Dzisiaj jest śr cze 03, 2020 9:35 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość

zakładam ogólny temat dot. odzieży.

Jedną z przyczyn jest to, że zauważyłam, że w jednym ze sklepów, który ma mnóstwo przecen i akcji promocyjnych dla posiadaczy kart lojalnościowych (mnie to przyciąga, bo ładny ciuch mogę tanio kupić), to zauważyłam realny spadek jakości wyrobów.

dosłownie wraz ze wzrostem kampanii marketingowych spadła jakość tkaniny. Mój największy zarzut to mechacenie (3 x założony żakiet- reklamacja uznana, 3 x założony sweter- reklamacja- dopiero w trakcie). Nie mówiąc już o bluzkach realnie często użytkowanych, bo np. rok noszona też już kiepsko wygląda...

Jakie są wasze doświadczenia z kupnem odzieży, gdzie ogólnie teraz można tanio ładne, modne i DOBRE GATUNKOWO ciuchy kupić?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

be mum a co to znaczy tanio :?: :wink: Może podaj jakiś przedział cenowy np. dla bluzki, pary spodni, etc :)
Moim zdaniem tanio nie kupisz dobrej jakości :wink:
Jeżeli chodzi o jakość w sieciówkach ja lubię Zarę, Tattum, Promoda. Najbardziej na wyprzedażach - wtedy jest tanio :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dobre pyt, co to znaczy tatnio.

Tzn poniżej 100 za yeansy
swetry zimowe ok 50-80
koszule, bluzki 20-45

(ceny z dużymi rabatami/wyprzedażami w Orsayu)...

co do Zary- jej odzież mi się nie podoba :( Tak samo jak Kaphal, Cubus czy H&M- nigdy tam sobie nic nie potrafię znaleźć, więc nie wchodzę.
Tattum, Promoda- nie znam tych firm...

Lubię odzież sportową Carry (ale w małych ilościach), podoba mi się Qiosque (ale tylko część kolekcji), większość Pretty Girl i Reserved. Starałam się jednak robić zakupy w Orsayu- podobały mi się kolekcje kolorystyczne najbardziej wiosna/lato... Niestety tak jak mówię, szkoda mi kasy na ciuchy, które się szybko niszczą...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ciężko do bluzki za 30 zł wymagać, żeby wyglądała jak nowa po roku noszenia... :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

be mum no to pytasz o niską półkę cenową. Nie ma się co spodziewać jakości :roll:

Co do psucia marek - Reserved rzeczywiście kiedyś produkowało mniej, a lepiej. Teraz wybór jest duży, ale niektóre materiały po 2 praniach wyglądają jak ściera :roll:

Promod i Tattum według mnie mają ładnie uszyte i dobre gatunkowo ciuchy. Niestety bluzkę za 45 złotych można ustrzelić tylko na wyprzedaży :wink:

Przyznaję, ze ostatnio w H&M również niczego ciekawego nie widzę. Eh, może się starzejemy po prostu :?: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W H&M faktycznie jakość się pogorszyła,bo dla przykładu przez trzy lata kupowałam tam sandałki dla dziecka z Hello Kitty i przez dwa lata nic się z nimi nie stało,a w tym roku reklamowałam latem trzy razy :shock: .
Reklamacje za każdym razem uznawali i bez problemu od kopa mogłam wymienić na nowe,ale jakość na pewno nie ta co w zeszłych latach. Oczywiście sandałki kupowane były co rok większy rozmiar,a nie chodziła w nich trzy lata :wink: .

To samo tyczy się piżamek,bo ostatnia jaka tam kupiłam rozciągnęła się po pierwszym praniu i bluzka zrobiła się kwadratowa :shock: .
A wcale nie taka tania,bo kosztowała 59 zł.
Niestety nie reklamowałam,bo dziecko gryzą wszystkie metki i poucinałam :? .

Cubus też się pogorszył,bo jeszcze z 5 lat temu kupowałam tam dużo ubrań,a teraz prawie nic.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

tylko, że ja dziewczyny podaję cenę finalną. Mam masę bonów w Orsayu, kupuję odzież przecenioną i nie raz zamiast 59 czy 69 zł za bluzkę płacę 24zł.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ciuchy z sieciówek hmmmm jedynie f&f mi podchodzi chociaż do "tanich" bym ich nie wrzuciła
zara dla mnie dno za sporą cene i dla mnie to szmaty

od ładnych kilku lat ubieram się na targu u "ruskich" (ponoć bułgarzy - wszyscy kupujemy u ruskich) zawsze są na topie z modą
u nich sukienka do 35zł ta sama z inną metką w orsayu za ponad 100
podobnie z innymi ciuchami
mój mąż kiedyś aż się ze mną wybrał na zakupy bo to nie możliwe żeby za stówe przywieść tyle ciuchów pewnie mam lewe gdzieś pieniądze
pojechał i był w szoku
chyba od ponad 7 lat ciuchów dla siebie nie kupiłam w sklepie moi panowie też teraz tam kupują - troche gorzej jest z ubraniami dla dzieci bo jest ich mało

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Awantura może Zara Ci się nie podobać - to jest zrozumiałe :wink: Natomiast np. prawdziwego jedwabiu nie nazwałabym szmatą :lol:

be mum skoro masz bony, to kupuj tam, gdzie możesz je wykorzystać 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Właśnie Agacior planuję ograniczyć zakupy tam, gdzie spadła jakośc towaru... Bon nie bon- przecież inne sieciówki też mają swoje karty lojalnościowe i promocje... nie jestem przywiązana jak chłop do pańszczyzny

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja mam kartę Promod, ale nie uważam, że to jakaś rewelacja. Trzeba sporo wydać, żeby dostać rabat na 20 złotych :wink:

Z dobrych doświadczeń - w tamtym roku kupiłam kurtkę w Stradivaliusie i jest rewelacyjna :!: 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja lubie esprit i promod.
Esprit lubie za styl, sportowo-casualowy ktory mi bardzo odpowiada i za super jakosc, no i mam karte klienta wiec czesto mnie kusza jakimis dodatkowymi rabatami :oops:
Promod bez szlenstwa, ale na wyprzedazach zawsze cos ustrzele.
Tak z 6-7 lat temu kochalam wrecz H&M potrafilam sie tam od stop do glow ubierac, a teraz omijam szerokim lukiem, jakosc teraz maja marna i styl juz nie moj.

Offline Wyświetl profil  

Ja ostatnio kupiłam fajne ciuszki w C&A....była promocja na wszystkie rzeczy przecenione -20%...za 110zł kupiłam tunikę, 2 sweterki dla męża i bluzkę dla dziecka....co do jakości po kilku praniach jeszcze nic nie mogę powiedzieć, bo prałam dopiero raz, ale póki co jestem zadowolona...

Lubię też greenpoint, ale tam jest znacznie drożej....co do jakości to też bywa różnie,z większości rzeczy jestem zadowolona, jednak przejechałam się na kurtce za 180zł, bo po tygodniu noszenia odpadł mi zatrzask, na szczęście tylko od kieszeni, niestety nie mam nawyku zbierania paragonów, dlatego nici z reklamacji :?

Offline Wyświetl profil  

Myślę, że spokojnie można znaleźć w sieciówkach dobre ubrania w niewygórowanych cenach. Dla siebie robię zakupy najczęściej w H&M, a dla dzieci- online w 5-10-15. Nie narzekam na jakość dziecięcych ciuszków. Mimo częstych prań i starć z błotem itd. nadal się trzymają i nic się z nimi nie dzieje :)

Offline Wyświetl profil  

ja też robię zakupy w [reklama] - dla mnie jakość jest najważniejsza, a u nich to idzie w parze do tego z rozsądną ceną. I mimo że mają sporo jakiś przecen itp to nie zauważyłam, żeby był spadek jakości. To wszystko jednak zależy od sklepu

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

tears ja tez kupuje w tym sklepie ale nie wszystko jest tak super jakosci, kilka razy juz odsylalam na reklamacje.Fakt nie ma problemu i zwracaja kase albo wymieniaja na towar. Czasami tez rozmiarowka mija sie z prawda. Przyklad te same rajstopy, rozmiar a dlugosc rozna...Wiekszosc rzeczy ok ale nie wszystko...Ceny owszem ale tylko w promocji bez nie kupilabym u nich.

Offline Wyświetl profil  

be mum pisze:
zakładam ogólny temat dot. odzieży.

Jedną z przyczyn jest to, że zauważyłam, że w jednym ze sklepów, który ma mnóstwo przecen i akcji promocyjnych dla posiadaczy kart lojalnościowych (mnie to przyciąga, bo ładny ciuch mogę tanio kupić), to zauważyłam realny spadek jakości wyrobów.

dosłownie wraz ze wzrostem kampanii marketingowych spadła jakość tkaniny. Mój największy zarzut to mechacenie (3 x założony żakiet- reklamacja uznana, 3 x założony sweter- reklamacja- dopiero w trakcie). Nie mówiąc już o bluzkach realnie często użytkowanych, bo np. rok noszona też już kiepsko wygląda...

Jakie są wasze doświadczenia z kupnem odzieży, gdzie ogólnie teraz można tanio ładne, modne i DOBRE GATUNKOWO ciuchy kupić?

A co to za sklep, w którym kupujesz? Na przyszłość wiedzieć gdzie tak się dziej.

Offline Wyświetl profil  

Ja osobiście nie przepadam za ubraniami z sieciówek. Preferuję raczej rzeczy oryginalne i niepowtarzalne. Dlatego staram się ubierać w rzeczy, których nikt inny ich nie nosi. Moją ulubioną stronką jest ta i bardzo polecam /link

Offline Wyświetl profil  

Moja córka ma 18 lat i ostatnio pokazała mi całkiem fajną stronę z ciuchami. I od tamtej pory wspólnie zamawiamy i robimy sobie małe pokazy mody w domu :lol: sklepik ma bardzo duży wybór ubrań i dodatków w atrakcyjnych cenach więc śmiało moge polecic

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC [letni]