Dzisiaj jest wt lis 19, 2019 3:12 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny,
melduję, iż zaczynam leczenie w Ab Ovo w Lublinie.
Na razie byliśmy tam tylko raz na badaniu nasienia męża. W związku ze słabymi wynikami M będę mieć IUI. Lekarz prowadzący wg mnie zdobył moje zaufanie, poza tym z opinii znajomych słyszałam, ze bardzo go chwalą. Mało tego! w kolejce dzisiaj czekałam z panią, która 12 lat do niego chodzi i nawet nie myśli zmieniać lekarza! Póki co nie mogę nic więcej powiedzieć na temat kliniki (bo jedna wizyta nie może być dosyć opiniotwórcza), ale będę informować na bieżąco. 8)

Ale pierwsze wrażenie pozytywne :wink:

11.2009--> HSG - OK
12.2009--> 3 IUI :( 02.2010 4 IUI :(

04.2010--> naturalny cud- jestem w ciąży :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

szczypiorek pisze:
Cześć dziewczyny

a czy możecie polecic konkretnego lekarza z novum w Warszawie?

dr Janusz Czerkwiński :D

za indywidualne podejście ,
zrozumienie potrzeb ,
za troske i walkę - dziękuje Panie doktorze :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny a ja zaczęłam leczenie w Katowicach w Provicie, czytałam Was i jeszcze nikt o niej nie pisał ale może zajrzy na wątek jakaś dobra duszyczka, która miała do czynienia z tą kliniką. Ja jestem dopiero po pierwsze wizycie i uczucia mam mieszane. 9 lipca idę na następną będę wiedziała coś więcej.
Ale jeśli któraś z Was ma wiadomości na temat Provity to proszę o opinie :)

Obrazek

I tak będzie kiedyś dobrze musimy w to wierzyć!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monikwe pisze:
Cześć dziewczyny,
melduję, iż zaczynam leczenie w Ab Ovo w Lublinie....

hej! Napisz jak możesz jak to wygląda cenowo, czy nie ma problemu z umówieniem się na monitoring, i czy lekarze przyjmują w rannych ale i w wieczornych godzinach.
Ja byłam w Ovum na Staszica, tylko raz na monitoringu i idę w sobotę drugi raz, pierwsze wrażenie ok. Byłam bardzo miło zaskoczona że bez problemu zapisali mnie na monitoring z dnia na dzień, o co nie mogłam się doprosić w żadnym gabinecie, nawet prywatnie akurat nikt w tych dniach nie miał czasu. Kosztuje 50zł, w sumie to trochę dużo jak na 5-cio minutowe badanie, ale jak trzeba to trzeba. Zostawiam linka, można zajrzeć, jak dobrze pamiętam to jest też cennik:

http://www.ovum.lublin.pl/

Pozdrawiam!

Obrazek

Najważniejsze to nie tracić nadziei...:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jeżeli chodzi o godziny przyjęć są od 11-19. Z terminami też jest OK, bo byłam na USG (monitoringu) w sobotę i beż żadnego problemy zostałam zapisana na IUI na poniedziałek.
Jeżeli chodzi o koszty badanie nasienia kosztuje 50 zł, usg 100 zł, IUI 500 zł. Innych cen nie znam, bo tylko te "zaliczyłam" :)
Wrażenie- pozytywne.
Czekam na efekty :)

11.2009--> HSG - OK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monikwe miałyśmy tego samego dnia IUI tyle że ja 300 zł drożej... inny rejon inna cena, powodzenia za 14 dni ;)

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie dziękuję, wzajemnie... ja będę testować dla pewności w poniedziałek 27/07...

11.2009--> HSG - OK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny. Czy ktoś ma jakieś informacje o klinikach w Poznaniu? Z góry dziękuję za informacje.
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam,

ja się leczyłam w Łodzi, w Gamecie. Rózne słyszałam opinie, ale ja mam tylko pozytywne i ... synka w nagrodę!

Dr Banaszczyk, zwana potocznie dr mróz - bo wyjątkowo mało sympatyczna, co nie ma żadnego znaczenia skoro wie co robi.

za moich czasów zabiegi (ja miałam laparoskopię) w centrum zdrowia matki polki w łodzi - większość lekarzy z gamety tam pracuje. teraz słyszałam, ze robią u siebie, więc płatne.

cena wizyty w normie, okolo 100 zł, czysto, ładnie, przyjemnie.

lekarz robiący usg, specjalista od invitro - cudowny! Dr Marek Kozarzewski. wszystko wyjaśnia.

polecam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

polecam łodz. bardzo dobra opieka, wspaniali doktorzy zeby tylko płacic nie trzeba bylo za kazda wizyte.... ach!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Napiszcie proszę coś o Provicie w Katowicach i jakiego lekarza polecacie, bo chcę nas na styczeń zapisać i nie wiem do kogo, a m. musi jeszcze wykonać badanie nasienia.

04.2015 - 7 t.c. (*) :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie ! Ja obecie jestem w warszawskim invimedzie i nie mam zamiaru zmieniac . Cenię ich z profesjionalizm i ciepłe podejscie do człowieka .
Wcześniej 3 lata byłam w bardzo renomowanej klinice warzawskiej gdzie tylko płaciłam grubą kasę a gdy miałm miec inseminacje i wypadł długi weekend to zabieg zastał przeniesiony na poniedziałek - przecież to zupełne olewanie pacjenta po co przygotwania skoro i tak nic z tego nie wyjdzie :twisted: Bardzo żałuję tych 3 lat staconych.

Obrazek

Mikołaj 20 tc . Okruszek 9 tc.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Napisz gdzie chodziłaś wcześniej, to będzie dla nas jakieś ostrzeżenie.;)

my narazie leczymy się w klinice INVICTA, dopiero zaczynamy przygodę z tą kliniką, ale jak narazie to na badania wydaliśmy mnóstwo kasy i tyle... ;(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jesli chodzi o badania to wszędzie dużo kosztuje chyba że ktoś ma szczęscie i uda mu się na NFZ ale to też rozkłada się w czasie . Ta klinika o której nie mam dobrego zdania to N....um, chociaż króraś z dziewczyn pisała że jest zdowolona. Dla mie to trzy lata zmarnowane a w invimedzie już po 2 msc byłam w ciązy z tym że z kiepskim zakończeniem,mimo to nie mam zamiaru zmieniac.Oni mi dali nadzieje.

Obrazek

Mikołaj 20 tc . Okruszek 9 tc.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny, długo nie pisałam (ale zaglądałam). Trochę się u mnie pozmieniało. Zmieniłam AbOvo na Ovum (Lublin). Zrezygnowałam z AbOvo po drugiej inseminacji. Wydawało by się, że "nasz klient, nasz pan", ale tam tak nie jest- przed inseminacją miałam podany pregnyl, ale nie bolał mnie brzuch jak zwykle przy owulacji. Zapytałam czy USG jest wliczone w cenę insemki. Pani powiedziała, ze tak. Poprosiłam zatem o USG. Pani (chyba położna) zapytała: PO CO?! i to jeszcze takim tonem, że... zatkało mnie. Powiedziałam, ze chcę sprawdzić czy była owulacja. Zaczęła coś kręcić nosem, wyszła z gabinetu, po chwili wróciła i kazała mi iść do gabinetu gdzie jest USG. Przyszedł lekarz, coś tam sobie poszeptali, założył rękawiczkę gumową(!!) na to coś czym się robi USG (mimo, że obok leżał pełen koszyk prezerwatyw) i bez żelu, na sucho zrobił USG. Strasznie nieprzyjemne uczucie... czułam się jakby ta rękawiczka- a nie jak normalnie bywa prezerwatywa- była za karę że się odzywam:( Lekarz po inseminacji od razu wyszedł z gabinetu. Byłam w szoku, dlatego przeszłam do Ovum na Staszica.
A w Ovum lekarz zlecił dokładne badania męża (czyli coś czego nie było w AbOvo): USG jąder i prostaty, posiew nasienia (bo M miał jakąś bakterię a przez to podwyższone leukocyty), badania hormonów itp. Po wyleczeniu bakterii nasienie "podskoczyło" z 3 mln na... 8 mln! Ja miałam zrobione HCG i również wiele innych badań...
Jestem po pierwszej w Ovum (a trzeciej wogóle) inseminacji, czekam teraz na wyniki.
Reasumując- w Ovum lekarz prowadzący zlecił nam obojgu badania wszelakie, widać zainteresowanie ze strony lekarza (chodzę do dr Mroczkowskiego) i nie ma "olewania" pacjentów i traktowania z góry jak w AbOvo.
Ciekawostka: w AbOvo nie wypisują rachunków, tzn po wizycie podchodzi się do recepcji i pani mówi np dwieście zł. i nie wydaje kwitka, paragonu, nic, gdzie by było napisane za co to (tylko mówi za co- na piśmie nie ma nic). A w Ovum jest wypisywany rachuneczek z wyszczególnieniem ile za co.
Przepraszam za potok słów, ale takie mi porównania naszły po ostatnich doświadczeniach :)

11.2009--> HSG - OK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja też leczyłam się w gamecie, krótko co prawda ale za to skutecznie no i miałam tam prowadzoną ciążę do pewnego momentu (bo potem zostałam w Anglii już na poród).
Bardzo byłam zadowolona, ja chodziłam do dr Połacia. Super. Powie wszystko prosto w oczy :roll: ale widac, że zna się na rzeczy.
Znam jeszcze kilka osób które poszły tam z mojego polecenia i też są zadowolone (i zaciążone w większości :) )
A USG tylko u dr Kozarzewskiego !!!! Wszystko tłumaczy. A do tego ja miałam problemową ciążę i w Anglii było podejrzenie zespołu Downa u synka po USG połówkowym. U Kozarzewskiego robiłam jeszcze raz połówkowe i powiedziałam mu o diagnozie. Bardzo szczegółowe zrobił mi wtedy to USG i nawet w cenie normalnego włączył 3D żeby obejrzec buzię synka czy nosi cechy dziecka z zespołem.
Same superlatywy. Chodzę tam zresztą do tej pory tak kontrolnie :)
A i jeszcze. Super jest to, że na 1 wizycie od razu badają też partnera. I od razu wiadomo. Moja przyjaciółka pół roku tułała się po lekarzach i dopiero załapali, żeby zbada męża i okazało się dopiero wtedy gdzie jest przyczyna braku dziecka :?
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny no w końcu dobrze trafiłam. Jestem z Trójmiasta i szukam info o klinice Invicta z Gdańska? Może któraś z Was korzystała. Jak wiecie same badania nie są łatwe i chciałabym dobrze trafić, żeby traktowali po ludzku i wiedzieli co robią. Jak czytałam Wasze posty to różnie bywa, dlatego podpytuję tu i tam :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

o invikcie gdanskiej kraza bardzo pochlebne opinie, ale sama sie tam nie leczylam, wiec tylko przekazuje "sasiedzkie plotki" :), na razie czynimy pierwsze starania, wiec zobaczymy co bedzie dalej

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

aneczkal pisze:
Ja leczyłam się w Invicie w Gdańsku i na prawde polecam...

Popieram w 100%. Mialam przyjemnosc współpracy z nimi poniewaz dowiedziałam się, ze maja najwyzszy w Polsce procent udanych ciąż IcSI i IVF. Mialam już wczesniej nieudane doświadczenia z klinikami :(
Na początku sceptycznie do tego podchodzilam, ale po rozmowie i próbach z guru :) invitrologów :) prof Lukaszukiem przekonalam się, że to niezwykla klinika.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

estrada - po jakim czasie nie udanych prob wybraliscie sie do kliniki?, i w jakich klinikach mialas zle doswiadczenia zanim trafilas do invicty?, ciekawa jestem, dlaczego zrezygnowaliscie z innych klinik, wiadomo, ze kazda zmiana wiaze sie, tez poniekad ze starconym czasem, wiec najlepiej trafic od razu w dobre rece :), i jeszcze ostatnio pytanie, czy fasolka juz kielkuje :)?, oczywiscie, jesli pytania sa zbyt osobiste, nie odpowiadaj, pytam sie jako starajaca sie o dzidzie i jeszcze pelna nadzei, wiec zobaczmy jak to u nas bedzie, a lepiej juz co nieco wiedziec wczesniej :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]