Ciąża, objawy ciąży, macierzyństwo, dzieci
http://forum.e-mama.pl/

Wczesna ciaza blizniacza -jak to u was bylo ?
http://forum.e-mama.pl/viewtopic.php?f=24&t=60244
Strona 1 z 1

Autor:  joannaa1974 [ ndz wrz 22, 2013 8:01 pm ]
Tytuł:  Wczesna ciaza blizniacza -jak to u was bylo ?

opowiedzcie dziewczyny od pierwszych tygodni jak odczuwalyscie objawy itd,czy mialyscie plamienia stany zapalne grzybiczne opryszczke i inne schorzenia ? ja niestety dorobilam sie juz jakiegos stanu zapalnego u wejscia pochwy podejzewam ze grzybica i do tego od wczoraj opryszczka i mam male plamienia niewiem czy to od dzieci czy od stanu zapalnego.

Autor:  malinka-mama [ pn wrz 23, 2013 12:11 pm ]
Tytuł:  Re: Wczesna ciaza blizniacza -jak to u was bylo ?

Ciąża bliźniacza nie ma wg mnie innych objawów niż ciąża pojedyncza. Pierwsze różnice pojawiają się przy wyższym już zaawansowaniu. No i może dolegliwości typu mdłości, humory i inne mogą być intensywniejsze, bo większa jest dawka hormonów łożyskowych- czy jak tam się to nazywa. Żadnych infekcji czy plamień ja nie miałam, ale ja jestem typem, który raczej nie cierpi na żądne infekcje intymne - miałam raz w życiu.

Autor:  madziakusiak2 [ pn wrz 23, 2013 2:44 pm ]
Tytuł:  Re: Wczesna ciaza blizniacza -jak to u was bylo ?

A u mnie pierwszym objawem był wstręt do słodyczy ( które uwielbiam) było to jeszcze przed terminem @. A potem nic - nie miałam żadnych plamień czy stanów zapalnych ( a wcześniej przy córce miałam to i to). Więc u mnie spokojnie. Dopiero w 16 tyg. szyjka zaczęła się skracać, miałam skurcze i założony Pessar. Wytrzymałam do 37 tyg. Pozdrawiam i życzę Maluszkom zdrówka.A z tymi plamieniami to najlepiej się skontaktuj z ginem - w ciąży bliźniaczej należy dmuchać i chuchać na zimne :D

Autor:  mamamloda [ czw sie 14, 2014 2:32 pm ]
Tytuł:  Re: Wczesna ciaza blizniacza -jak to u was bylo ?

Ja na początku miałam wiele obaw, zamieniły się w radość gdy dowiedziałam się, że spodziewam się parki :D zawsze chciałam mieć chłopca i dziewczynkę. Żeby przygotować się do podwójnej roli mamy czytałam wiele artykułów m. in.: viewtopic.php?f=6&t=50582&p=6239873#p6239873 znalazłam w nim wiele przydatnych porad :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/