich treść zupenie???

Poza tym z tego co pisalas na maluchach kiepsko u was z kasa bo M nie ma pracy obecnie moj tez nie ma ale jakos zaciskamy zeby i dajemy rade , jak sie chce to na prawde mozna nawet cos dorywczo poszukac zeby cos dorobic .....

edit : poz tym czytalam wszystko i nie kazdy nazwal cie oszustem .... czytasz to co chcesz czytac , poza tym wpadasz i mowisz dajcie mi nie piszesz na rowiesniczym i sie dziwisz .......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

mnie tak nazwali odrazu nikt mnie nie sprawdzał,to niby dlaczego nie zmieniła se na inną nazwę tylko wszędzie te same używam,a propo edytowania mojej treści w bazarku to chyba za małos iedzisz na forum i nie wiesz że po dobie nie da sie edytować a jedynie cytować,każdy to potwierdzi!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zdążyłam skorzystac z linka i poczytac i maluchy i dziecko ...
Niezła jazda :shock:

Zza rozumiem regulamin, ale w tym wypadku moglibyscie zrobic wyjątek, bo warto zeby dziewczyny zapoznały sie z treścią... i same oceniły. Mnie zatkało :shock:

Podpowiem tylko tyle że koleżanka o ktorej mowa uzywa tych samych ników na różnych forach, więc łatwo ją wyśledzić.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

esselte pisze:
calineczko edytowałam literówki :D z kolerzanki na koleżankę porawialam .
wiesz co szkoda mojego czasu widzę bo ja bym sie tak nie oburzyła nie maja nic na sumieniu .
Poza tym zobacz ile razy na maluchach dziewczyny początkujące prosiły o pomoc i nikt nie mówił ze sa oszustkami bo one nie sprzedawały nigdzie ciuszków.
A co do edytowania postów to czemu wszystkie posty na maluchach edytowałaś ? zmieniając ich treść zupenie???

Poza tym z tego co pisalas na maluchach kiepsko u was z kasa bo M nie ma pracy obecnie moj tez nie ma ale jakos zaciskamy zeby i dajemy rade , jak sie chce to na prawde mozna nawet cos dorywczo poszukac zeby cos dorobic .....

edit : poz tym czytalam wszystko i nie kazdy nazwal cie oszustem .... czytasz to co chcesz czytac , poza tym wpadasz i mowisz dajcie mi nie piszesz na rowiesniczym i sie dziwisz .......

bo nie chce pisać na rówieśniczym! zapytałam grzecznie a nie "dajcie" dorośnij! i nei czepiaj sie wszystkiego,bo widać wszystkie tam ejsteście takie chamskie.Żeganm bo daje przykład że jestm mądrzejsza,wiec już się nie udziele na ani jednym forum

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No niezły numer z calineczkaa. Poczytałam na maluchach,rzeczywiście łatwo znaleźć. To pewnie o pieniążkach za przesyłkę za butelkę moge zapomnieć. Mąż się wścieknie. Nie za to 12 zł, tylko ostrzegał mnie, że są oszuści, bo nie mogłam się doprosić przez 2 dni o info co z przelewem.
Tam na maluchach tez jest prośba o pomoc - ubranka, butelkę i historia o opuszczonej calineczcee. A dzisiaj dostałam maila, że DZIS RANO dopiero przelew, bo jej m późno wrócił Z PRACY... hmmmm

No nic jak dostanę pieniążki to napiszę a jak nie to też napiszę :roll:

Ale raczej nie oczekuję cudu, zwłaszcza, że calineczkaa się "honorowo" z forum wyniosła.

Ale będę miała gadania :roll:

Przeprawiłam, bo źle przeczytałam - przelew był podobno rano dzisiaj. To ja poczekam. Ale tak czy inaczej namieszałaś(jedyne co Cię może usprawiedliwiać to desperacja, jeśli nie masz pieniędzy rzeczywiście). Ale naprawdęniemiło potraktowałaś dziewczyny na innych forach

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

nic nie pisałaś,dopiero dzisiaj przeczytałam 1 wiadomość iodpisałam,że przelew poszedł dopiero dzisiaj rano!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

pastek pisze:
No niezły numer z calineczkaa. Poczytałam na maluchach,rzeczywiście łatwo znaleźć. To pewnie o pieniążkach za przesyłkę za butelkę moge zapomnieć. Mąż się wścieknie. Nie za to 12 zł, tylko ostrzegał mnie, że są oszuści, bo nie mogłam się doprosić przez 2 dni o info co z przelewem.
Tam na maluchach tez jest prośba o pomoc - ubranka, butelkę i historia o opuszczonej calineczcee. A dzisiaj dostałam maila, że DZIS RANO dopiero przelew, bo jej m późno wrócił Z PRACY... hmmmm

No nic jak dostanę pieniążki to napiszę a jak nie to też napiszę :roll:

Ale raczej nie oczekuję cudu, zwłaszcza, że calineczkaa się "honorowo" z forum wyniosła.

Ale będę miała gadania :roll:

Przeprawiłam, bo źle przeczytałam - przelew był podobno rano dzisiaj. To ja poczekam. Ale tak czy inaczej namieszałaś(jedyne co Cię może usprawiedliwiać to desperacja, jeśli nie masz pieniędzy rzeczywiście). Ale naprawdęniemiło potraktowałaś dziewczyny na innych forach

MÓJ BYŁ Z PRACY DOPIERO PO 19,BO WYCHODZIŁ DO NIEJ O 9 GDY JUŻ MROZU NIE BYŁO,POCZTE MAMY DO 19

I PROSZĘ NIE TWIERDŹ,ŻE NIE MOGŁAŚ SIE ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ,BO TO NIE PRAWDA,DOSTAŁAM OD CIEBIE 3 WIADOMOŚCI:
14.02
"Hej
Na forum nie można oferować leków, więc chciałam się skontaktowac poza forum.
Podajesz jeszcze swojemu dziecku witaminę d?
Mam całe opakowaie (bez 1 kapsułki) kapsułek VITA D. Jak chcesz to Ci też wyślę.
I napisz mi swój adres.
Ja dane do przelewu wyslę jutro, bo to na męza konto będzie.
Pogoda do d...ale mam nadzieję jutro wyjde i wyslę to dla Ciebie jak dostanę adres.
Pastek"

15.02
Witam
Paczuszka wysłana.
Razem z kopertą wyszło 12 zł.

Dane do przelewu:

60 ****************
G******* ********
UL. ***************
91-027 ŁÓDŹ
POLSKA

Pozdrawiam

I KOLEJNA 17.02

Witam

Czemu nie mogę się z Tobą skontaktowac?
Co z przelewem za przesyłkę?
Doszła już do Ciebie butelka, bo inna przesyłka, którą razem z twoją przesyłałam już dosżła!
Czekam na odpowiedź
Pastek

I NIE WIDZĘ W TYM BRAKU KONTAKTU :wink:

PACZKA Z ANGLII NIE IDZIE JEDEN CZY 2 DNI,WIĘC SIĘ NIE ŚPIESZYŁAM,WE WTOREK BYŁAM Z MAŁYM U LEKARZA I STRASZNIE AMRUSDZIŁ TO ZNOWU NIE UBIERAŁAM GO BY PODJEŻDŻAĆ NA POCZTĘ A WCZORAJ MÓJ WRÓCIŁ PO 19 DO DOMU,JAKBY BYŁA WIOSNA TO BY WRACAŁ WCZEŚNIEJ BO I WCZEŚNIEJ BY WYCHODZIŁ DO PRACY,BO MROZÓW NIE MA

PRZELEW DZISIAJ ZROBIŁAM RANO !

CZASAMI PACZKA W POLSCE IDZIE 7 DNI,WIĘC NIE DZIW SIĘ ŻE JESZCZE NIE DOSZŁA

pastek ja tylko odpisywałam chamsko tak jak mi pisano,po co się udzielały jak nie miałay zamiaru pomóc,ja tak nie robię,a teraz jakieś głupie wiadomości dostaje,że znaja mój adres i mam być miła...zastanówcie się co robicie,bo to trochę dziecinne-grożenie

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

calineczka przystopuj, dziewczyna nie dość że wysłała ci butelki za koszt przesyłki, wysłała bez wpłaty na konto, to już znak ze chciała ci pomóc.
Wstydź się.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

fifolek13 pisze:
calineczka przystopuj, dziewczyna nie dość że wysłała ci butelki za koszt przesyłki, wysłała bez wpłaty na konto, to już znak ze chciała ci pomóc.
Wstydź się.

a co ja takiego zrobiłam :?: :lol: że mam się wstydzić :wink: po prostu nie spodobało mi się,że napisała że nie moze się ze mna skontaktować co do przelewu,nawet nie zadała pytania czy go zrobiłam a tak pisze. :wink: email też mógł nie dojść jeśli wysyłała z pytaniem o przelew,wkleiłam tylko te wiad.które dostałam by jej wyjaśnić i co ja takiego zrobiłam złego :?: :wink:
Napisałam jej z samego rana,że przelew poszedł dziś bo na prawdę nie mogłam go zrobić w ciągu ostatnich 2 dni,paczka przecież nie idzie 2-3 dni z anglii jak przelew więc nie musiałam robić go odrazu

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Calineczkaa napisałam, że wysłałam paczkę i wyszło 12 zł. Oczekiwałam jakiejś wiadomości w stylu: ok .przelew zrobię pojutrze, pisałam też na listopadówkach żebyś się domnie odezwała.
Nie ma problemu, jeśli przelew zrobiłaś. Napisałam, że o tym poinformuję jeśli pieniążki otrzymam.
Głupio trochę wyszło z tą całą sytuacją i tyle

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

pastek pisze:
Calineczkaa napisałam, że wysłałam paczkę i wyszło 12 zł. Oczekiwałam jakiejś wiadomości w stylu: ok .przelew zrobię pojutrze, pisałam też na listopadówkach żebyś się domnie odezwała.
Nie ma problemu, jeśli przelew zrobiłaś. Napisałam, że o tym poinformuję jeśli pieniążki otrzymam.
Głupio trochę wyszło z tą całą sytuacją i tyle

na listopadówkach dużo się dzieje musiałam przeoczyć Twoja wiadomość,nie czytam na bieżąco

do 3 dni powinien być przelew

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

na emaila wysłałam skan przelewu

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Bazarek

Strefa czasowa UTC [letni]