Dzisiaj jest śr wrz 19, 2018 1:44 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny czy któraś z Was kobietki miała okres NORMALNY w ciąży??? Zastanawia mnie ten fakt...nie mówię o plamieniach, tylko o normalnym okresie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

nie nie zdarzylo mi się..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moja siostra miała i z tego powodu synka ujrzała w 5 miesiącu na usg :wink: . wiec nie były to plamienia skoro nic nie podejrzewała..a do lekarza jak szła to synek juz sie ruszał a ta powiedziała lekarzowi że chyba ma raka bo coś jej sie w brzuchu rusza hehe lekarz na to ma pani raka ma 2 ręce i 2 nózki i urodzi sie w marcu :lol: myslalam że mama zawału dostanie na korytarzu bo poszłysmy we trzy :wink: dzis Adrianek ma rok i 8 miesięcy :)

pozdrawiam i 2 kreseczek życze jesli na nie liczysz :D

Karolek 01.01.2010.r. 2970/51cm/18.10
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20
Awatar użytkownika

kasia-wawa25 pisze:
Moja siostra miała i z tego powodu synka ujrzała w 5 miesiącu na usg :wink: . wiec nie były to plamienia skoro nic nie podejrzewała..a do lekarza jak szła to synek juz sie ruszał a ta powiedziała lekarzowi że chyba ma raka bo coś jej sie w brzuchu rusza hehe lekarz na to ma pani raka ma 2 ręce i 2 nózki i urodzi sie w marcu :lol: myslalam że mama zawału dostanie na korytarzu bo poszłysmy we trzy :wink: dzis Adrianek ma rok i 8 miesięcy :)

pozdrawiam i 2 kreseczek życze jesli na nie liczysz :D

o KURCZE :) dobre :)
chyba bym padła jakbym się dowiedziała o ciąży w 5 miesiącu to musiało być zaskoczenia :D
Dziękuje za odpowiedz :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sama przyszła mama niemało padła trupem hehe miała ledwie skonczone 18 lat i raczej nie macierzyństwo w głowie , a że była przy kości nic nie było widac i ten ,,okres,, ją zmylił także kobieca natura jest nie do odgadnięcia do konca :?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej dziewczyny:)Czytam to forum juz kilka tygodni poczawszy od pierwszej strony:))

Narazie nie staramy sie z mezem o dzidzie chcielismy poczekac na wrzesien bo wtedy ustabilizuje sie nam sytuacja materialna - mieslimy sie tyeraz syarac ale czsem tak wychodzi w zyciu jakos :?

mam pytanko do Was prosze napiszcie co o tym myslicie...otoz obecnie mam dni plodne a dokladnie od wczoraj - mam bardzo regularne cykle co 28 dni nasza coreczke udalo sie zmajstrowac za pierwszym razem dzieku teamu ze jakos potrafie te plodne dn dokladnie obliczyc no i oczywiscie jak jest wczesniej owulacja a tak czasem mi sie zdarza to czuje to po prostu:)

otoz kochalismy sie z mezem wczoraj bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerywany...myslicie ze jest jakas szansa na fasolke?wiem ze to glupio brzmi ale tak jakos wyszlo hehe usmialismy sie ze jakby co to bedzie i tez bardzo bedziemy szczesliwi...

dziekuje z gory za odpowiedz pozdrawiam wszystkie starajace sie kobietki no i mamusie:)))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fabienka pisze:
hej dziewczyny:)Czytam to forum juz kilka tygodni poczawszy od pierwszej strony:))

Narazie nie staramy sie z mezem o dzidzie chcielismy poczekac na wrzesien bo wtedy ustabilizuje sie nam sytuacja materialna - mieslimy sie tyeraz syarac ale czsem tak wychodzi w zyciu jakos :?

mam pytanko do Was prosze napiszcie co o tym myslicie...otoz obecnie mam dni plodne a dokladnie od wczoraj - mam bardzo regularne cykle co 28 dni nasza coreczke udalo sie zmajstrowac za pierwszym razem dzieku teamu ze jakos potrafie te plodne dn dokladnie obliczyc no i oczywiscie jak jest wczesniej owulacja a tak czasem mi sie zdarza to czuje to po prostu:)

otoz kochalismy sie z mezem wczoraj bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerywany...myslicie ze jest jakas szansa na fasolke?wiem ze to glupio brzmi ale tak jakos wyszlo hehe usmialismy sie ze jakby co to bedzie i tez bardzo bedziemy szczesliwi...

dziekuje z gory za odpowiedz pozdrawiam wszystkie starajace sie kobietki no i mamusie:)))

Wiesz hmm :P Ja od 1,5 roku nie używam zabezpieczenia a przytulanka są i przerywane i nie... No i jakoś do tej pory nie zaszłam w ciąże, aleeeeee mam koleżankę co zaszła w ciąże kochając się właśnie tak i teraz ma pięknego synka :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Fabienka ja podobnie jak Cukiereczek znam dziewczyny które nawet od 4 lat stosują stosunekn przrywany i jeszcze nie zaszły w ciąże, a znam i takie które przy pierwszym razie zaszły w ciąże.
Jak sytuacja wygląda po miesiącu ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cztery lata to w sumie nie tak duzo :wink: u nas taką metode stosowaliśmy 9 lat i jak zdecydowalismy ze ma byc dzidzia to się pojawiła na dziesięciolecie bycia razem :D widać mam dobrego strzelca :lol:

Gratki dla wszystkich zaciążonych :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moja siostra z powodzeniem stosuje tę metodę od 12 lat. Z przerwą na dwoje dzieci i nadal taką stosuje .... ja bym nie wytrzymała chyba tej niepewności :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nam też się kilka razy zdarzało, ale przy tym najadłam się tyle stresu, że chyba więcej się na to nie zdecyduje :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Właśnie hehe nam też się zdarzyło i do @ myślałam, że zwariuję, a i prawie zawsze mi się spóźniała hyhy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

My z mężem przez 3 lata stosowalismy stosunek przerywany,w kwietniu tylko raz mielismy do końca no i jestem teraz w ciąży

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nasz 2letni synek jest z przerywanego :)

Mateuszek 10.04.2008 cc 8:45 51cm 2600g
--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

o kurcze przypadkiem wlazlam na ten watek i widze ze tu pisalam i tyle dziewczyn odpisalo bardzo wam kochane dziekuje:)hehe nie udalo sie wtedy ale teraz mam znow to samo czekam na okres za dwa dni ma nadejsc obadany hehehe:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej!
Jakiś czas temu tu trafiłam i przeczytałam wszystkie strony. Muszę przyznać , że jest to najlepsze forum na jakim byłam.
Też mam problem z określeniem czy jestem w ciąży czy nie. Ostatnio dokucza mi wielkie, niekończące się zmęczenie. Jeśli się nie prześpię kilka h w ciągu dnia to mam "do tyłu" cały dzień (a najchętniej gdybym mogła to bym spała cały czas) dodatkowo nie mam ochoty na jedzenie - jak coś zjem to po uprzednim wmuszaniu w siebie. Dokucza mi ból podbrzusza jak na @ ale nie odczuwam dolegliwości w 1 konkretnym jajniku jak pisały poprzedniczki. Mam zawroty głowy złe samopoczucie i ogólnie jestem rozdrażniona. Ponieważ raz byłam ciąży ale niestety poroniłam utrzymały mi się takie objawy jak przebarwienia skórne i nie jestem w stanie określić po nich mojego stanu. Może coś doradzicie?

Pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mam nadzieje,ze niedlugo bede miala objawy ciazy...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej zaglada tu ktos jeszcze? Ja kiedys pisalam na tym forum pod innym nickiem: katiaa85
U mnie nadal bez zmian, dziecka jak nie bylo nadal nie ma. A bylam niedawno taka szczesliwa niestety moje szczescie zakonczylo sie pod koniec 13 tc. I znow trzeba sie zaczac starac :( Jesli ktos tu zaglada niech odpisze. Bo to forum umarlo trzeba je ozywic. Dziewczyny piszcie.

Moja księżniczka Ania
Obrazek

Moja kochana Basieńka
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no właśnie jest tu kto ja jestem nowa życzę owocnych starań

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc,
widze, ze ostatnie posty sa dosc stare... No coz sprobuje ... Kochalam sie z chlopakiem w 5 dniu okresu czyli 28.05 (choc byl bardzo skapy wiec jakby 2 dni po). I bylam przekonana, ze to moje dni nieplodne, jednak ostatnio po 1,5 tyg. piersi mi nabrzmialy i bola mnie ale tak od dolu... Nigdy mnie tak nie bolaly. Mam tez czesto bole glowy i mdlosci (tak sie dziwnie czuje). Tylko raz czy dwa bolal mnie brzuch tak na dole. I nie wiem co myslec... Przeciez kazda ksiazka mowi, ze po okresie 2 dni to dni niepodne, ale te bolace piersi mnie niepokoja. Pisze do Was, bo musze czekac na okres a te czekanie mnie zabija... help!!! dzieki

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]