Dzisiaj jest czw lip 18, 2019 2:28 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

W związku z koniecznością zakupu nowych łóżek dla naszej rozkosznej :evil: dwójeczki i brakiem pomysłów na to jak upchnąć dwójke rodzeństwa w małym pokoiku za niewielkie pieniądze zwracam się do Was o pomoc . Może macie już taki problem rozwiązany ?.\ Dodam , że w grę nie wchodzi łóżko piętrowe a pokój jest naprawde niewielki ( 4 m długości i dwa szer. ) z tym , że całą jedną sciane zajmują mebelki , na krótkiej jest okno i drzwi balkonowe a na drugiej długiej drzwi więc nie mamy zbyt wiele pola do popisu :cry: . A i rodzeństwo jest płci róznej :) .

Dziękuje za wszelkie rady i podpowiedzi.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Joanna1 jesli moge cos doradzic to ja proponuje dmuchane materace pozniej mozesz je zlorzyc w ten sposob dzieci zyskaja wiecej miejsca do zabawy.Niewiem czy moge wklejac linki http://www.wilkinsonplus.com/All-Childr ... AJ6NeovNcL
W sumie tez niewiem czy cos takiego jest w polskich sklepach .U mojej siostry ciotecznej sie to sprawdzilo

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

hej, ja poki co nie mam takiego problemu jeszcze, bo Zosia spi z nami w sypialni w lozeczku, ale moja kolezanka jak mieszkala z rodzicami jeszcze i bratem miala takie lozko:

http://allegro.pl/lozko-podwojne-wysuwa ... 43457.html

malo miejsca zajmuje, bo jak pojedyncze, wiec chyba dobrze :D

Julia: 08.01.2008 23:35 3700g, 59cm
Obrazek
Sofie: 25.07.2010 20:09 3820, 53cm
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nie wiem czy masz miejsce na wysunięcie?

może sie zmieści
http://allegro.pl/lozko-podwojne-wysuwa ... 43596.html

http://allegro.pl/lozka-lozko-podwojne- ... ml#gallery

dziewczynki tez czasem lubia samochody :lol:
http://www.sklep.meble.pl/p28430,lozko-jacek.html

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

popieram pomysl z wysuwanym łózkiem
za dziecka przyjaciele rodziców mieli dwojke chłopców i własnie takie łózko się sprawdziło, pamiętam jak nasz czwórka na nim szalała ;)
i jak jeszcze są komody to i pościel jest gdzie schować

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nie wiem ile lat ma twoje drugie dziecko,ale jeśli jest starsze od 3 letniej niuni to ja wybrałabym jednak pietrowe...po pierwsze według mnie to wysuwane nie jest wygodne, po drugie na pietrowym dzieci mają jakby wieksza odrębność,każdy czasami lubi pobyc sam, porobic cos tylko na swoim miejscu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kasiahania Kuba ma dziewięć ale jest dzieckiem z porazeniem i ma problemy z poruszaniem się i dlatego piętrus odpada

kati.81 Twoja propozycja najbardziej wpadła nam w oczy tylko teraz będziemy szukać podobnych materacy ,
a powiedz mi czy te mają jakoś spód podcieplany ?

te rozsuwane też fajny pomysł ale pokój jest za wąski , żeby je rozsunąć na odpowiednią szerokość a nie chcemy żeby byli za blisko bo Kuba czasem wpada na różne pomysły

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Joanna1 wiesz szczerze niewiem ale wybiore sie w przyszlym tyg o tego sklepu i zapytam pania lub zadzwonie do kuzynki i zapytam,ale wydaje mi sie ze jest .Moja kuzynka mam wlasnie maly domek i 4 dzieci i powiem ci ze sobie chwalila ja sama zamierzam kupic to mojej starszej corce jest wiele wzorow i rozmarow .Po spaniu mozesz lozeczko odlorzyc i dzieci maja mnostwo miejsca do zabawy.

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a takie cos
http://allegro.pl/kanapa-sofa-rozkladan ... 65650.html

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Dobre Serce
Dobre Serce

agnese pisze:

my mamy taką kanapę. Niby fajna ale po rozłożeniu ma tylko 8 cm grubości, a u nas podłogi są zimne i ciągnie od nich więc teraz przed zimą kombinuję jak to ocieplić od spodu. Pod kanapę rozłożyłam dywanik,a na wierzch położyłam koc i złożoną kołdrę żeby jak najcieplej było.
Drugi minus to że nie ma schowka na pościel. Z tym że nam to wszystko jedno bo akurat nie składamy tego na co dzień. :D

A że i ja szukam przyszłościowo jakiegoś łóżka dla dwójki dzieci to musze powiedzieć że bardzo mi w oko te rozsuwane wpadły. Kombinowałam łóżko piętrowe a zapomniałam że coś takiego jeszcze jest :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

są jeszcze rozsuwane tapczaniki (nie wiem jak ten, ale na pewno sa takie z komodą na pościel)
http://www.okazje.info.pl/okazja/inne/m ... lipek.html

albo fotel rozkładany w dobrych rozmiarach znaleźć.

Jak młoda podrosnie to ona może spać na pięterku i pewnie byłaby zadowolona. A do tego czasu te dmuchane fajne. Cos podobnego chyba mam w gazetce reklamowej tesco ale opis prawie żaden a zdjęcie też kiepskie. Jak znajdę w necie to jeszcze wkleję o co chodzi :)

mam: http://gazetki.tesco.pl/promocje/gazetk ... 2.2010.swf
strona 111 :) można wpisać numer strony żeby nie przewijac tyle ;) "łóżko dziecięze disney"- hello kitty, księzniczki, cars, kubuś puchatek, świnka george lub tomek i przyjaciele. Nie wiem jak to wygląda na żywo tylko w gazetce mi się rzuciło w oczy.

i allegro :)
http://allegro.pl/ben-10-lozko-dmuchane ... 79503.html
http://allegro.pl/lozko-dmuchane-ze-spi ... 79184.html

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

agnes maja koleżanka ma taką kanapke i to fajne jest.............ale przez krótki czas , bardzo szybko ta gąbka się ubija i dziecko śpi dosłownie na podłodze

elf taki tapczanik miał Kuba ( nie z meblika ale tak model ) i po mniej więcej roku był do wyrzucenia bo powyłaziły sprężyny

Weronika oczywście mogłby spać na pięterku ale jest ryzyko że Kuba będzie próbował tam wejść i wypadek murowany

najbardzie podobają nam sie te dmuchane , tylko szkoda , że są takie krótkie , te z bokami mają tylko 135 cm długości wiec Kubie nogi by wystawały :(

i chyba będziemy foteli w miare wąskich szukać

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Joanna ja też pomyślałam o fotelach :) Zawsze jak coś znajdziesz to możesz poprosic o zrobienie węższych. Mój m zawsze wersalki musiał kupować dłuższe, więc myśle, ze przerobią na węższe jakbyś potrzebowała.
Bo te gotowe łózka to takie bardziej jak spanie na karimacie.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Rzeczywiście macie problem z tymi łóżeczkami.
To dmuchane z Ben10 ( http://allegro.pl/ben-10-lozko-dmuchane ... 79503.html ) ma niby 155cm ale nie wiem czy to wystarczy. I tak na codzień to nie przekonuje mnie spanie na dmuchańcu -ale co tam moje stare kości mogą wiedzieć ;)

powodzenia w szukaniu!

PS. a jakieś nadzieje na przyszłość na większy pokój/osobne pokoje???

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

elf pisze:

PS. a jakieś nadzieje na przyszłość na większy pokój/osobne pokoje???

w sumie jakieś nadzieje są ale to dość odległe czasy...........moi teście zapisali swoje mieszkanie Kubie , jako darowizne , a że zaczyna obowiązować dopiero po ich śmierci , więc niech sobie żyją długo i szczęśliwie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny :D super, że znalazłam ten wątek, bo też się zastanawiam nad zakupem, bo jak narazie młodsza nadal w kojcu śpi :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

My od dwóch lat mamy piętrusa.Przez jakiś czas jak dzieci miały swój pokój i było wtedy rozłożone na dwa, niedługo znowu będziemy się przeprowadzać i decyzją dzieci zostanie piętrus :lol: Maja miała rok jak zaczęła spać na dole a Adi dwa lata jak spał na górze.Plusy piętrusa to mniej roboty niż z tapczanami, sporo miejsca więcej w pokoju no i cała reszta sluży do zabawy :lol: Minus na pewno niebezpieczeństwo wypadnięcia chociaż Adi spadł raz jak się wściekał Majka nigdy :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

monikcool pisze:
Dziewczyny :D super, że znalazłam ten wątek, bo też się zastanawiam nad zakupem, bo jak narazie młodsza nadal w kojcu śpi :oops:

Z doświadczeń mam dwójeczek powiem, ze te piętrusy sprawdzają się najlepiej. Dzieciaczki, które mieszkają w jednym pokoju najcześciej maja piętrowe łóżeczka, gdyby mnie los obdarował jeszcze jednym bąbelkiem tez tak bym zrobiła. Może to łożeczko Ci się spodoba , jak dla mnie faworyt :) http://sprzedajemy.pl/lozko-dzieciece-p ... -lex,10812

Jest bardzo stabilne i ma też szufladki na dole - dodatkowe miejsce na pewno się przyda.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

niedługo też czeka mnie ten problem ja myslałam o łóżku pietrowym

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Fajne są też takie łóżeczka , z których można zjechać na dół zjeżdżalnią - tylko troche to wiecej miejsca zajmuje.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC [letni]