Dzisiaj jest czw wrz 20, 2018 8:31 pm

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 182, 183, 184, 185, 186
Autor Wiadomość

Ja mam eleę z <reklama> i nie ma chyba lepszego wózka na świecie!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

trochę odświeże temat
przy pierwszej córce miałam Roana Marite wóz nie zniszczalny super gondola lekka,
sam wóz mimo że sprawia wrażenie ciężkiego to aż tak strasznie nie jest

Fakt że gondolką powozi się super lekko i sprawnie noc cud miód
przy spacerówce z większym dzieckiem jest ciut gorzej i fakt przy spacerówce przydałby się skrętne koła

Stąd następny wóz był red castle whizz 3 kołowy, nawet niedawno go sprzedałam jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Prowadził się lekko nawet z dużą 4 latką. Wada to mała budka.
Po drodze miałam jeszcze cybexa choc nie był zły to małe kółeczka na polskie chodniki to porażka, na wakacje do sklepu owszem ok.

obecnie moim no 1 jest babyjogger city elite 3 kołowy z superową spacerówką, gondola wyglada na nie złą ale musiałbym ją obejrzeć na żywca
bo zastanawiam się czy nie kupić jakieś używki gondoli typu właśnie roan a potem spacerówka babyjogger.
Mam jeszcze czas :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja mam Bexa standard nowy stelaż biały szary ciemny kolor z czarnym, uważam, ze wózek jest super lekki, znoszę go sama ze schodów, super wyposażenie 3 w 1 fotelik wygodnie się nakłada na stelaż z adapterami wygoda niesamowita, nowoczesny, mam stelaż xxl, czyli wysoki, jestem wysoka i rączkę mam wysoko, buda dość duża, cieplutka i przytulna, prowadzi się cudownie bez problemu, nie mam zastrzeżeń żadnych oprócz jednego. Hamulec jest na samym środku między tylnymi kołami i to dość długi i wystaje, co kilka kroków kopię w niego, muszę obciąć tak, żeby mozna było go używać jednak nie kopiąc, bo to stresuje.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

i jak Ci się sprawuje gondolka?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Nam bardzo dobrze, super, duża mamy prawie 4 miesiace i jeszcze na długo wystarczy, wygodna miła podnosi się oparcie już z tego korzystamy bardzo przydatne, super

Offline Wyświetl profil  

My mamy <reklama>od kilku miesięcy, więc minusów nie widzę, co do plusów to jak dla mnie:
-zwrotny
-stabilny
-tapicerka łątwo się czyści
-lekki
-nowoczesny wygląd

Offline Wyświetl profil  

ja mam <reklama>mąż wybierał, bardzo dobrze mi się nim jeździ, poza tym fajnie wygląda, bo jest zgrabny, wzielismy wersję z czterema kołami

Offline Wyświetl profil  

Widzę opinie bardzo podzielone. my wozimy syna w <reklama> ale używamy go sporadycznie, kupiłam, jak Czarek miał prawie 1,5 roku, ale potrzebowałam coś małego lekkiego, bo często latalismy, więc do samolotu była idealna.

Offline Wyświetl profil  

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką wózka <reklama>, jest świetny. Mam dwójkę dzici i oba korzystały ztego samego wózka, żadnych zniszczeń czy uszkodzeń, rewelacyjnie się go prowadzi,

Offline Wyświetl profil  

Czy któraś z dziewczyn jeździła może ...? Szukam opinii i szukam. W pierwszej ciaży mialam wprawdzie od nich ..... i na niego nie narzekałam, ale nudno byłoby znów kupować to samo :)
Zastanawiam się nad tym ...., bo chyba jest lżejszy, choć mam nadzieje, że równie solidny jak ....

Offline Wyświetl profil  

witam, jestem a etapie szukania spacerówki, mamy głęboki, uzywany, a chciałam nową spacerówkę, jestem tu nowa i o co chodzi z tym reklama, reklama? teraz już zgłupiałam, jakie wózki polecacie :/

Offline Wyświetl profil  

Od pół roku ponad użytkuje Babyhome Emotion. Dla mnie wygrywa wszelkie wózkowe "castingi".
Lekka bardzo zwrotna i składa się do mini rozmiarów. A przy tym chyba jako jedna z nielicznych spacerowek jest do 25 kg. Z ciekawości przymierzalam 3,5 letnia córkę i tez się mieści.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

a co sądzicie o wózkach <reklama>?

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

Drogi i niestabiny badziew. Znowu go tu reklamujecie ...

Offline Wyświetl profil  

Witajcie, przede mną zakup wózka, jestem w 6 miesiącu ciąży, więc już czas najwyższy:) Podoba mi się ...do polskiego producenta, piękny czarno-szary, bardzo elegancki wózeczek z podwójnym amortyzatorem, także chyba by się nadał, bo będę jeździć głównie po miejskich chodnikach. Może któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć na temat producenta tych wózków, będę wdzięczna. Zależy mi na czymś wielofunkcyjnym i lekkim.

Offline Wyświetl profil  

hmmm, ja to sporo sie naszukałam zanim wybralam z mezem odpowiedni wozek. nasz poprzedni- uzytkowany przy pierwszym dziecku- tyle przeszedl, ze zdecydowalismy sie na nowy model. jestem przed porodem jeszcze, wiec nie wiemy jak sie sprawdza w praktyce, ale mam nadzieje, ze bedzie ok ;)

Offline Wyświetl profil  

Najlepiej używany na olx za pół ceny.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 182, 183, 184, 185, 186

Forum ciąża

» Forum ogólne » Testujemy, kupujemy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]