Dzisiaj jest pt gru 13, 2019 3:02 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

:okk: :brv: :brv: :brv: Nikanika bardzo się cieszę i trzymam kciuki .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bardzo proszę przekazać dla nikanika76 duzo pozytywnej energii i życzeń wytrwałości. Wierze że uda się jej pobić rekord w długości trwania trojaczej ciąży. Takie donoszone dzieci mają napewno dużo mniej problemów a i wizyt u specjalistwów będzie napewno potrzeba też mniej. Gratulacje dla szczęśliwego tatusia :D
A oto ostatnia fotka moich szkrabów.
ObrazekObrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nikanika trzymam kciukasy najmocniej jak sie da.Duzo pozytywnej energii dla Ciebie i tak jak Asia pisze wierze że dotrwasz do sylwka a moze i dłuzej :wink:

Asia Twoje dzieciątka są sliczne. i jak kolorowo poubierane :lol: ten w niebieskim to pewnie Krzys, i wydaje mi sie czy jest najdrobniejszy??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nikanika76 - dołączam się do życzeń przedmówczyń i razem z bliźniakami trzymamy za Was mocno mocno kciuki :!: a po porodzie :D - już zbierajcie znajomych i rodzinę, bo ile osób by nie przyszło do pomocy, to będzie mało :wink: , oby dzieciaczki urodziły się jak najpóźniej :wink: :wink: :wink: jeszcze raz zdrówka :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nikanika i Druga Polowo, zycze wam bardzo duzo szczescia! Oby jak najdluzej udalo sie dzidzie odsrodkowo dogrzac w brzuszku. Bardzo mi milo widziec, ze i mezczyzna zabiera tu glos - ja nie jestem zwolenniczka babskich pogaduszek ktore mezczyzn wykluczaja, takze mile zaskoczenie! :brv:
Asia, rozplywam sie po prostu nad twoimi szkrabami, sa cudowne!!! A ciebie bardzo podziwiam za spokoj i humor.
Uwielbiam ten watek, tyle tu emocji. Duzo slonca sle wszystkim troj-mamom!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Oj ciuchutko tu coś, ciuchutko... Jak tak dalej pójdzie to chyba urządzimy uroczyste zamknięcie forum trojaczkowego i grzecznie poprosimy o przyjęcie nas do forum bliźniaczego :D . A swoją drogą to ja rozumiem mamy które już urodziły, że nie mają czasu, bo sama jestem w takiej sytuacji, ale gdzie jest druga połowa od nikanika76 z najnowszymi wiadomościami. Przecież od braku informacji to można osiwieć :ysz:
A my ze swą gromadką w tamtym tygodniu byliśmy w Poradni Patologii Noworodka. Zważono nas tam pięknie, zmierzono, osłuchano, pobrano krew i zrobiono ogólny dokładny przegląd. Może nie było to najprzyjemniejsze, ale najważniejsze że wiadomości są dobre. Morfologia się znacznie poprawiła i możemy wreszcie odstawić to paskudne żelazo, a stan ogólny jest na tyle fajny, że kolejną wizytę mamy dopiero na początku marca :okk: :okk: :okk:
Teraz przed nami szczepienia :spi: i badania słuchu pod koniec stycznia.
A poniżej mała galeryjka moich maluszków, które już wcale nie są takie małe, co czuć szczególnie wtedy, jak się je trochę ponosi :)
ObrazekObrazekObrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asia masz racje.juz miesiac minal jak maz nikanika76 sie odezwal,oby znow z dobrymi wiesciami.

dzieci masz superowe :$%^: .troche wiecej zdjec.ciesze sie,ze wszystko w porzadku.niech rosna zdrowo.a jak dajesz sobie rade??
i nie mam nic przeciwko ani inne mamy aby pisac na mamy blizniakow :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Bardzo dawno mnie tu nie bylo to ze wzgledu na moje dzieciaki - blizniaki ale co ja moge powiedziec jak tu mamy trojaczkow usmiechniete :D
Czytalam z zapartym tchem co pisalyscie...

Asia30 - gratuluje cudownych dzieci i zazdroszcze pogody ducha i tylu pozytywnych emocji - oby zawsze tylko tak bylo!!! :okk:

No i trzymam kciuki za nikanika76 oby wytrwala jak najdluzej!!!

Wszystkiego najlepszego przedewszystkim duuuzo zdrowka wszystkim mamom i trojaczkom :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam! Pozdrowienia od nikiniki76. Opowiadam jej o wszystkich przeczytanych wpisach i jest podbudowana Waszym zainteresowaniem. U nas, jak do tej pory jest ok. Chociaż nikanika ponad miesiąc przebywa w szpitalu to trzyma się mocno. Miała może dwa dni lekkiego "doła" ale radzi sobie naprawdę dzielnie. Dzieciątka rosną, choć czasem zapis KTG wskazuje na małe nieprawidłowości w przepływie u jednego z bobasów - widać nie jest to na tyle poważne aby podjąć decyzję o rozwiązaniu. USG w odstępach tygodniowych też miało sporą różnicę w wadze - ostatnie z zeszłego tygodnia to pierwszy dzidziuś 1850 g, drugi dzidziuś 1690 g, trzeci dzidziuś 1040 g i to nas trochę martwi - z tym,że liczymy się z możliwością błędu i oby tak było. Dzieciaki szaleją w brzuchu kopiąc na wszystkie strony. Wchodzimy właśnie w 32 tydzień i liczymy się z tym,że w każdej chwili możemy zobaczyć nasze trojaczki - oby silne i zdrowe. Jeszcze parę dni, jeszcze trochę...

Pozdrawiamy serdecznie.

Nikanika76- "druga połowa"

P.S. http://trojaczki-tata.blog.onet.pl/ - przeczytajcie tego bloga - gość jest Mistrzem Świata

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dobre wiesci :$%^: w szpitalu nic zlego sie nie stanie.juz tak nie wiele zostalo.dacie rade. :sw: sloneczko dla was.
ciekawi mnie jak KTG podlaczaja.?u mnie przy blizniakach byly problemy.tylko 2 poloznie umialy dobrze podlaczyc :roll:
pozdrowienia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Trzymamy kciuki oby minimum do końca 34 tc dotrwała :). Wyściskaj ją od nas serdecznie :).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dobre wiesci od rana :D
Oby jak najdluzej, mooocno trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bardzo proszę przekazać dla nikanika76 życzenia wytrwałości i pozdrowienia od "trojakowej mamy". Doskonale romumiem chwile zniecierpliwnienia, ale naprawdę macie się z czego sie cieszyć. Moje dzieciaczki na tym etapie juz były po drugiej stronie brzuszka, co wcale nie było dla nich takie dobre. A waga największego była mniejsza niż waszego najmniejszego. Więc jesteście na dobrej drodze by zostać szczęśliwymi rodzicami zdrowej i udanej trójeczki.
Trzymam kciuki i oczywiście wszczyscy czekamy na kolejne informacje. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nikanika76 - powodzonka raz jeszcze :!: maluszkiem i jego wagą nie martwcie sie, bo dzis rodzą sie o połowę miejsze dzieci (w instyt. matki i dziecka rekord ważył ok.450ogram i ma dzisiaj 7lat :wink: )
/MOOOCNO TRZYMAMY KCIUKI :!: :!: :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Dziewczyny, podczytuję Was i podziwiam!!
Jesteście fantastyczne, rewelacyjnie sie Was czyta!!!!!!

Trzymam kciuki za kolejna trojke, zeby jak najdluzej wytrzymała w maminych wnętrznosciach :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jak się przekonałam, Święta to cudowny okres dla młodych mam. I to z kilku powodów. Po pierwsze okazało się , że nasze dzieciaczki najlepiej zasypiają przy kolędach. Wystarczy włączyć płytę lub kasetę z takowymi i po paru minutach następuje tak upragniona cisza ( pod warunkiem oczywiście, że właśnie jest na to pora). Po drugie podczas świąt wszyscy mają więcej czasu i ręce mamy i taty mogą wreszcie odpocząć, bo maluszki wylegują się w ramionach cioteczek :D
Po trzecie babcie i owe właśnie cioteczki robią wszystko, żeby odciążyć Mikołaja dzięki czemu dzieciaczki wzbogaciły się o firmową matę edukacyjną, edukacyjne zabawki i sporo fajnych ciuszków.
Dzięki temu nie tylko Święty staruszek został odciążony ale również portwele rodziców.
Dziś oglądałam program o małżeństwie którym po bliżniaczkach urodziły się sześcioraczki. I choć tata dzieci pracuje i mama przez 12godz. zostaje sama z całą ferajną to wygląda na zdrową na ciele i na umyśle :D
Jak się tak na nią napatrzyłam to doszłam do wniosku, że skoro ona daje sobie radę z ósemka to trójeczka powinna być "pestką" i wręcz niewskazane jest narzekać.
Pozdrawiam jeszcze świątecznie wszystkie pojedyncze, podwójne o potrójne mamy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jon & Kate plus 8 :) też czasami to oglądam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja az takiej brygady raczej bym nie chciała.. dzieci dziecmi, kocha sie, wychowuje, wspiera.. a przy takiej gromadce raczej niemożliwe jest aby wszystkim dzieciom poświęcać dziennie iles tam czasu i nie padać ze zmęczenia.
ubrać, oprać, nakarmić.. - toż sama mama karmiła by do południa na śniadanie.. obiad gdzie kolacja.. :wo: :wo: :wo:
kiedy to przewijać, uczyć czegoś.. kąpać :roll: matulko mnie przy dwóch krzyż boli :hm:
i po latach jakby tak choćby troje naraz przyszło, że chce wesele :roll: :roll: :roll: - ile wnuków :roll: :roll: :roll:

ja po bliźniakach zdecydowanie chciałabym córeczkę - jedną córeczke :jee: :jee: :jee:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Własnie o to chodzi że ja sama mam czesto wyrzuty że nie poswięcam każdej z osobna tyle czasu ile powinna a co mówić przy takiej gromadce :shock: .Nie wspomne juz o jakimkolwiek życiu małżeńskim :roll: bo rodzinne to jest :wink:
Asia 30 zapraszamy na bliźniacze mamy tam jest miejsce dla wszystkich :lol: którzy tylko chca z nami pisać 8) oczywiście jak juz trojaczkowy wątek podupadnie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Szczęśliwego Nowego Roku życzą nikanika76 i druga połowa. .

P.S.
Trzymamy się jeszcze ale chyba finał tuż tuż........wszak to już końcówka 34 tc.

Pozdrawiam

3majcie kciuki

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC [letni]