Dzisiaj jest wt lip 07, 2020 8:37 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12921 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 647  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

sea test oczywiscie powtorz bo mogl byc zbyt wczesnie zrobiony,mimo to szanse na ciaze niewielkie bo zabezpieczaliscie sie dodatkowo,a @ moze byc taka slaba przy braniu taletek,jak ponowny test wyjdzie negatywny skonsultuj sie z ginekologiem moze masz zle dopasowane tabletki,albo sobie je odpusc skoro chcesz dzidziusia :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Szanse na ciąże przy zapomnieniu tabletki w 3 tygodniu opakowania są największe !! - tak pisze nawet w ulotce, wtedy wogole nie jest się zabezpieczonym przez tą 7-dniową przerwę kiedy nie bierze się tabletek. A ja NIE zabezpieczałam się właśnie (bo zapomniałam) i kilka razy kochaliśmy sie i przed zapomnieniem i po. Mam wielką nadzieję że to jednak jest ciąża. Wiem że dziwnie to brzmi że biorę tabletki i chcę być w ciąży, ale już tak jakoś sie nastawiłam pozytywnie do tej myśli i chcę tego !! :) nie było to wszystko planowane,dlatego biorę tabletki, ale jesli by się okazało że II kreski to nie było by większego szczęścia!! :) :) :)
Na inne objawy nie zwracam uwagi, bo wiem że mogą być urojone, np. ból głowy, senność, częste siusianie, ale ta zgaga i ból w podbrzuszu... nie mogłam go sobie wymyślić, jeżeli nie jestem w ciąży to może coś mi jest, ąż się boję... Dziewczyny trzymajcie kciuki, proszę !!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

przepraszam nie doczytalam z tym zabezpieczaniem sie :) ,to oczywiscie szanse zwieksza,trzymam kciuki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jestem zestresowana bo chcialabym juz cos wiedziec. Mialam stosunek w 14,15,16,17,19,21dc robila mtesty owulacyjne iwykazaly mi dwie grube krechy ale nie pamietam wktorym dniu cyklu ale napewno albo w 16 albo 17. od kilku dni czesto siusiam zabolalo mnei dwa razyw krzyżu, czuje sie słabo jestem blada troszke schudlam,czuje sie pełan taka jakbym byla najedzona, denerwuje mnei dym z papierosow,cały czas jestem osłabiona cche m isie spac męcze sie jak mam sprzatac:( i mam zachcianki rozne na jedzenie np ostatnio pojadlam ogorkow kiszonych a wczoraj tunczyka w puszcze i ryby wedzone,a jak ran opilam herbate to mi dziwnei smakowąła jakby byla stara albo niewiem. cykle mam 33-34dniowe.Co myslicie czy zrobic test czy za wczas? okres mi wypada za tydzien 26-28 wrzesnia tak okolo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

*Aprilka* pisze:
Marbi chyba najlepiej zrobić bete.. całkowicie rozwieje Twoje wątpliwości ;)

olusia jeśli faktycznie był to okres jajeczkowania to szanse sa.. a powiedz jak sprawdzałaś dni płodne ?

za pomoca testow owulacyjnych i wyszly w 16 albo 17 dc dwie grube krechy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

olusia tak jak mowilam juz sobie wmawiasz ciaze., Nie umiesz poczekac do dnia spodziewanej miesiaczki.

Obrazek

kochajmy się jak bracia ale liczmy się jak Żydzi

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sea test najlepiej robic po dniu spodziewanej miesiaczki ;) Jesli chcesz miec pewnosc to mozesz udać sie na bete, powinna ona wyjsc prawidłowo juz po 10 dniach od zaplodnienia ;) Teoretycznie jesli bralas tabletki zawsze regularnie a tej jednej zapomniałas to nie powinno nic sie stac, ale takie sytuacje sie zdarzaja ;) Czasem kobiety zachodza w ciaze przy regularnym braniu tablletek ;) A teraz jestes juz po @? Nadal bierzesz tabsy ?

Olusia myśle że troszke sie za mocno nastawiasz.. na objawy troszke za wczesnie.. a Twoje samopoczucie może bardzo mocno zalezec od tej pogody ;) Na test zdecydowanie za wczesnie.. ewentualnie beta ;)
I zgodnie z regulaminem nie pisz posta pod postem :) Korzystaj z opcji "zmien" ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ostatnie krwawienie miałam 10, 11, 12 wrzesień, ale raczej to było plamienie 3 dniowe, co mi się do tej pory nie zdarzało - od tamtej pory mam ta myśl że coś jest inaczej, a gdy pojawiły się kolejne raczej nieurojone objawy tym bardziej wierzę że to ciąża.
Biorę tabsy nadal, jestem na początku opakowania, wzięłam ich kilka, ale chyba niedługo już powinno się okazać czy jestem w ciąży czy nie. Nie mogę tak po prostu ich rzucić jeżeli nie jestem pewna czy jestem w ciąży.
Teraz najbardziej odczuwam tel ból podbrzusza i kłucie w jajnikach raz lewym raz prawym - i normalnie gdybym teraz miała tą 7dniową przerwę w tabletkach to bym myślała że boli mnie na bank ze względu na nadchodzące krwawienie, a tak? około tydzień już to odczuwam, no i ta zgaga.
Jakoś już nie ufam tym testom domowym... Na wczesną ciąże nie są zbyt pewnie wykrywające.. Wolę juz zrobić sobie tą betę, ale dopiero w poniedziałek, bo jutro sobota..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sea a zrobiłaś test po spodziewanym terminie miesiaczki? Bo jeżeli wcześniej to może nie wyjść. Ja pamiętam że zrobiłam przy pierwszej ciąży test po spodziewanym terminie/okres nie przychodził/ i wyszedł mi negatywny. Dopiero beta dała mi 100% odpowiedz.
Ja czekam do niedzieli. Już nie mogę się doczekać.
Sea życze Ci zafasolkowania!! :D :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marbi-82 Wszędzie o tym czytalam ze test mozna zrobić najwczesniej po 14 dniach od stosunku. Przy tabletkach nie ma normalnego cyklu owulacyjnego. No ale zdecydowałam że pojde jutro jesli laboratorium czynne to zrobie betę, a jesli nie jutro to w poniedziałek i już. Testów już nie kupuję.
Również życzę zafasolkowania :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ech te laboratoria, jestem obecnie w małej miejscowości, gdzie test hgc z krwii mogę zrobić dopiero we wtorek, a wyniki pod koniec tygodnia...I jeszcze ta pani z laboratorium powiedziała mi że rzadko wykonuje się takie testy, że nie są one popularne, i że czasem i one potrafią też kłamać.. No cóż, czy jest na tym świecie coś pewnego? :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sea poczekam razem z Toba na beta hehe... Ja o ile nie dostane to ide w srode :) Tescik rowniez wyszedl mi negatywny :/

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam. Mam pytanko. Staramy sie z A* o dziecko. Kłuja mnie jajniki (przewaznie prawy) ale nie caly czas. Okres dopiero za 10 dni, czy mozliwe jest że bym już mogła odczuwać jakies dolegliwości?
Już sie nawet nie nakrecam. Nie spieszy mi sie zeby robic test czy badanie. Wole dostac @ niż sie znów rozczarować jedna krecha.
Prosze o odpowiedz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kicus a od jak dawna bola Cie jajniki ? Byc moze to objaw owulacji ? Ostatnia miesiaczka była normalna ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mi tam sie nie wydaje ze ja w ciazy,za duzo sobie kiedys wmawialam, ale jak myslicie, co to moze byc, cykle mam ostatnio 50-60 dniowe :shock: :kla: Dzis mam 25dc , piersi bolą jakbym sobie je potłukła juz od 21dc-przy dotyku,a sutki to juz wogule, wczoraj i dzis brzuch boli jak na @, wieczorem i dzis rano bylo przytulanko, i teraz zauwazylam w sluzie(mam go duzo) krew, i to sporą ilosc, ale widac ze jest swieza, czy moze to byc od otarcia, bo chyba cos se tam otarlam bo czasem piecze ?? Ale przeciez jakby co to za wczesnie na objawy a zwlaszcza przy moich cyklach?? prawda :sza: :im:

25.01.11, 23:12, 3580gram, 52cm,
Obrazek
25.11.12, 17:10, 3880gram,54cm
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Niestety :? :roll: Jest jak byk jedna krecha. Trudno. Od środy zaczynamy na poważnie nasze staranka :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

*Aprilka* pisze:
kicus a od jak dawna bola Cie jajniki ? Byc moze to objaw owulacji ? Ostatnia miesiaczka była normalna ?

miesiaczke ostatnia dostalam tydzien za szybko ale oprocz tego to byla normalna. na owulke tak nigdy nie mialam. I watpie zebym miala ja dopiero teraz :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej dziewczyny, dazwno nie pisałam na forum ale ciągle Was czytam. Muszę dzisiaj jednak się poradzić. Jestem bradzo przeziębiona, mam okropny kaszel katar itp, wsumie ostatnio jestem tydzień zdrowa tyddzień chora :( Jest jednak jeden problem, obawiam się że mogę być w ciąży. Do spodziewanej miesiączki jeszcze jakieś 3 dni więc na tes za wcześniej. Chce iść jutro do lekarza i sama nie wiem czy powiedzieć mu że jest możliwa ciąża czy lepiej nic nie mówić i łykać to co mi przepisze? Nie chce wyjść na jakąś wariatkę która panikuje przedwcześnie.
Wsumie przytulanki były 7,8,10,12 dnia więc nie wiem czy jest prawdopodobieństwo zajścia.
Proszę odpiszcie coś bo sama nie wiem czy to moje paranoje czy faktycznie jest się o co martwić. Dodam że cieszyłabym się z bobo tylko ta choroba nie potrzebna ;)
Pozdrawiam wszystkie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja jedank proponowałam bym zrobić ten test przed wizytą u lekarza. A już napewno poinformowałabym o możliwości ciąży lekarza. Po co ryzykować i narażać dziecko???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Masz racje lepiej powiedzieć niż mieć później wyrzuty sumienia, może dostane zwolnienie to sobie poleże i jakoś wyzdrowieje narazie nie mam za bardzo jak bo do pracy biegam :( Wizyta dopiero o 13 więc wtedy się dowiem co mi dolega.
Dzięki buźka

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12921 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 647  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]