Dzisiaj jest pt gru 13, 2019 11:49 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 181  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

xenia78 pisze:
Witam dziewczyny!!!!!!!!!!
Ja tez jestem przed@ dokladnie trzy moze cztery dni i mam nadzieje,ze jej nie dostane...Co prawda mam wszystkie objawy tz.piersi powiekszyly mi sie chyba ze dwa rozmiary ;) brzuch mnie boli.. w glebi serca jednak mam nadzieje,ze moze sa to symptomy fasolki....jej marze o niej... Dziewczyny czy mialyscie takie objawy bedac w ciazy?

wiesz, piersi zawsze się powiększają przed @

Poczekaj, zobaczysz sama za kilka dni

A o objawach ciąży możesz poczytać na forum

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja starałam sie tez z 7 miesiecy o dzidzie i za kazdym razem jak czekałam ana niechcianą @ to miałam jakies objawy które mozna by spokojnie nazwać ciązowymi a jednak wielkie zero :( narazie sie nie staram ale gdzies tam przed kazdym @ jakas mała iskierka sie tli z pytankiem " a moze jednak nie przyjdzie ?" i za kazdym razem jak mi sie przedłuza cykl a mam dosc nieregularne to mam wrazenie ze mam objawy :/ ech tak to juz jest

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Agi mysle,ze w naszym przypadku to bedzie tak,ze fasolcia pojawi sie w najmniej oczekiwanym momencie :) Ja jestem dobrej mysli. W moim przypadku nie ma chyba dnia,zebym nie myslala o dziecku...teraz tez czekam na@ ktory pewnie lada chwila przyjdzie....no coz czasami tak zycie sie juz uklada i niektore z nas musza dluzej czekac na te "upragnione" objawy. pozdrowionka 3maj się!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tam już w nic nie wierze.. Wczoraj bylam u kolezanki w szpitalu ktora urodzila...Powiedziala,ze to co mi teraz jest to nie ciaza..bo w ciazy brzuch nie boli a cycki to juz w ogole...szlag mnie trafi zaraz..

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam, pomóżcie mi, wczoraj wieczorem zrobiłam sobie test i wyszedl negatywny a dziś rano go powtórzylam i pojawila sie druga slabo widoczna kreska, ale ledwo ja widac.. Czy któraś z was miala taki przypadek i okazalo sie ze jest w ciąży?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

SLyszalam,ze powinno sie robic testy rano..bo wlasnie wieczorami po calym dniu nic nie wykarze..Czyli jestes w ciazy... NO GRATULUJE :) Radze potwierdzic wizyta u lekarza.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kate, to uważasz że nawet ta bardzo słabo widoczna druga kreski mówi że będę mama? ;)) :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Juz nie raz slyszalam,ze dziewczyny ledwo widzialy ta druga kreske i byly w ciazy. Jak na moje...to nawet cieniutka kreseczka potwierdza ciaze,ale tak jak powiedzialam wczesniej, idz do lekarza..Ja chyba sie nie doczekam tej drugiej kreski...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Doczekasz się na pewno;)) Mnie się wydaje że raczej jestem w ciąży bo od kilku tygodni dziwnie się czuję ;)) Trzymam kciuki za ciebie ;) Dziekuje za pomoc:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Prosze bardzo..

Czy to ,ze mam wysoką PROLAKTYNE i TESTOSTERON WOLNY wplywa na to ,ze pomimo staran...nic nie wychodzi? Nie mam DUZEJ ilosci tych hormonow, ale jest ich wiecej niz powinno..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hmm.... bralam tabletki, odstawilam je bo czulam sie po nich okropnie. dostalam krwawienia zodstawienia i teraz czekam na okres normalny, by brac inne srodki antykon. w polowie cyklu w dni plodne kochalam sie z moim Chlopakiem i skonczyl we mnie, i to kilka razy. po kilku dniach (2-3) czulam klocie w prawym jajniku, bolala mnie glowa, bylam senna. jeszcze pozniej zaczelam czesciec sikac i pojawily sie (a przynajmniej tak mi sie wydaje) delikatne obwódki dookola brodawek. nie wiem, ale tak jakos czuje, że moze jestem w ciązy. a moze to tylko nadzieja?? musze poczekac jeszcze ok tydzien. Bardzo bym chciala :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej dziewczyny, zaczeliśmy z mężem staranie o dzizusia a lutym, miesiączkę miałam 3lutego, współżyliśmy 15,16,18 i teraz cały czas myślę czy się udało.okresu spodziewam sie ok.5.03, niby mam jakieś objawy, bolące piersi, jakis nabrzmiały brzuch ale nie wiem czy to nie moja podśwaidomość i chęć aby się udało to sprawia.
Ale mam pytanie, mam wizytę u stomatologa na 28.02 i chiałabym wiedziec przed tą wizytą czy jestem w ciązy.Czy to możliwe, żeby test wykrył tak wczesną ciążę??????? :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

brycia pisze:
hmm.... bralam tabletki, odstawilam je bo czulam sie po nich okropnie. dostalam krwawienia zodstawienia i teraz czekam na okres normalny, by brac inne srodki antykon. w polowie cyklu w dni plodne kochalam sie z moim Chlopakiem i skonczyl we mnie, i to kilka razy. po kilku dniach (2-3) czulam klocie w prawym jajniku, bolala mnie glowa, bylam senna. jeszcze pozniej zaczelam czesciec sikac i pojawily sie (a przynajmniej tak mi sie wydaje) delikatne obwódki dookola brodawek. nie wiem, ale tak jakos czuje, że moze jestem w ciązy. a moze to tylko nadzieja?? musze poczekac jeszcze ok tydzien. Bardzo bym chciala :)

Brycia - nie chcę cię zdołować albo coś w tym stylu, ale ja też tak miałam tzn. zmieniałam tabsy i teraz biorę drugie opakowanie z nowych i tez miałam takie objawy - ból głowy, brzucha tak jak przy okresie, powiększone piersi itd ale dziś zrobiłam teścik i wynik negatywny :( Widzę że obie bierzemy tabsy a mimo to chciałybyśmy być w ciąży ;) Ja biorę bo mój facet nie chce jeszcze dziecka. Tzn jego tłumaczenie jest takie że chce ale mamy za mało pieniędzy, bo trzeba płacić za studia (razem studiujemy), bo ślub bierzemy za rok, bo się nie urządziliśmy chociaż mamy prawie całe mieszkanko wyremontowane ;) itd zawsze ma jakieś ale........ ja myślę że poradzilibyśmy sobie jakoś jesli stanęlibyśmy przed taką sytuacją, zresztą zawsze mogę liczyć na wsparcie rodziców....ale te jego "ale".......ja zawsze gdy się poczuję źle myślę zę może tabl nie zadziałała i wariuję z nadziei i tej niepewności.
pozdrawiam
ps. mam nadzieje że w najbliższym czasie ta nadzieja przerodzi się w real.......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej MALWINA, pieniądze na wychowanie dziecka to nie wszystko, widzę po sobie skończyłąm studia, i najpierw była wymówa że najpierw wezniemy ślub, wzięliśmy w czerwcu 2006r, stawiając na skromną uroczystość, póżniej zmiana mojej pracy, żebym miała dość stabilną, i czekam na umowena czas nieokreślonu do końca marca 2007, ale jestem już na takim etapie, że śmieje się że zegar biologiczny słyszę nawet jak śpię, starania o dzidziusia rozpoczęłiśmy już teraz w lutym, pomimo tego że jeszcze musze poczekać na umowę na czas nieokreślony do 1 kwietnia,( a pracuje dopiero rok i tez nie wiem jak zareaguje pracodawca) i również w kwietniu weżniemy kredyt na mieszkanie.Przeraża mnie to wszystko, ale ile można odkładać tak ważną rolę w życiu jak urodzenie dziecka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Gapcio wiem o tym ale jak to mojemu faciowi przetłumaczyc?????????? jest to nierealne raczej.......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

malwina_st pisze:
Gapcio wiem o tym ale jak to mojemu faciowi przetłumaczyc?????????? jest to nierealne raczej.......

Może takie faceta lepiej postawić przed faktem dokonanym? Faceci się boją macierzyństwa, ale jak już mała kruszynka pojawia się na świecie to nie potrafią się od niej oderwać :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ojej :(
ale.... podwyzszona temperatura 37,4 (jestem zdrowa), obwodki wokol brodawek, pieczenie sutkow, pojawienei sie niebieskich lini na piersiach, dzisiaj rano zgaga.
ja wiem ze przyczyny takich "dolegliwosci" moga byc rozne, ale.... to przekonanie.. nie wiem... ale juz w tym tygodniu robie tescik :))
a pozatym ja teraz nie biore zadnych tabletek. zrobilam przerwe dla regulacj hormonow (tak kazal lekarz).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Brycia, a kiedy powinnaś dostać @ ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

za tydzien

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

brycia pisze:
za tydzien

w takim razie na 8 dni zrób teścik :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 181  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]