Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 5:45 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dla mnie jest on jak dotąd najlepszym lekarzem :o) opinie też ma bardzo dobre.
Oczywiście to nie jest reklama!!! :o
Dr B. Czarnecki kojarzysz?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hej dziewczyny obdzwoniłam koleżanki i real uderza w twarz jak patelnia. okazuje sie że owszem badania na nfz to moge zrobic krew mocz i glukoza ale za toksoplazmoze cytomegalie grupe krwi i wszystkie przeciwciala i tak musze zapłacić bo coś od nowego roku sie zmienilo w refundacji badan profilaktycznych (nie diagnostycznych) ale szczescie jest takie ze sa miejsca w których komplet tych badan miesci sie w 100-150zł a nie w 570 jak mi krzykneli w Wawie (przychodni nei bede reklamowac)...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

olciaaiclo nie znam tego lekarza.... a wg ciebie jaki jest ? i duzo bierze za wizyte?

Obrazek

18.06.14 - Beta hcg - 547,4 mIU/ml
04.07.14 - 6t5d - serduszko

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Przesympatyczny i kompetentny człowiek ;o) możesz oczytać o nim opinie na necie. Bierze 80 zł no i ma najnowsze USG ;o) co dla mnie jest najważniejsze.

prv
Owszem za cytomegalię i toksoplazmę się płaci ale za resztę ja nie płaciłam ( tj. przeciwciała, grupa krwi, bo dostałam skierowanie od ginekologa z przychodni, w której też są robione te wszystkie badania, gdybym zrobiła je w innym miejscu to wtedy musiałabym płacić)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

olciaaiclo dzieki za informacje.... ;)

Ja wszystkie badania robilam w szpitalu, jako sluzba zdrowia nie placilam za nie... jesli chodzi o cytomegalie, hiv, toxoplazmoze to sa to dosc platne badania i na nie sie czeka troszke.... ja na te badania i na zespol antyfosfolipidowy czekalam 2 tyg :)

Obrazek

18.06.14 - Beta hcg - 547,4 mIU/ml
04.07.14 - 6t5d - serduszko

Offline Wyświetl profil  

Witam Was bardzo serdecznie Dziewczyny :)

Jest to mój pierwszy post na Waszym forum spowodowany dzisiejszą wizytą u ginekologa. Niby już wcześniej byłam pewna, ale teraz z trudem zbieram myśli i trafiam w klawisze :P. Teraz moje życie wywróci się do góry nogami - w pozytywnym sensie oczywiście! :) Bardzo chętnie posłucham najcenniejszych rad w paru słowach! A teraz lecę po ciacha :D

Od dzisiaj z Wami!

Ania :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

świetnie Ania i gratki z mojej strony :) a wczoraj mi napędził fasolek stracha... tak mnie bolało podbrzusze że bałam sie ruszyć i dziś odebrałam wyniki. Z maluchem jak sadze wszystko okej za to wyniki moczu mam kiepskie pradopodobnie o to chodzilo wczoraj i poki nie zobacze sie z moja gin lece po żurawine i kefirki ehh

Offline Wyświetl profil  

Dziękuję Prv :) Ja jak narazie objawów nie mam żadnych... Mam zamiar bardzo dbać odpowiednią dietę podczas ciąży i przygotowuję się na to słynne gastro, przygotowując w głowie zdrowe i smaczne posiłki, kiedy mnie już dopadnie :P Poza tym mój Facet bardzo lubi zdrowo gotować, więc nie martwię się :) Oprócz tego załatwił mi darmowy poród w prywatnej klinice z pobraniem krwi pępowinowej, co postanowiłam już dawno. Kiedy zaczyna dopadać to gastro tak mniej więcej? :P

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

moja siostrzenica jest teraz w 4 mc i ona wspominaa mi że coś koło 3go m-ca dopiero zaczęła się karuzela. Wcześniej podobnie do mnie bardzo spokojnie na froncie hehe

Offline Wyświetl profil  

dziewczyny a czy ktoras kilka dni po owu nie miala moze bolu podbrzusza jak na @?albo wrazenia ze chyce sie wymiotowac?uczucia zimna?zmeczenia?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja miałam te wszystkie objawy ;o) i po dniu spodziewanej @ ustąpiły :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

olciaaiclo pisze:
Ja miałam te wszystkie objawy ;o) i po dniu spodziewanej @ ustąpiły :wink:

ja do @ mam jeszcze kawal czasu,bedzie na 18.04 ale dziwia mnie pewne zachowania mojego organizmu.
np...nie zebym pila czesto ale nigdy nic nie bylo mi po kilku drinkach a teraz w weekend bylismy u znajomych wypilam 2 slabe drinki i skonczylam w tolalecie przytulajac ''muszle'',taka sytuacja zdazyla sie drugi raz.plus wrazenie ze zaraz bede wymiotowac,bole w podbrzuszu po owulacji i to potworne zmeczenie.
pewnie widze takie szczegoly bo chcialabym widziec te dwie kreski,chociaz nie wmawiam sobie nic to jednak byloby wspaniale je zobaczyc....

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Usia ja przed @ pilam winko siedzialam przy fajkach jedynie piersi i trądzik dawały mini sygnały które później sie potwierdziły. Za to teraz kończe 7 tydzien i zapach wódki od kogos doprowadza mnie do rozpaczy tak mi niedobrze to samo zapach papierosów od kogos - totalna dychawka... mysle ze im dalej tym wiecej mozna wymieniac jednak optymistyczna cierpliwosc zostaje nagrodzona 3mam kciuki :)

Offline Wyświetl profil  

prv pisze:
Usia ja przed @ pilam winko siedzialam przy fajkach jedynie piersi i trądzik dawały mini sygnały które później sie potwierdziły. Za to teraz kończe 7 tydzien i zapach wódki od kogos doprowadza mnie do rozpaczy tak mi niedobrze to samo zapach papierosów od kogos - totalna dychawka... mysle ze im dalej tym wiecej mozna wymieniac jednak optymistyczna cierpliwosc zostaje nagrodzona 3mam kciuki :)

powiem Ci ze wypjajac ostatnio lapmke wina z przyjaciolka mialam ''bombe''jakbym wypila trzy butelki :?
dziwna jest taka reakcja mojego organizmu :( a i jeszcze jedno...podczas wpolczycia wczoraj zauwazylismy ze jest ''problem z wejsciem'' tzn...ciasno :( i czulam silne klocie w jajniku :? mozna zwariowac tym bardziej ze kochalismy sie we wszystkie dni plodne...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

kłucie to bywa czasem ze spinki :P ja w styczniu próbowałam i też trzaskaliśmy dzień w dzień -2 -1 ! +1 i +2 :P: a mimo to sie nie udało, natomiast w lutym wzięłam sobie wolny poniedziałek, do owu były jakies 2 dni ale jakoś o tym nie myślałam. Trzask prast a tu we wtorek kłucie na owu i dzien po terminie @ 2 krechy :D wiesz jak to bywa każdy inaczej reaguje więc może być że tak alkohol Cie drażni, mnie teraz drażni zapach mojej ukochanej czekoladki :cry: za to objadam się mięskiem :P

Offline Wyświetl profil  

tak czy siak trzeba czekac...a to jest najgorsze chciaz w ciag7u dnia nie bardzo kiedy mam czas pomyslec czy to juz to wieczorem przychodzi moment refleksji...zwlaszcza kiedy lykan no spe zeby nie zachodzic w glowe skad i po co ten bol :)
ja w pierwszej ciazy wciagalam wszystko jak odkurzacz:)
frytki zagryzalam czekolada,czekolade frytkami,ochota na truskawki a na ich widok wymiotowalam jak kot,ogorki kiszone i slone paluszki:)))nawet lezac w szpitalu jesli byla ochota na cole i pizze nie bylo opcji zebym nie dostala!pizze przynoszono mi na oddzial a na widok puszki coli oblewaly mnie poty i mlodsci mimo ze dalabym za nia wlasna reke:)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

:wo: czyli wszystko przede mną... o losie troche tak mam z pezekąskami niby orzeszka ale nie bardzo niby rodzynke ale be i taki czlowiek skołowany chodzi heheh

Offline Wyświetl profil  

brakuje mi tego....niezdecydowania,zachcianek i figury orki :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

figury orki chyba najbardziej :mrgreen: :P:
Musisz poczekać. Niektóre objawy mogą być wytworem wyobraźni. Ból może objawiać jakieś zapalenie. A upicie alkoholem, ze np.miałaś zły dzień do picia ;o)

Ale zachcianki miałaś niezłe hehe :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

olciaoj tak zachcianki mialam wrecz kosmiczne :))
nie bylo lekko utyc z 57 kg do rownej 100tki :D w dzien porodu przy ostatnim wazeniu moj gin smial ie ze mam juz zejsc z wagi bo moge ja rozwalic :) wygladalam jak orka ale mialam swoj urok podobno :D
ale dzieki Bogu w 2 miesiace po porodzie smigalam juz w biodrowkach sprzed ciazy :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]