Dzisiaj jest pn maja 21, 2018 5:04 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Samotni rodzice

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

Jezu, to jakaś paranoja. Z jednej strony Ty go probujesz na siłę podporządkować ciąży, a z drugiej, on się broni rękami i nogami. Dziewczyno daj sobie spokój z nim. Moze on dorośnie do tego ,zeby być ojcem, a moze i nie. Fakt ,ze jego rodzina się w to miesza, to świadczy tylko o jego niedojrzałości. Powinień z własnej inicjatywy zatroszczyć się o Ciebie ,ale tak nie jest. być może to wynika z bardzo młodego wieku, a moze po prostu jest nieodpowiedzialny. Mysle ,ze dla Ciebie i dziecka najlepiej jak go sobie odpuśćisz. Czas pokaze co dalej będzie się dzialo. W tej chwili najważniejsza jesteś Ty i dzidzia. Jeśli nie możesz liczyć na niego, zatroszcz sie o siebie i dzidzię sama... Niestety nie pierwsza i nie ostatnia :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jesooo... czytam i nie wierzę...
dziewczyno co ty jeszcze robisz z tym gościem? przecież to bez sensu, ty się denerwujesz, twoje zdenerwowanie odbija się na dziecku i wierz mi że jak sie urodzi to będziesz widziała skutki tego... olej gościa bo jest po prostu niedojrzałym chłopczykiem w krótkich spodenkach... może jak odejdziesz od niego to zrozumie co stracił... a jeśli nie zrozumie to trudno...
wierz mi, znajdziesz kogoś kto pokocha ciebie, twoje dziecko i będzie dla ciebie oparciem i pomocą...
życze ci powodzenia... i im szybciej coś zrobisz tym lepiej tym bardziej że do porodu nie zostało ci zbyt dużo czasu....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

siedze ciagle w pokoju i co słysze? ze jego mamusia mnie obgaduje przes skype ze jestem chora bo nie chce (czego nie powiedziałam) miec ciemnego dzieckaitd - jakim prawem mnie obgaduje? wiec powiedziałam k(ktory nie reaguje ze jego matka mnie wyzywa) ze nie chce by jego mama mowiła do mnie SYNOWA bo ja nie jestem jej synowa- nie wyszłam za k ani nic. Nawet zareczeni nie jestem- anie chce by gadała ze SYNOWA bo znajomi moi pomysla ze jestem z K zareczona i bede jej wierzyc- wiec powiedziałm to swojej mamie ktora z innymi ludzmi mnie obgadała i to bardzo ostro. BOZE jutro rano(nie mam inacxej jak) jade do siebie i nie przyjezdzam tutaj do porodu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

gronotv pisze:
BOZE jutro rano(nie mam inacxej jak) jade do siebie i nie przyjezdzam tutaj do porodu

no i to chyba bedzie najmadrzejsze co mozesz zrobic

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jest mi strasznie przykro ze jest takim mamisynkiem- mnie jest smutno a on siedzi z mamusia w pokoju- mowie Wam nie wiedziałąm ze mozna byc az tak wielkim mamisynkiem i ze bede z taka osoba. Najgorsze jest to ich KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJII- to ze mamusia i synek oboje sobie ciagle mowia jacy oni sa super piekni madrzy i najlepsi-az sie nie dobrze robi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

totez wlasnie lepiej nie bedzie, wierz mi....
ani on ani mamusia nie zmienia sie nagle na dobre po urodzeniu dziecka...
eh... niestety czasem wiazemy sie nieodpowiedzialnymi facetami i potem cierpimy... dlatego zrob teraz cos dla siebie i malenstwa i olej taka rodzine... dasz sobie rade sama...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

najgorsze jest to ze jak moi rodzice(nieswiadomi niczego bo mysla ze ciagle jest SUPER) jak sie dowiedza zrobia MEGA awanture- i nie beda chceili bo K przyjezdzał- jak sie moi rodzice dowiedza(a u babci z k mielismy mieszkac) to juz nigdy go nie wpuszcza- u nich jak sie zawiedzie zaufanie to koniec

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

zupelnie nie rozumiem czym ty sie przejmujesz....
moze najwyzsza pora zeby rodzice sie dowiedzieli jak jest na prawde....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

chyba dlatego ze jestem nienormalnie naiwna ze wszystko sie ulozy(bo rodzice moi raczej nie pozwola na to jakby sie dowiedzieli co przechodze)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moze jak sie dzidzia urodzi to mu sie cos odmieni, choc z calego serduszka zycze ci zeby mu sie wczesniej odmienilo i zauwazyl ze ma za kogo byc odpowiedzialny :!:
A tym czasem dbaj o siebie i dzidzie sama, napewno potrafisz. A twoi rodzice jak sie dowiedza to nie wierze ze ci nie pomoga. Nie bedziesz sama z tym wszystkim bedzie latwiej.

Ostatnio zmieniony ndz maja 24, 2009 8:10 pm przez melmisia, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

wlasnie mnie z mezem i corka obgaduje.... ehh zal mi tego ze jestem taka naiwna. A K cały czas siedzi z mamusia -mnie sama zostawił. i nie zamierzam tu przyjezdzac i cały dzien grac bo on z mamusia siedzi bo ona sama bo jej maz na dodatkowej robocie jest;//

płakac mi sie chce jak widze jak jego kuzynka(dzis w nocy urodziła) zyje.Miała slub jak z bajki- nikt sie niewtraca, jej maz jest daleko od matki i pracuje i ciagle sa razem a nie raz gra 5-6 h a raz z kumplami. Ma cudowne zycie. Urodziła dzis synka i ma dorosłego meza- a ja co mam? Gdybym chciaz miała swojego synka juz w ramionach,mogłabym miec k w dupie ale jeszcze jest w brzuszku i bardzo sie boje porodu, do tego wiem ze bede miałą 2 dzieci do wychowania i wiecznie wstracajaca sie babe....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to może właśnie dlatego żeby nie miec dwójki dzieci i wtrącającej się baby dobrze byłoby się odciąć od nich...
a rodzice na pewno ci pomogą... w końcu jesteś ich dzieckiem :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

k własnie słyszał jak mowiłam do taty przez telefon ze chce z moja bratowa powaznie pogadac sam na sam(wie ze ja z nia zawsze obgaduje problemy) i ze jade do domu i mimo ze moj tata zaprasza k na obiad powiedziałam ze nie bo ma w domu byc wiec nie bedzie do nas przyjezdzał po pracy i ze bede siedziała w domu do porodu. Teraz lezy obok w lozku i jest smutny ale nic nie mowi- pewnie mu przykro (mi tez) ze nie moze byc super miedzy nami ale trudno - nie bede całe zycie cierpiec i udawac ze jest OK

K po kryjomu sie popłakał- i widzicie jakie jest moje zycie? co mam zrobic?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nadal uwazam ze powinnas sobie odpuscic goscia. Zadbac o siebie i dzidzie i pokazac mu ze jestes sila i potrafisz sobie radzic bez niego. Moze w ten sposob pokazesz mu jak wiele traci. moze wtedy bedzie staral sie cos z tym zrobic. bo jesli nadal tylko ty bedziesz chciala cos zmieniac to niestety nic nie osiagniesz.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no tak... teraz będzie wielce smutny i będzie płakał a za kilka dni zrobi to samo....
ja uważam że powinnaś go olac, kopnąć w tyłek i wrócić do rodziców...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

przyszedł zapytał sie czy nie jestem głodna(nie dał poznac ze mu smutno) poiwedziałam NIE przyniosł kurczaka siedział obok 5 minut po czym poszedł z mamusia ogladac KILER(film) ktory ogladał ze 100 razy zamiast ze mna pogadac- macie racje nie-nie zmieni sie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no to sama widzisz......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czasami zeby cos zrozumiec potrzebujemy bardzo duzo czasu a czasem nigdy nie zauwazamy bledow ktore robimy. Uwazajac ze tak jest ok, nie zmieniamy sie :!:
Tak wiec sama widzisz, trzymaj sie cieplutko i zapomnij o nim.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

Ja jednak z całego serca Ci życzę, żeby się zmienił... Bo jakby nie patrząc żadna kobieta nie chce zostawać sama z dzieckiem...

Współczuję Ci i nie wiem co napisać... Dziewczyny już to zrobiły.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jestem najbardziej piepsznieta dziewczyna na ziemni!!!!!!!nienawidze siebie dosłownie;(( po pracy przyjechał i został na grillu z moimi rodzicami i pojechali na wycieczke a ja z nim sama i obiecał na wszystko ze nie zostawi mnie samej. Przyszlismy do jego domu(z nikim nie gadałam) i gfadalismy i powiedziałam ze nie zalezy mi na opini jego mamy tylko na nimm. To sie obraził i poszedł spac. Wstał i co kurna? poszedł i siedzi ponad godzine z matka ojcem i siostra a mnie sama zostawił w pomoju od godziny. nienawidze go!!!!!jade do domu i nie chce go znac juz zadne obietnice nie graja roli. Mam go gdzies;(((( czuje sie upokorzona strasznie. Sama sobie szkodze- koniec mam go gdzies i nienawidze siebie ze dzis sie na ten przyjazd do niego namowiłam. WIEM ZE JESTEM STRASZNIE GŁIUPIA i nawina ale teraz całkiem przesadził

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Samotni rodzice

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]