Dzisiaj jest czw paź 17, 2019 9:55 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3719 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 186  Następna
Autor Wiadomość

Dziewczyny,
nadchodzi taki moment, w którym dalsze powstrzymywanie sie od oglądania wózków nie ma sensu :lol: :wink:
Wchodzimy wtedy do sklepu i nagle okazuje się, że wybór jest bardzo duży, a ceny niestety często zaskakują.

Zakładając ten temat mam nadzieję, że bedziemy mogły pogadać sobie o naszych wyborach a te, które zakup wózka mają już za sobą, podzielą się swoimi doświadczeniami z ich użytkowania.

Tak więc zapraszam do dyskusji.
Monia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja kupiłam wózek RING firmy ADBOR. W sklepie kosztuje 600 zł, a u producenta zapłaciłam 400. Jest to wózek głęboko-spacerowy. Jak na razie jestem zadowolona.Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czyli wózek spacerowy z wkładaną do środka gondolką, tak?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja wlasnie myslę o takiej spacerówce z nosidłem.tylko ono ma 70cm dlugości i nie wiem czy nie bedzie dzidzi za ciasno i za zimno.widziałam ten wózek w sklepie i podoba mi się,cena tez jest super i mozna dokupic fotelik za ok 150zl,i zamontowac na spacerówce(travel system).
<ciach> eva
chodzi mi o wózek smart
podobne wózki ma graco ale za 2razy więcej...
tak sobie myślę,że wiosną jak dzidzia będzie już za duza to moge bez nosidła dziecko wozic,bo spacerówka rozkłada sie na płasko.wózek jest bardzo lekki (9,5kg),a ja mieszkam na 4p w bloku.zresztą ze spacerówki dzidzia dużo więcej będzie korzystac.
prosze napiszcie co o tym wózku sądzicie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja mysle o wozku baby lux f-my adbor. nie jestem jeszcze do konca zdecydowana, ale tez nie widzialam nic, co nie kosztowaloby majatku, a byloby solidnie wykonane itp. poza tym nie wykluczam, ze jak malutka podrosnie, to kupimy spacerowke.
dla mnie wazne jest, zeby wozek mial regulowana wysokosc raczki, bo jestem niska i nie chcialabym zadzierac rak do gory, bo to niewygodne i prowadzi sie wowczas ciezko. razem z mezem doszlismy tez do wniosku, ze odpada wozek na paskach, bo moze jest fajny do kolysania, ale na nieutwardzonych, lesnych drogach moze sie nie sprawdzic (na dziurach w chodnikach rowniez)... no i wazne jest zeby leko sie skladal, zebym nie walczyla przez pol dnia z wozkiem nim schowam je do bagaznika. a przeciez moze sie zdarzyc, ze bede chciala gdzies podjechac, gdy meza nie bedzie....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja kupiłam wózek "mikado", wózek jest dwufunkcyjny, gondola + spaderówka. Ma dużą gondole i fajna spaceróweczke :). Wózek jest na dużych pompowanych kołach i wydaje mi sie, że bede z niego zadowolona. Moja znajoma miała też wózek z tej samej firmy i przewiozła :) w nim dwójke dzieciaków :) Była z niego zadowolona :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Monia zgadza się, ten wózek ma wkładkę, takie nosidełko z rączkami. Mi też się wydawało, że jest ona za mała, ale jak włożyłam synka do środka, to pozostało jeszcze sporo miejsca, na prawdę. Wózek jest wielofunkcyjny. Ja wybrałam na paskach,ale to indywidualna sprawa.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja zastanawiałam się nad Tako City Voyager, bo kilku znajomych kupiło taki wózek i byli zadowoleni. To też jest spacerówka z wkładanym nosidłem. Nasza dzidzia urodzi się jednak w styczniu i myślę, że nosidło jest jednak trochę małe - jak ubierze sie dziecko w kombinezonik, potem jeszcze w śpiworek lub otuli czymś ciepłym, może się szybko zrobić ciasno... Jak sądzicie?
Po wizycie w sklepie mój typ nr 1 teraz to Implast Volant 3, a typ nr 2 to Implast Driver 4. Te wózki mają dość duże osobne gondole ( ok. 75 cm długości ), a spacerówkę lub fotelik samochodowy wpina się osobno. Czy któraś z Was miała do czynienia z tymi wózkami? Zastanawiam się, czy warte są swojej ceny.
Monia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dagi - właśnie obejrzałam Mikado na Allegro - fajny. Też masz trójkołowiec?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie ja mam cztero kołowy i to jest starszy model, patrzyłam na allegro ale nie widziałam takiego

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja mam wózek Inglesina Classic i jak narazie czeka na mojego dzidziusia bardzo się z niego cieszę. Nie jest on w sumie za bardzo wygodny do jazdy samochodem ale po co mi wózek jeśli chce jeździć samochodem do tego mam fotelik tak więc ten wózeczek ma duużą gondolkę i fajną spaceróweczkę, a jak wygląda do niego już sie nie wskoczy w dresy trzeba być z klasą :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:) Monia W, ja dokladnie tak jak Ty ,od kiedy zobaczylam w sklepie wozek Volant 3 to tylko taki juz chce,pomimo ze wczesniej bylam juz prawie pewna ze chce Chicco trio,lub Mutsy :D
Wozek wydaje sie swietny...ladny,lekki,ma duze kola co jest wazne,osobno gondole,osobno spacerowke i fotelik tez mozna zamontowac
Pozdrawiam:D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Angels - no właśnie. Ja przedtem nawet nie myślałam o takim wózku, nie chciałam trójkołowca. Ale jak tylko obejrzałam Volanta i Drivera wiedziałam, że chcę taki wózek! Ma super zawieszenie i ogólnie jest fajny. Rozsądek podpowiadał mi Drivera 4-kołowego, ale jak przejechałam się Volantem 3-kołowym, to skapitulowałam :lol: Jest bardzo stabilny, nie jest łatwo go przewrócić, no a przede wszystkim super łatwo się go prowadzi! Z Driverem miałam lekkie problemy, nie jest tak zwrotny, za to Volant prowadzi sie znakomicie jedną ręką. Mój mąż jest tego samego zdania. Dajemy sobie jeszcze wybór między jednym a drugim, ale już chyba decyzja zapadła... :wink:
Oglądałam na TVN Style program "Mamo już jestem" o wózkach - przestrzegali przed niestabilnymi trójkołowcami. Przez to byłam do nich uprzedzona, jednak Volant wydaje się być fajnym wózkiem.
Monia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Angels - a ile Volant kosztuje u Ciebie? Dowiadywałaś sie o cenę fotelika z adapterami do niego?
Pozdrawiam
Monia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja kupilam wozek Mikado Discovery. Jest rewelacyjny!! Jestem z niego bardzo zadowolona, a dodam ze mieszkam za miastem i swietnie sprawdza sie na wszelkich wybojach i nierownosciach. POLECAM :) A dzidzi tez sie podoba bo spi w nim jak zabita :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:) Monia W u mnie w sklepie ten wozek kosztuje rowne 1500zl (gondola plus spacerrowka),obecnie na sklepie fotelikow (nosidelek)do tego wozka nie maja,ale musze przyznac ze akurat mi to na tym az tak nie zalezy,bo moja dzidzia ma byc na poczatku listopada,wiec cala zime przejezdze gondola,a pozniej to odrazu spacerowka :) fotelik chce chicco,ale jesli beda do kompletu to oczywiscie wezme hehe :wink:
Na allegro ten wozek Volant 3 nowy kosztuje 1350zl,przesylka gratis :)
Jeszcze tylko nad kolorem sie zastanawiam czy ten pastylowy zielony,czy niebieski,a moze rozowy bo to dziewczynka :D
Pozdrawiam,Milego Dnia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej - w sklepie w którym oglądaliśmy Volanta 3 kosztuje on 1499 + 390 fotelik z adapterami + 82 torba ( parasolka 50 zł, ale mnie ona nie interesuje ). Podobno folia przeciwdeszczowa i moskitiera są w komplecie, ale przyznam, że o nie nie zapytałam :wink:
Driver 4 jest o 100 zł tańszy, a torba kosztuje 52 zł.
My oglądaliśmy kolor fioletowy ( 108 ) i czerwony ( 103 ) Implanta oraz Drivera kolor szary ( nr 54 ). Najbardziej podobał nam się czerwony, ale po powrocie do domu i obejrzeniu katalogu bardzo spodobał nam się kolor bordowo-fioletowy ( taka śliwka - nr 106 ).
Czy któraś oglądała może wózek w tym kolorze? Wiadomo - "na żywo" kolory wychodzą inaczej niż w katalogach :)
Pozdrawiam
Monia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nam z mężem najbardziej przypadł do gustu trójkołowy wózek Quinny Speedy. W komlepecie (gondola, spacerówka, torba i śpiwór) na Allegro można już go dostać w cenie ok. 1600 zł. Słyszałam o tym wózku wiele dobrego, ale nie znam opinii żadnej z osób, która go miała :roll: Gdyby któraś z Was coś wiedziała proszę o zdanie
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja jestem zdecydowana na X-landera XA :D .
Bardzo fajny wózeczek. Podoba mi się na wygląd no i jest lekki. 1300 zł kosztuje komplet (gondola + spacerówka) i można dokupić do kompletu fotelik maxi-cosi i montować na wózku dzięki adopterom :D . Kolor najciemniejszy bo niebrudzący (ash).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kopciuszek moja koleżanka ma tego Quinny Speedy i jest generalnie zadowolona. Z uwag jakie miała to to, że spacerówka nie ma odwracalnego siedziska oraz że nie można całkiem rozłożyć oparcia ani też ustawić pod kątem prostym. Ale za to bardzo sobie chwaliła jego zwrotność i sposób w jaki radzi sobie z "trudnym terenem".
Jak dla mnie to zawsze jest coś za coś. Mój wybór to x-lander, też nie jest idealny, ale mi się podoba i już.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3719 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 186  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC [letni]