Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 1:01 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Autor Wiadomość

Witam. Chciałabym porozmawiać z kobietami,które mają podobne problemy z zajściem w ciążę jak ja. Mam córkę z pierwszego małżeństwa. Od 6 lat żyję z innym partnerem,od 2 lat jesteśmy małżeństwem. Staramy się o dziecko już 5 lat. Poroniłam 2 razy. 2 lata temu wyjechalismy za granicę, przestaliśmy myśleć o powiększeniu rodziny,do września tego roku. Córka ma już 11 lat a my po długich rozmowach podjęliśmy decyzję,że dajemy sobie ostatnią szansę. Jeśli nie uda się do końca roku 2019 dajemy sobie spokój. Dziś byliśmy na wizycie w szpitalu po zebraniu wszystkich wyników badań,które od września zlecali nam lekarze w NL. Nie wiem czy się cieszyć czy żyć nadzieją. Wszystkie nasze wyniki są dobre.Nie ma przeciwwskazań do tego by w naszym życiu pojawiło się dziecko. Sperma męża idealna, moje wyniki krew, hormony,owulacja,test chlamydii negatyw, prolaktyna, progesteron, testosteron, hormony tarczycy, morfologia, cytologia,brak końcu serologicznego , miałam robione wszystkie możliwe badania i wszystkie wyniki są w normie. Lekarz skierował mnie dziś na HSG. Tego bałam się najbardziej,miałam nadzieję na tabletki , które miały by pomóc a muszę stawić się w szpitalu. Nie wiem czy pałać się nadzieją czy dać za wygraną i poddać się. Czytałam wiele artykułów o HSG ale w głębi duszy nie obiecuję sobie niczego. Nie mam już siły i brak mi słów by tłumaczyć córce,która z żalem często mówi do nas " "kiedy będę mieć rodzeństwo? wszystkie koleżanki mają siostrę albo brata a ja jestem sama"Proszę Was o rady i wskazówki jak Wy przez to przeszliście przez HSG,jakie były wasze odczucia,nie pomogło czy pomogło? Bardzo dziękuję za każdy komentarz, Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Bezpłodność i problemy z zajściem w ciążę

Strefa czasowa UTC [letni]