Dzisiaj jest śr lis 14, 2018 2:13 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Samotni rodzice

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

No to laski zaczynamy nowy temacik, bo ten o zdrowku nam sie rozrosl i postanowilm wygospodarowac maly kacik dla urody. Tu pole do popisu dla naszej kochanej specjalistki TJUNDE, sama sie kiedys ofiarowala na naszego forumkowego doradce :lol: i mnie to niezmiernie cieszy:). Mam nadzieje ,ze juz niedlugo temacik sie rozwinie a my bedziemy wymienialy sie poradami dotyczacymi pielegnacji naszych badzniebadz fantastycznych cial :wink: moze lekko rozciagnietych i do liftingu ale wciaz pieknych :lol: No chyba ze ktoras ma taki cellulit jak ja :shock: skad on sie wzial :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no własnie celulit, cholerny celulit, jezdze konno od 11roku zycia, mega pracuje wtedy moje uda i lydki, a posladki sa od klepania w siodlo non stop ujedrnione, jestem pewna ze zadna tak jedrnego tyłeczka nie ma jak ja :lol: , a i tak mam celulit i tak... jak bardzije napne miesnie posladkow i ud to masakra taka pomarancza ze :shock: , nie stosuje zadnych kremow na celulit, bo sa drogie i nie wierze, ze działaja...
jakies domowe sposoby :?: moze oklad z meskich nóg, rąk :lol: maseczki z ogorkow :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczynki, najlepszy sposób, żeby być piękna po ciąży, to być piękną również przed :wink: :lol: A celulitem nikt sie nie przejmował, póki go nie wynalazły kobiece czasopisma na początku lat '90 :lol: Ja jeszcza pamiętam te czasy, jak opisywano nową sensację w działach urody... :lol: A najlepszy środek na cellulit, to go ignorować :D

Zrozpaczona posiadaczka :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dobra od dzisiaj nie mam celulitu na dupie, tylko w dupie

przepraszam za te wulgaryzmy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

O! I pięknie! :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczynki, ja sobie zaczelam kupowac balsamy w takiej samej cenie jak zawsze tylko tym razem z wlasciwosciami ujedrniajacymi. Kupowalam je gdzies tak od 4 m-ca ciazy wtedy kiedy zauwazylam ze cellulit mocno mi sie pogorszyl, no i to regularne stosowanie pomoglo, jest sporo lepiej, chociaz oczywiscie nie zniknal calkowicie. Nie trzeba wcale wydawac duzo pieniedzy i kupowac tych najdrozszych kosmetykow.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:lol: :lol: :lol: no wiedziłam, że coś wymyslicie :lol: :lol: :lol:
oczywiscie jeśli któraś będzie miala pytania - to odpowiem. Ja zostałam kosmetyczka " z powołania" i bardzo kocham ten zawód, ale uswiadomił mi również, że jest najbardziej próżnym zawodem swiata. Na rynku kosmetycznym rządzi reklama, to co jest w tv, to się kupuje, płaci sie za reklame a nie za produkt, natomiast jest mnóstwo dobrych kosmetyków które są pomijane przez klientki. Pamiętajcie że jeśli krem kosztuje 100zł, a jego reklama jest w tv, to 80 zł to cena reklamy, a wartość kremu to 20 zł :shock: :shock: Aby kupiś dobry kosmetyk tzreba wiedzieć jakie ma składniki, np, w kremi multiwitaminowym firmy Yves rocher, nie ma witamin :shock: :shock: , ale w sklepie wam tego nie powiedzą, trzeba to przeczytać, jeśli sie wie co czytać :lol: :lol: Wiedza i rozsądek to jedyna dobra droga w tym zakręconym temacie :lol: Życzę powodzenia w walce z cellulitem - (której nie wygracie)i pozytywnego nastawienia. Na ładną skórę jest jedna recepta - dużo snu, dużo płynów, dużo seksu, i mało stresu :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

tjunde pisze:
Na ładną skórę jest jedna recepta - dużo snu, dużo płynów, dużo seksu, i mało stresu

To przepis jak na ciążę :lol: Czemu zatem mówią, że ciąża wyklucza ładną skórę? :roll: :wink:
A wracając do kremów... Jakoś mnie strasznie nie przekonywały ceny. Ale dobrym i tanim był Gingko Biloba - żel. Ale nie wiem czy na ciążę, bo jest jakiś skoncentrowany. Cellulit nie minął, ale skóra była cudna.

Tjunde, już wiem, co Ty robisz z tym suwakiem. Wklejasz go w wiadomości, a trzeba wejść w swój profil - na samej górze strony wchodzisz w "PROFIL" (tam gdzie wchodzisz w PW). JAk wejdziesz w profil to będzie takie większe okno na PODPIS. Tam wklejasz link do suwaka i pojawia sie zawsze, jak odpowiadasz na post.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

TJUNDE TO TY TAK ZA KAZDYM RAZEM WKLEJASZ LINIJKE :lol: :lol: , NIE NO TO BY MI SIE PO TYGODNIU NIE CHCIAŁO :!: :!:
ZROB TAK JAK CI PISZE KOLEZANKA WYZEJ :lol: , POCO SIE MECZYC :lol:

DUZO SEXU.... TA CHYBA SAMA Z SOBA :shock:
DUZO SNU.... WLASNIE TO PRAKTYKUJE OD 4 DNI
ZERO STRESU.... ZYC BEZ STRESU, TO JAK NIE ZYC :D

I TAK MAM DOŁA G :D GANTA
A TO O URODZIE TEMAT... A WIEC TJUNDE ZROBIŁĄ MI SIE KROSTKA NA PRAWYM POLICZKU, BLIZEJ OKA, ALE DALEJ OD SKRONI, CO MOGE ZROBIC Z TYM FANTEM :lol: :lol: :lol: <zart>

buzka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:lol: :lol: :lol: co do suwaka, to fakt, ale ja go zmieniam :lol: :lol:
a co do kremu, no to na każda skórę jest inne lekarstwo, ciąża zmienia poziomy hormonów, i tu jest klucz do tych zmian wygladu, i żaden krem nic nie pomoze :lol: :lol: Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

anno -no z ta krostką, to najlepiej weź jakiego psiaka lub kotka, i niech cię poliże :lol: :lol: to zniknie :lol: :lol:
ale poważnie - róbcie sobie raz w tygodniu peeling, i potem maska i krem, najlepiej tak około 17, 18, wieczorkiem.
ty anno - pierwsza :lol:
a co do suwaczki - to ja ćwicze swoja cierpliwość :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej! Fajny temacik :)

U mnie sie wiele nie zmienilo oprocz wiekszego brzucha ;) Cere mam nadal taka sama - czyli na szczescie bez wiekszych problemow! Cellulit mialam juz zawsze wiec sie tym nie przejmuje...! Jedyne co mnie wkurza - uzywam juz od 3 miesiecy krem na rozstepy, a raczej przeciw ;) i mimo to mi sie pojawiaja na brzuchu :( Czemu?? Czy raz dziennie to za rzadko?? Obecnie uzywam przeciwrozstepowy krem Mothercare, wczesniej mialam jakis AA a nasteony bedzie Dr. Eris (juz kupilam). Ponoc jednak zwykla oliwka dla niemowlat jest najlepsza??

Jedyne z czym mam problem (od dawna) to bardzo sucha skora. Twarz smaruje rano az dwa razy bo po jednym nadal jest sucha :( Probowalam juz rozne kremy, od takich za 30zl do takich za 250zl i nic! :(
Ktos mi cos poradzi?? Tjunde? ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

piesio wylizał mi całą twarz, wiec jutro wszystkie krochy znikają :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

smutna - jesli chodzi o rozstepy to nie tak wazny jest krem, jak czas masażu, czyli wcierania tego kremu, więc najpierw krem, i długo, delikatnie, wcieraj kulistymi ruchami, jeśli masz sucha skórę, i szybko się wchłonie, to na ten krem oliwke, i masuj, delikatnie ale długo :idea:
sucha skóra- JA TEZ TAKA MAM, WIEC CIE ROZUMIEM, przedewszystkim 0 wody, tylko tonik.no i 0 kosmetyków z alkoholem.rano tonik, na to lekki krem nawilzający, potem niech sie wchłonie, i krem podstawowy, potem makijaż.krem podstawowy nie może byc zbyt lekki, moze byc półtłusty, raz w tygodniu peelig enzymatyczny, i maska głęboko nawilżająca. Ja ostatnio odkryłam w rosmanie takie kapsułki z witaminami , kosztuja 5 zł firmy -rival de loop, i to nałóż po tym peelingu, to jest tłuste, ale zobaczysz na drugi dzień rewelacja. I zmywamy codziennie wieczorem mleczkiem i tonikiem.i krem na noc. pamiętaj że cała ta procedura nie dotyczy zimy, gdy temperatura spada poniżej 0.ale o tym później :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no to az tak to ja nie dbam o swoja skóre twarzy... i nawet nie wiem, ze az takie cuda trzeba robic ze swoją mordeczką :shock:
peeling to ja robie, ale zeby enzymatyczny :shock: , ach co mnie jeszcze zdziwi :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzieki za rade :)
Robie regularnie peeling i maseczki nawilzajace ale jakos nie pomagaja :(
Co do poltlustego kremu nie bardzo moge uzywac bo mi sie robia krostki po nim, nie mowiac o tlustym! W ogole mam uczulenie na sporo kremow- robia mi sie jakies czerwone plamy - nie krostki... Ostatnio uzywam AA, jedyny ktory jest ok!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no ja mam zamiar teraz jakims cudem nazbierac kasiorke na fryzjera no i z dziewczynami <zaufanymi> z roku pojechac do spa :D basenik, dzakuzi i takie tam bajery, kosmetyczka...
tylko narazie to pieniazki zbieram na USG :D pogadajcie z moim małym niech pokarze za tydzien swe klejnoty, bo mamusia nie ma pienazkow na czeste USG :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Smutna, ja też mam ten sam problem. Skóra w ciąży mi się przesuszyła tak, że aż czułam dyskomfort. Kupiłam sobei krem Pharmaceris Lipo-moistatic, aktywnie regenerujący, 50 ml koło 30 zł. Jest bogaty, wolno się wchłania, dlatego lepiej nakładac na noc niż na dzień pod makijaż. Chyba, że siedzisz w domu... Ale poprawę czuję. Poza tym skórę zmywam rano i wieczorem mleczkiem 3 w 1 Johnsona, niezłe i niedrogie. Tonik tylko, gdy skóra po kremie nie wszystko w nocy wchlonęła, żeby się odświeżyć. Woda do twarzy w każdej postaci odpada. Najlepiej, jak pisze fachowiec :wink: , nakładać krem warstwami, jeden niewiele da, bo jak będzie za bardzo bogaty to sie zgrudli i tyle zadziała. Kiedyś pod krem używałam pereł młodości AA, takiego żelu. Wchłaniał się bez śladu, a na to kładłam zwykły nawilżający... Wstyd się przyznać, ale maseczek, ani pilingów nie lubię, zresztą spektakularnych efektów nie zauważam (zresztą żadnych, moze używam nie takich, Tjunde rzuć jakąś nazwą :wink: ). Na szczęście mam skórę po mamie nieskorą do zmarszczek... Narazie :lol:

A te kapsułki z rossmana sobie kupię na pewno. Dzięki Tjunde. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Oj widze ,ze Tjunde bedzie miala zajecie:P no i dobrze moze przestanie myslec o tatusku:)
A i na nas bedzie mialo to zbawienny wplyw:)
Zapomnialam napisac laski ze ten krem co mi tjunde polecila jest uper extra a moja mamuska to juz ma cala serie z tej firmy:) :lol: i bardzo mocn sobie chwali :lol: Dzieki slonce:) A jesli chodzi o nmasaze to z tym u mnie gorzej bo nie mam silow i bli mnie brzuszek jak sie masuje:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tjunde co do wcierania kulistymi ruchami kremu.. gdzies na forum czytalam ze nie wolno masowac brzusia kulistymi ruchami bo to moze wzmagac skurcze macicy i moze dojsc do przedwczesnych skurczow i porodu! jakas dziewczyna link wklejala i tam pisalo ze wcierajac balsam lepiej lepiej to robic taki ruchami szczypcowymi ale nie kulistymi!

Ja sie smarowalam zwyklym balsamem nie mialam kasy nawet zeby sobie kupci cos, brzuchol mam wielki ale rozstepow na szczescie jeszcze nie widac mam nadzieje ze sie nie pojawia a jak cos to niewielkie!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Samotni rodzice

Strefa czasowa UTC [letni]